mmmisulka.r mmmisulka.r komentáře u knih

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Neexistuje, aby tento autor zklamal!

07.09.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Opět naprostá spokojenost, konečně se objevuje i Malcolm, kterého už dobře známe. Skvělý případ!

26.07.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Na první díl překvapivě čtivé a dobré. Za mě jeden z nejlepších dílů, ne-li nejlepší. Bavilo a to dost.

12.07.2018 5 z 5

Nesvá Nesvá E. Lockhart (p)

Fanynka této autorky rozhodně nebudu, absolutně mi ušla hlubší pointa příběhu. I když nápad ta kniha určitě má.

13.06.2018 3 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Velmi jednoduchá romantická kniha, která potěší romantické duše, ale milovníky složitějších příběhů určitě nenadchne.

23.05.2018 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Michaela Rubášová
2 min ·
Shared via AddThis
Amo Jones se po přečtení prvního dílu Elitního klubu králů řadí mezi mé oblíbenkyně a to hlavně díky tomu, že se absolutně vymyká standardům dnešních YA. I přesto, že v knize najdete i nějaká ta klišé, tak je doslova převálcuje celá dějová linka a fascinující dění. Rozhodně palec nahoru a velké doporučení.
Tohle jsme tu ještě neměli a Baronet opět nešlápl vedle, naopak, Baronetu se povedlo šlápnout přímo do vosího hnízda!!!

28.03.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Ehmmm, tohle by fakt docela šlo! :-D
Další série, která má našlápnuto k návykovosti.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

20.02.2018 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Sice hodně předvídatelný děj, ale super počtení. Všechno se dalo lehce odhadnout a prokouknou, je to moc velká škoda, ale i tak nám autorka nabídla znamenitý příběh, který si vaši pozornost určitě zaslouží. Osloví zejména ženy!

20.02.2018 4 z 5

Dívka na sněhu Dívka na sněhu Danya Kukafka

Kniha mě nijak zvlášť neoslovila, bohužel. Z počátku zdlouhavé a chaotické, ovšem konec a vyústění jsem neodhadla.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

20.02.2018 3 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Příjemná erotická, historická romance. Rozhodně potěší ženy, které si nepotrpí na přehršle erotických scén nebo dnešní novodobou sexuální vulgaritu.

Recenze v záložkách - Knižní deníček

16.02.2018 4 z 5

Pan Herec Miroslav Donutil - Co o něm řekli slavní? Pan Herec Miroslav Donutil - Co o něm řekli slavní? Petr Čermák

Zajímavá publikace o významné osobnosti našeho showbiznisu. Bohužel obsahovala nějaké ty chyby, což se u této publikace moc nehodí.

15.02.2018 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Za mě dokonalá kniha, plná emocí, utrpení, lásky... prostě života!

06.02.2018 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Naprosto jiná fantasy než na jaké jste byli doposud zvyklí. Nebyl by to správný Jakub Trpiš, kdyby do příběhu nevložil mnoho oduševnělých otázek. Propracované do detailu, svět, který stojí za vaši pozornost. Velmi zdařilé a překvapující čtení! Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

30.01.2018 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Ovšem, tento díl naprosto mění situaci! Jsem v tom až po uši. První díl mi přišel dost rozhýřený, povrchní i naivní, tady je znát rozmezí dvou let a tedy i stáří hlavních hrdinů. Eden mi občas znovu pila krev, ale už ne tolik jako v prvním díle. Sex, drogy a alkohol - i toho se zde autorka dost vyvarovala a tím pádem už to nepůsobí jako novodobé Beverly Hills, protože přesně tak jsem nazvala první díl.
Tentokrát se většina příběhu odehrává v NY, což je příjemná změna a dává to příběhu silné vedlejší kouzlo. Už asi chápu, proč je tato série považována za fenomenální. Za mě je rozhodně velmi dobrá! Ať už je duben!
Není to nijak duchaplné a ani vážné čtení, každopádně to mladší čtenáře bude určitě bavit. I starší, kteří mají rádi tento styl románků, které jsou už od začátku předurčeny k záhubě...

29.01.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Velmi příjemné čtení. Ač je na pozadí nepříjemné události, nepřísluší nikomu, aby jej soudil. Za mě velmi povedené a oddechové čtení...
Více v recenzi v záložkách... - Knižní deníček

25.01.2018 4 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Nejvíce emotivní kniha, kterou jsem kdy četla. Tenhle příběh z mého srdce jen tak nezmizí.
Více v recenzi v záložkách! - Knižní deníček

24.01.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Velmi povedená duchařina. Občas mi běhal mráz po zádech. Ze začátku dost matoucí, ale v půlce knihy už to vše zapadalo na své místo.

22.01.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Díky bohu, že má autorka skvělý a vytříbený styl, jinak by tento druhý díl byl jen pouhým brakem. Klasický vycpávkový díl, který zachránil jen autorčin styl. Každopádně bavilo a to je podstatné.
Recenze v záložkách - Knižní deníček

19.01.2018 3 z 5

Deník malého Minecrafťáka Box 1-3 Deník malého Minecrafťáka Box 1-3 Cube Kid (p)

Konečně kniha, která moje dítko baví. Rozhodně doporučuji jako čtení pro děti, které moc nebaví číst. Určitě nejvíc potěší děti, které mají rádi hru Minecraft.

19.01.2018 5 z 5

Letuška Letuška Cassandra O'Leary

Pokud právě teď přemýšlíte nad nějakou lehkou, odpočinkovou a romantickou knihou, možná by vás mohla oslovit právě Letuška. Nejde sice o nijak originální kousek, ale svůj účel pohodového čtení splní .
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

15.01.2018 4 z 5