Návrat do Cornwallu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh dvou sester – dvojčat Adele a Amelie – začíná ve válečném Cornwallu v roce 1943 a pokračuje zradou, která je navždy rozdělí. Minulost v obou zanechá hluboké rány, jež se nezahojí ani po sedmdesáti letech. Osudy sester se prolínají s příběhem Američanky Lary, rozvedené, nezaměstnané a zdrcené smrtí milovaného pradědečka. Lara se vrací do Cornwallu, aby poodhalila roušku tajemství kolem života svých praprarodičů. Romantický příběh vychází ze skutečných událostí, odehrává se na pozadí úchvatné cornwallské přírody a osciluje mezi válečnými léty a současností. Kniha potěší všechny milovníky silných příběhů s překvapivými zvraty, zaujme hloubkou emocí a přenese nás na nádherné pobřeží Cornwallu, malebné a magické....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407944/navrat-do-cornwallu-b11-407944.jpg 4.231
Série

Cornwall 5.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Brána
Orig. název

The Returning Tide, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Návrat do Cornwallu

Přidat komentář
Neara
29. února

Kniha se mi moc líbila a dobře se četla,ale někde se dalo ubrat a někde se mohlo přidat.Navíc si myslím,že je v knize hned několik nezodpovězených otázek.Proč po smrti své ženy se tedy nevrátil zpět pro Adele?!A další otazníky tu naskakují.Přiznám se,že pár slz jsem i uronila.

zazvorka
08.12.2019

Příliš předvídatelná a nepřesvědčivá zápletka. Pilcherová tento typ románů zvládá lépe.

Martina023
02.12.2019

Z počátku jsem se nemohla zorientovat v postavách a myslela jsem, že to nebude nic pro mě.Nakonec jsem vydržela a udělala jsem moc dobře.Kniha nabrala spád a byl to moc krásný, smutný příběh... když si člověk uvědomí,co všechno je člověk schopen udělat a vydržet...klobouk dolů.

Ivana11
09.11.2019

Moc pěkné, smutné, přesto jsem se zase dozvěděla něco nového.

4xbabča
16.10.2019

Krásný příběh dvou sester, kde se prolíná současnost a minulost v rozmezí 70 let. Ale i po tak dlouhé době se nemůže jedna ze sester smířit se zradou své sestry - dvojčete, kterou tenkráte v době na konci II. světové války zažila. Láskyplný příběh se po letech objasní díky nové mladé generaci, která se podílí na objasnění vztahů v rodině.

mekkinka
05.10.2019

Nemohla jsem se zacist .... ale když jsem jsem se do toho dostala , nemohla jsem se odtrhnout . Ke konci jsem i slzu uronila . Opravu zajímavý příběh ! Říkám si, ze bych se zachovala jinak, myslela na sebe a své stesti . Ale kdo vi, jak to v te době bylo těžké ... SPOILER : Na konci mi bylo líto i Amélie , která mi původně vadila, ze i ona trpěla a cítila se sama natolik , ze se rozhodla to vzdát ...

ave55
22.09.2019

Mně kniha vůbec neoslovila, ztrácela jsem se neustále v množství postav, rozjezd byl nezáživný a pomalý.

Toňula
19.09.2019

Na počátku jsem měla trochu problém se začíst, ale postupně mě příběh vtáhl díky své členitosti, prolínání přítomnosti s minulostí a několika úhly vyprávění.

1

Štítky

romantika

Autor a jeho další knihy

Liz Fenwick
anglická

Podobné knihy

Kniha Návrat do Cornwallu je v

Právě čtených2x
Přečtených41x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených3x
Knihotéce57x
Chystám se číst41x
Chci si koupit11x