Moňule13 Moňule13 komentáře u knih

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Tento díl byl víceméně o politice a mocenských bojích, což mě už až tak moc nebavilo jako díly předchozí, ale stejně jsem ráda, že jsem si celou sérii přečetla a poznala Martu, Christiana, Lukase a další, strávila jsem s nimi mnoho příjemných hodin a dní :-)

03.07.2013

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Při čtení této knížky jsem měla sto chutí sbalit se a odletět do Říma :-) Docela jsem fandila Kate a Keirovi, ale asi to dopadlo tak, jak mělo. Příjemné čtení, jsem zvědavá i na další autorčiny knihy.

28.06.2013

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nádherný příběh, který mě naprosto pohltil, donutil k slzám, pobavil a přiměl zamyslet se. Je to něco úplně jiného než Stmívání a myslím, že odteď budu mít Stephenii Meyerovou mezi oblíbenými spisovateli právě kvůli Hostiteli a ne kvůli upírům.

26.06.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Mé první a určitě ne poslední setkání s Harrym Holem. Podobně jako Hypnotizér a Milénium přečteno za pár dní, i když Švédsko je mi pořád o malinko sympatičtější než Norsko. Ale děj byl skvěle promyšlen a popsán, bylo to napínavé a odsýpala jedna stránka za druhou :-)

24.06.2013

Žár Žár Richelle Mead

Mocenský boj mezi nesmrtelnými a hlavně vztah-nevztah Georginy a Setha dělá z této knihy a vlastně z celé série skvělé počtení, těším se na další díly :-)

24.06.2013

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Přestože už se děj ani tolik netýká Marty, jako historických událostí, mě se tento díl líbil. Hlavně křížová výprava byla skvěle vylíčená. Akorát se mi zdá, že bez Christiana už to není úplně ono, i když Lukas je taky fajn :-/

19.06.2013

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Četla jsem ji sice už podruhé, ale z toho konce mi zase běhal mráz po zádech... Lisa prostě umí psát :-)

12.06.2013

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Třetí díl se mi líbil, ale možná o trošku míň než první dva. Na můj vkus v něm bylo moc války, utrpení a smutku. Ale stejně jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál.

06.06.2013

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Příběh Marty, Christiana, Lukase i všech ostatních obyvatel Christiansdorfu se mi líbí čím dál víc, už se těším, jak se začtu do dalšího dílu :-) Jen mi trochu vadí ten název "porodní bába", přece jen tam tolik porodů není a Marta není žádná stará bába.

30.05.2013

Třetí díl Milénia se mi opět hodně líbil. Závěrečný soud s Lisbeth a Annikou byl famózní! Strašná škoda, že už se žádné další knížky od Stiega Larssona nedočkáme :-(

14.05.2013

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Knížka se mi líbila, příběh byl napínavý a až skoro do konce jsem nevěděla, jak to vlastně doopravdy je a jak to všechno dopadne :-) Jen mi trochu vadily chyby a překlepy v knize. Ale určitě to nebyla moje poslední kniha od A. Stainfortha.

09.05.2013

Chladnokrevná msta Chladnokrevná msta Lincoln Child

Ze všech Pendergastů se mi zatím líbila asi nejmíň, ale pořád je to starý dobrý agent :-) Nemůžu jinak, než znovu obdivovat Pendergastovu schopnost dostat se z bezvýchodných situací. A jsem moc zvědavá, jak to dopadne s Helen a jak je to vlastně doopravdy s Constance...

08.05.2013

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Nevím, tato knížka mě až tak neoslovila. Upířiny mám ráda, ale tady mi vadilo několik věcí. Vztah Maggie a Seana byl divný, nejdřív se spolu vyspí, pak jsou k sobě odměření, pak šíleně zamilovaní... A konec byl podle mě až moc kýčovitý :-)

22.04.2013

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Líbil se mi víc než první díl, od začátku jsem četla jak divá a 600 stran zvládla za 2 dny :-) Nutně potřebuju třetí díl!

18.04.2013

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Vlkodlaky mám ráda a proto se mi Znamení vlka hodně líbilo. Bylo to napínavé, erotické, hlavní hrdinka je Češka, které se přestěhovala do Ameriky a proto mi byla sympatická. Už se těším na další díl.

09.04.2013

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Začátek mi přišel zbytečně zdlouhavý, ale jakmile Mikael dorazil do Hedeby a rozjelo se pátrání, otáčela jsem jednu stránku za druhou a nemohla přestat, protože jsem se nemohla dočkat, až se dozvím, co se stalo s Harriet. Plus mě hodně bavila Lisbeth :-)

09.04.2013

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi líbila skoro stejně jako všechny ostatní od této autorky, ale přece jen mám o něco radši příběhy ze zámků a šlechtických sídel, například Pána hor :-)

03.04.2013

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl byl stejně dokonalý jako první, musela jsem číst pořád dál a dál. Když musela Katniss jít znovu do arény, málem mě to rozbrečelo a rozčilovala mě ta bezmoc vůči Kapitolu! Co nejdřív si přečtu i třetí díl :-)

28.03.2013

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Tenká knížečka, přečtená jedním dechem. Jakub mi byl v tomhle díle silně nesympatický a Linda mě štvala, jak na něho pořád čekala a čekala, a jsem ráda, jak to nakonec dopadlo :-)

28.03.2013

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Z této knížky jsem byla nadšená :-) Sice mi ze začátku trošku vadilo, jak je kniha psaná, ale k hlavní postavě (muž) se hodila a zvykla jsem si. Děj byl napínavý, romantický a erotický a těším se na pokračování.

05.03.2013