Myška789 Myška789 komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížka se mi moc líbila, byla hezky zpracovaná jak z pohledu Veroniky, tak i z pohledu Jáchyma.
Oba příběhy, ať už Veroniky nebo Jáchyma měli něco do sebe, těžko říct, čí příběh se mi líbil víc, jedno vím ale jistě a to to, že si ji rozhodně ještě někdy přečtu. 5*

28.03.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Wau, tohle byla FAKT neskutečná jízda! Čekala jsem ledaccos, ale tohle fakt ne, kniha jednoznačně předčila má očekávání.
Už od začátku se mi moc líbila a každým čtením jsem ji měla radši. Sama bych si tuhle knížku asi nepřečetla, ale díky babičce jsem měla možnost ji poznat a jsem za to ráda, že mi ji půjčila a já si mohla dopřát krásné, oddechové čtení, při kterém jsem se i několikrát zasmála.
Od téhle knížky se prostě nešlo odtrhnout, četla se sama. Nemám víc co dodávat, ode mě dostává plný počet hvězdiček.
DOPORUČUJI!!!

15.03.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Knížka se mi líbila, byla milá a vtipná. Oba hlavní hrdiny jsem si ihned zamilovala.
Doporučuji přečíst. Hodnotím 4*

30.01.2021 4 z 5

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Kniha se mi líbila, hezky se četla, jen mi to připomínalo sérii Stmívání a děj mohl být o něco zajímavější, jinak to bylo skvělé.

07.05.2019 4 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Tuhle série jsem četla celkem dlouho, ale ne proto, že by mě to nebavilo, ale nebyla moc nálada.
Jsem ráda, že jsem si tenkrát koupila 1. díl, ikdyž jsem dost váhala, zda jsem koupila dobře.
Všude jsem slyšela jen špatné ohlasy na tuhle sérii, ale i to mě neodradilo a jsem ráda, že jsem celé sérii dala šanci.
Série není dokonalá a ani nemusí, aby vám přirostla k srdci, tak jako mně, ikdyž ji nehodnotím 5 hvězdičkami.
DOPORUČUJI!!!

14.01.2019 4 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Na tuhle knížku mám úplně stejný názor jako na 1.díl (rychle se četla, nerada jsem se od toho odtrhávala a celkově se mi líbila).
A zároveň jsem nerada, že to skončilo, bylo to něco úžasného a už se těším, až si ji zase někdy přečtu.

06.09.2018 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Knížka byla skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout a dobře se četla.
Ze začátku jsem se ztrácela, ale i tak to bylo super a už se těším na pokračování.

03.09.2018 5 z 5

Ready Player One Ready Player One Ernest Cline

Natož že jsem knížku začala číst v čtecí krizi, tak mě kniha nesmírně bavila, až na ty názvy, jinak super.
Ze začátku nechuť ke čtení, ale postupně se to zlepšilo a už se těším na film.

16.08.2018 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Abych se přiznala, kniha mě nebavila, bylo to mnou, prostě špatné načasování čtení knihy, také moje menší čtecí krize a nebo mi ten žánr prostě nesedl (můj první přečtený thriller).
Musela jsem se nutit, abych to stihla dočíst do konce července. Ale ke konci mě to začalo bavit a proto dávám 3*. Určitě jí dám ještě jednu šanci, protože si to zaslouží, třeba změním názor.

30.07.2018 3 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Knížka se mi líbila, povídky byly skvělé až na pár výjimek, ale to se dalo překousnout. Jinak se kniha hezky četla a já nelituji, že jsem si ji koupila. Navíc se hodí do výzvy, co víc si přát.

07.06.2018 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Za mě zatím nejlepší knížka od českého autora. Knize můžu vyčíst jen to že hlavní hrdinka Ema se chovalo trochu neobvykle, ale to se dalo překousnout. Jinak se kniha hezky četla a já můžu jen doporučit. Určitě jsi přečtěte.

23.05.2018 5 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Jelikož jsem od autorky nic nečetla, tak jsem od této série moc nečekala, ale spletla jsem se. Rozhodně lepší než první díl, jen mě štve ten konec, chtělo by to pokračování.

22.04.2018 5 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Celá série byla skvělá a nemyslím si, že by tento díl byl horší než ostatní, právě naopak a málem jsem to ani nedočetla, dopadlo to všechno jinak, než jsem si myslela. Bylo to velmi napínavé a celou sérii doporučuji přečíst.

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Tento díl byl stejně super jako první díl, skvěle se četl a už se těším, jak to bude pokračovat.

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Tato kniha mě vážně dostala. Když jsem to dočetla, neměla jsem slov a ten konec, jak to autorka ukončila, prostě to nutí hned začít číst další díl. Doporučuji přečíst, stojí to za to.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Knížka byla strašně super, skvěle se četla a byl to nádherný a krásný příběh.

16.01.2018 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Knížka byla prostě báječná, příběh byl zajímavý a Margo s Quentinem jsem si ihned zamilovala. Za mě 5 hvězdiček.

11.01.2018 5 z 5

Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Nikdy jsem nečetla tak krásnou a čtivou knížku, přečtena za jeden den, jenom škoda že jsem nečetla 1. díl.

25.12.2017 5 z 5