NADEI NADEI komentáře u knih

Vyrovnat si účty Vyrovnat si účty Martina Cole

Jednoduché, ale dá se. Autorka mě tentokrát docela zklamala, hodně se opakuje, jakoby si čtenář nic nepamatoval, námět dobrý, ale podání nanicovaté.

23.06.2020 2 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Žádné velké nadšení se nekonalo. Slibný rozjezd knihy, ale ouha, vyšetřování se přesouvá do Evropy a následuje celkem nezáživné hledání vraha s překombinovaným a překvapivým koncem.

05.06.2020 3 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Karin prostě umí. Brilatní časové propojení co dělá Will a co se děje se Sárou, nenechá nikoho chladným. Doporučuji !

18.05.2020 5 z 5

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

No nic, povídkové knihy nebudou pro mě to pravé ořechové. I když poslední povídku Navždy si dovedu představit jako detektivní román s cca 500 stránkami.

12.05.2020 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Perfektní čtení na které jsme od Deavera zvyklí.

26.04.2020 5 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Ani nevím, kolikrát jsem tuhle knížku chtěla odložit, ale ač mě Anna neskutečně rozčilovala se svým přístupem k životu a rodině, nakonec jsem dočetla. Zakomplexovaná, znuděná panička co nemá nic jiného na práci, než milence, lži a starost o samu sebe. Nakonec se jí to všechno vymstí.

18.04.2020 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Zas tak moc mě to nenadchlo

14.04.2020 3 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Tato kniha mě dostala svým neotřelým až surovým podáním. Kdy je realita, kdy jen sen a kdy se umělcova duše vznáší ve svých vizích ? Odpověď je prostá - soustředit se pozorně co vám řádky textu říkají. Za sebe určitě doporučuji.

31.03.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knížka o lásce a manželství s detektivní zápletkou. Příjemné čtení na tuhle nelehkou dobu.

20.03.2020 4 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Kniha se dobře četla, oddychové čtení u kterého můžete úplně vypnout, pokud vás nenadzvedne Samino neuvěřitelně naivní jednání, tak strávíte s knihou příjemně strávený čas.

03.03.2020 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Dočetla jsem a hned zapomenu, protože mi kniha nedala ani skvělý zážitek ze čtení. Bylo to překombinované, neuvěřitelné a přitažené za vlasy.

29.02.2020 2 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Detektivní případ dávkovaný od konce, kdy víte kdo je vrah, přes vyprávění jak to všechno před lety začalo až po překvapující konec. Knížka se moc hezky četla a líbila se.

25.02.2020 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Krásná kniha o strašné době. Nikdo z nás si to nedokáže ani představit, natož něco takového prožít , všechna ta zvěrstva vydržet, zachovat si lidskou tvář, vydat tak neuvěřitelná svědectví o životě židů, holokaustu a životě v koncentračních táborech. Doporučuji !

21.02.2020 5 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Na knihu mě nalákala už jen samotná obálka, ale že mě čeká takové skvělé psycho , bylo milým překvapením. Super, doporučuji všem co mají rádi drsné čtení nabité adrenalinem.

16.02.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Hodně dobré čtení , ale chladným vás asi žádná stránka nenechá.

26.01.2020 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět skvělé a dynamické čtení, nabité adrenalinem a emocemi. ale musím podotknout - z celé série trošku slabší kousek.

20.01.2020 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Tak trošku zklamání, zatím nejslabší co jsem od K. S. četla

12.01.2020 3 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Moc hezká knížka, jako všechny od Camilly i když tahle byla trochu slabší. Zločin v současnosti, zločin z doby před 30 lety a příběh Elin z dob čarodějnictví a k tomu ještě uprchlická problematika. Bylo to zbytečně překombinované. spíš bych to viděla na dvě samostatné knížky, ale i tak mě to bavilo.

18.12.2019 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

To byla jízda, plná adrenalinu a neskutečných emocí. Pan Jo dal Harrymu pořádnou nálož, ze které se zdálo, že není úniku. Skvělé !!!

08.12.2019 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Oddychové a vcelku nenáročné čtení.

01.12.2019 3 z 5