Mixxa Mixxa komentáře u knih

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Thomas Brezina

Knížku jsem dočetla dneska ráno a musím ji doporučit. Sice lidi mohou zmást velká písmena a ilustrace, ale myslím si, že jako oddechovku by tuto knížku ocenili i dospělí. Knížka má napínavý děj a logický spád. Já ji rozhodně doporučuji!

24.02.2016 5 z 5

Simpsonovi: Zuby jektající děsiál Simpsonovi: Zuby jektající děsiál Matt Groening

Absolutní nuda! Nejhorší díl z této série komiksů!

23.02.2016 1 z 5

Simpsonovi komiks - Promenáda Simpsonovi komiks - Promenáda Matt Groening

Super, kdo má rád animované komiksy nebo Simpsonovi, tak tohle je jasná volba!

Simpsonovi: Simpsoráma Simpsonovi: Simpsoráma Bill Morrison

Noo, fajná knížka je to, ohromně jsem se pobavila! :D

23.02.2016 4 z 5

Futurama: (P)ohyby v čase Futurama: (P)ohyby v čase Matt Groening

Snad nejlepší komiksové vydání Futuramy! Pobavila jsem se. :-)

Futurama-o-Rama Futurama-o-Rama Matt Groening

Futuramu až tak nemusím, ale tahle knížka docela pobavila. Neurazí, ale ani neohromí.

23.02.2016 2 z 5

Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Bill Morrison

Moje úplně první komiksová kniha ze série Simpsonů. Není nejhorší a nesouhlasím s tím, že by byla nejslabší. Je to prostě takové knižní vydání čarodějnického dílu.

Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Bill Morrison

Není špatný. Docela jsem se pobavila. :-)

23.02.2016 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Noo, není to nejhorší, ale mohli trochu ušetřit tu Hedviku (sovu). Nemuseli z ní málem vymlátit duši! a to nemluvě o Weasleyovic Errolovi. Trocha úcty ke zvířatům by v autorce snad být mohla, ne?

23.02.2016 2 z 5

Na můj vkus dosti pošmourný díl, přesto to není až tak zlé.

23.02.2016 2 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Knížka neuvěřitelná bichle a poté se ukázalo že i zbytečná. Když jsem byla v půlce, tak místo aby se tam už něco dělo, tak se Harry po pěti letech v Bradavicích diví, že tam mají živé obrazy na stěnách v hradu. -_- Tímto jsem ji ani nedočetla, protože prostě do té půlky knihy se nic nedělo a nic nenasvědčovalo tomu, že se tam něco dít začne.
Nechápu, proč je tato knížka tak populární, když jsem se později do toho čtení vysloveně musela nutit. Knížka se má číst sama a ne abych se koukala kolik stran už zbývá! A proto i přes velké hodnocení ostatních mi nezbývá nic jiného, než dát odpad!!!

Minecraft - Základní příručka Minecraft - Základní příručka neznámý - neuveden

Ježiši Marjá! O takovéhle blbině napsat knihu?

23.02.2016 odpad!

Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě kolektiv autorů

Já jsem s knížkou velice spokojená. Kromě skvělých receptů je zde mnoho přehledných a krásných obrázků a vše je rozděleno do kategorií. Za mě tedy 100% Doporučuji!

23.02.2016 5 z 5

Místo činu – Staň se detektivem! Místo činu – Staň se detektivem! Malcolm Rose

Knížku jsem si jako 10ti letá tehdy jako novou půjčila z knihovny. Nebyla špatná, příběh se mi líbil i to, jak jsem ho vtažená do děje luštila. Jen jde o to, že na mne byla až moc jednoduchá. Už na první dvojstránce jsem na 99% tušila kdo je pachatel a ke konci jsem došla kvůli tomu, abych se v tom ujistila - a měla jsem pravdu. Ale jinak nebyla špatná a jako mladší bych určitě uvítala nějakou podobnou.

23.02.2016 1 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Takový ten pocit, když už si šeď nikdo nekupuje, tak napíše protichůdný "román"

23.02.2016

Dneska jsem knížku našla v bazaru a řekla jsem si, že by se mamce líbila. :) Tak uvidíme :D

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Beru ji jako dárek pro mamku, snad se bude líbit :-)

GOGO chalan z internetu GOGO chalan z internetu Daniel Štrauch

Mám svůj názor a ten mi nikdo nevezme. Co se týče autora samotného, tak jeho videa na YouTube mě absolutně nebaví a jsem ráda, že mi je přestali cpát na domovskou obrazovku. Druhá věc je ta, že knížka se mi zdá na houby. Životopis může mít i na internetu, jenže to by tolik nevynášelo. A takové ty jeho "rady" a "slovníky"? Tak k těmto kopiím se nebudu ani vyjadřovat. Vlastně závěrem mě napadlo: Takže, když spolknu lžičku skořice a dám to na internet? Taky můžu o sobě napsat knížku jaká jsem perfektní a co mě ta sláva stála úsilí? -_-

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Knížka se mi nelíbila hlavně podle toho nápisu na přebalu: "Katie žije po smrti svých rodičů...". Přesto jsem se přemohla a zkusila si jí přečíst. Ale prostě se mi nelíbila. Nesedlo mi to. Za sebe musím říct, že tohle 'dílo' bylo snad to nejhorší, co jsem od Thomase Breziny četla. No, vlastně jsem to ani nedočetla, protože mě knížka natolik nudila, že jsem se ji rozhodla hned druhý den odnést zpátky do knihovny (výhoda toho, že jsem si ji nekoupila).

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Zajímavá a čtivá kniha, uvítala bych nějaké podobného rázu. :-)

23.02.2016 5 z 5