NADEI NADEI komentáře u knih

Patnáctý skandál Patnáctý skandál James Patterson

Prostě dobrý !

26.11.2019 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Drsné a poutavé detektivní čtení. Za mě dobrý, jen jsem měla trošku problém se jmény, než jsem si zvykla. Určitě se podívám po další knize.

24.11.2019 4 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Tohle je od P. Maye naprostá bomba. Příběhem na pláži vyplaveného muže, který neví kým je a co tam vlastně dělá, se začne rozvíjet osobní boj o přežití s detektivní zápletkou na pozadí aktuálního celosvětového problému. Kniha mě naprosto dostala, jako bych byla její součástí. Dokonalé a doporučuji !

14.11.2019 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Hodně slabý rozjezd, ale potom děj nabral spád a správnou atmosféru, kterou zkazil dost překombinovaný konec. Knížka stojí za přečtení, ale čekala jsem od ní mnohem víc.

11.11.2019 3 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Příjemné a oddychové čtení u kterého můžete úplně vypnout.

08.11.2019 3 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Velice čtivá kniha, plná zvratů, překvapení a nesrovnalostí, které vygradují na úplně šokujícím konci. Moc hezké.

07.11.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Celá série o Erice Fosterové je skvělá. Noční lov nebyl výjimkou. Pro Ericu a její tým záhadný vrah, pro čtenáře se rozvíjí samotný pohled do zabijákovi duše a života. Kniha má napětí, spád a moc hezky se čte.

01.11.2019 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Kniha se velmi dobře četla, jako všechny z ostrova Lewis. Popis drsné přírody, vzpomínky na dobu dávno minulou a objasnění zločinu, to vše se v knize krásně prolíná. Tentokrát mě zklamal neuvěřitelný konec - škoda.

24.10.2019 4 z 5

Smrtící samota Smrtící samota Lisa Gardner

Detektivní román s dobrou i když trochu překombinovanou zápletkou, ale s překvapivým koncem. Příjemné čtení.

18.10.2019 4 z 5

Zlomení Zlomení Martina Cole

Knihy Martiny Cole patří mezi mé oblíbené. Kniha Zlomení mě maličko zklamala, protože se vic zabývala Patrikovým pochybným podnikáním, jeho společným soužitím s Kate na úkor vyšetřování, přiblížení mysli a pohnutek samotného pachatele.

16.10.2019 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Nenechte se odradit velkým množstvím stránek, protože vás pohltí a nepustí. Tohle se vážně povedlo. Sledovat lidské charaktery když městečko uzavře kupole před celým světem. A že se začnou dít věci... Mistrovské dílo. Doporučuji !

11.10.2019 5 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Kde je pravda o domě smrti, je Sarah psychicky nemocná a co Patrik chce opravdu své rodině pomoci ? V knize vyplouvá překvapivá pravda na povrch a určitě stojí za přečtení.

20.09.2019 4 z 5

Uvidíš, zemřeš Uvidíš, zemřeš James Patterson

Trošku slabší Alex Cross, nebo spíš míň akčnější, ale i tak dobré čtení. Síla mocných je nevyzpytatelná a nejen s ní musí Alex bojovat. Síla života a smrti se hlásí o slovo v Alexově úžasné rodině.

16.09.2019 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha nebyla špatná, ale neseděl mi styl jakým je napsaná. Osudy několika odsunutých žen z poválečného Brna se mi pod kůži nedostaly - škoda, mohla to být krásná knížka.

10.09.2019 3 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha pro silné povahy. Morbidní, smutná, plná bolesti a utrpení. Byl to jen malý chlapec - ptáče, které se lišilo.... Přečetla jsem ještě než půjdu na film, abych věděla co mě čeká.

05.09.2019 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Buďme k sobě upřímní - kdo z nás by takové peklo vydržel a podal tak obsáhlé svědectví ….

02.09.2019 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Tohle je opravdová šílenost ! Opět jedna z knih na kterou se nezapomíná. Doporučuji !!!

01.09.2019 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Po docela zdlouhavém rozjezdu, nabrala kniha na obrátkách a postavy rozpoutaly mezi sebou doslova válku. Krásné 4 hvězdy - na 5 má jen HH.

29.08.2019 4 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Další skvěle napsaný díl ze série sympatického Alexe, jeho rodiny a zvrhlých pomatenců.

26.08.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opravdu hodně povedené Tajnosti až do poslední stránky.

21.08.2019 5 z 5