Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin

Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7445/simpsonovi-carodejnicky-special-nervy-v-kyblu-bublin-7445.jpg 4 57 8

V nervy drásající tradici Simpsonovských čarodějnických speciálů přichází brutální bránicobijec Matt Groening s děsuplným, žaludek obracejícím, husí kůži vyvolávajícím a až strašidelně spektaktulárním speciálem – prostě zábavou pro celou rodinu. Připravte se na mimozemské invaze, obludné mutace, starobylá prokletí, alba vánočních písní, zuřivé zombie, uprchlé trestance, amatérské literáty a zdivočelou vegetaci. Příběhy: Levák Blob! - Paul Dini, Bill Morrison, Tim Bavington Ségra s ďáblem v těle - Peter Bagge, Stephanie Gladden, Tim Bavington Imigrace zlodějů těl! - Evan Dorkin, Bill Morrison, Stephanie Gladden, Phil Ortiz Říkejte mi Homer - Jeff Smith, Stephanie Gladden, Bill Morrison Bartovi lidé - James Robinson, Chris Roman, Bill Morrison Homer ještě nevečeřel - Mike Allred, Luis Escobar, Bill Morrison... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Bart Simpson , 2006

Criosphinxx
10.09.2022 3 z 5

Mnohem lepší, než “Zuby jektající děsiál”.
Zde jsem se dokonce i pobavil, pač tu nebyl trapný a nucený humor a skoro žádné “počešťování”!!

Komiksové kapitoly byly fajn, ale ty příběhové části jsem přeskakoval. Postavy zde se chovají tak jak mají, jak je známe ze seriálu. Je lehké si k nim díky skvělému dabingu přiřadit hlasy.

Jsem rád, že alespoň tohle mě tolik nezklamalo, pač je to konec konců už legendární Simpsonovic rodinka.:)

MinaHawke
01.03.2020 4 z 5

Seriál Simpsonovi mám ráda a čarodějnické díly taky, takže proč si nepřečíst komiks. Při jeho čtení jsem se bavila.

Vendula39
26.05.2018 4 z 5

Knihu jsem přečetla, ale moc mě neoslovila.

knihomol.petr
15.02.2018 4 z 5

bylo to dobré ale na seriál to nemá

trudoš
28.07.2016 4 z 5

Simpsonovi jsou právem kultem a nemám problém přiznat, že jsem jejich velkým fanouškem (tedy duchem, ne postavou). Proto nemůžu jinak, než Nervy v kýblu bublin hodnotit kladně. O to víc, že nekopírují slepě seriálovou linii, ale přichází s vlastní originální tvorbou.
Jenže s Čarodějnickými speciály jsem měl vždycky problém. Jak si totiž zakládají na ujetosti, příběhy samotné občas postrádají logiku. Ne že bych byl nějaký cimprlich, jen prostě mám rád, když koncept dává alespoň jakýs takýs smysl, než když jde pouze o bláznivou jízdu plnou šílených gagů. Takže jsem si ve výsledku užíval spíš komiku jednotlivých okének, než scénářů jako celku.
No a pak je tu prozaická část. Zde platí to samé co pro komiksy, jen povídky obsahují víc textu. Autoři si užívají volné jízdy a předhánějí se v absurdnostech, ale v důsledku to nejlepší co na textech je, jsou ilustrace. Nemůžu však tvůrcům upřít cit pro kousavý humor, stejně jako úžasnou šíři nápadů. V tomhle ohledu mě Simpsonovi nikdy nezklamali.

Mixxa
23.02.2016 3 z 5

Moje úplně první komiksová kniha ze série Simpsonů. Není nejhorší a nesouhlasím s tím, že by byla nejslabší. Je to prostě takové knižní vydání čarodějnického dílu.

tyzik.cejka
01.06.2013 2 z 5

asi se musí souhlasit že v tomto díle nikdy není čas na vtip a pořád se něco hrozného a brutálního děje a to sem nepatří

FilipBednar
30.11.-0001 3 z 5

Pro mě nejslabší z dosud vydaných Simpsonů.

Simpsonovi

Autoři knihy