miuk

Řád ženŘád ženD. Cordonier

Lehce volnočasové, jinak velmi vyčerpávající pasáže o psychologii (mě nevadily). Dalo se, ale nečekejte nějakou skandální bombu.

Smrt všem prasatůmSmrt všem prasatůmT. Parsons

Klasická detektivka, čtivá.

Český rájČeský rájJ. Rudiš

Asi spíše kniha pro muže. Mě kecy chlapů moc nazaujaly. Navíc přesah duchovní nula nula nic.

Malé sladké lžiMalé sladké lžiL. Conrad

Hm, co na to říct. Totální brak, tak možná na čtení na WC.

01. červenceodpad!

Ani mukAni mukD. Jackson

Rychločtení, ale téma nové, neotřelé. Zajímavé.

Bellman & BlackBellman & BlackD. Setterfield

Nevím nic o tajemnu, pro mě byla tato kniha šíleně dlouhá a nudná. Dlouhé popisy o ničem. Škoda, čekala jsem víc.

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůD. Coates

Nemám ráda tehnle typ knih, tahle byla po dlouhé době první, nakonec v pohodě. Příběh dobře vymyšlený, konec pozitivní, nakonec OK.

Nájemníci pana MoonbloomaNájemníci pana MoonbloomaE. L. Wallant

Hodně zajímavé čtení. Perfektní popis jednotlivých nájemníků. Jen ten přerod hlavního hrdiny je docela zvláštní. Ale pochopitelný.

Osud tažných ptákůOsud tažných ptákůM. '. Hart

Osamělost z knihy přímo kape. Hrdina se mi ale docela líbí, mám ráda takové typy chlapů. Jen škoda, že jejich neprůbojnost a ostýchavost je tak mohutná, že vlastně v reálném životě nemají šanci ukázat své kvality.

Tajný život kravTajný život kravR. Young

Zajímavá kniha o mých oblíbených zvířatech.

Jiříkovy starosti o minulostJiříkovy starosti o minulostJ. Faktor

Jiřík jako pupek světa, okolo něj se vše točí, nechápu. Snad to bylo věkem. Některé části knihy se mi líbily - ano, přiznávám, zejména ty explicitnější. Jinak nuda nuda nuda, jen Jiřík a okolo něj "planety"...Trochu nadhledu do toho samožerství by to chtělo.

HříšniceHříšniceT. Gerritsen

Série s hrdinkami Maurou a Jane jsem objevila nedávno a docela mě to chytlo. Zrovna tahle kniha je zajímavá prostředím, kde se odehrává. Prý je podle jejich knih i seriál, tak ho asi zkusím...

Roviny životaRoviny životaJ. Barnes

Barnes je zvláštní autor, pořád nevím, jak ho uchopit. Někdy je to krásné, lehké, čtivé, někdy musím zatnout zuby a prostě jen číst. Buď to přijde nebo ne.

Holka a ne ledajakáHolka a ne ledajakáL. Dunham

Něco pobavilo, něco naopak nuda. Oceňuju otevřenost, Lenu mám ráda i když je "svá" - a to je samozřejmě dobře!

Umři znovuUmři znovuT. Gerritsen

Specifické prostředí, hra s minulostí, konec překvapivý, ale...přesto nic světoborného. Ale číst se to samozřejmě dá!!!

Mezi svýmiMezi svýmiA. Oz

Kniha se mi líbila, jednoduchá, popisující život v jednom kibucu, široká škála lidí, povah, různé životní příběhy. Perfektně napsané.

Než vystydne kávaNež vystydne kávaT. Kawaguči

Emočně velmi silná kniha.

Deníček moderního fotraDeníček moderního fotraD. Landsman

Hm, vtipné jen trochu, moc tlačil na pilu.

Vypůjčená minulostVypůjčená minulostN. Pischová

Popis života jedné rodiny. Smutné, čtivé, vypovídající o nás všech. Ne, jen dobou to asi není.

Borovicové ostrovyBorovicové ostrovyM. Poschmann

Představa o knize se zcela míjí s realitou knihy. Kniha mi připadá o ničem, překotné filosofické úvahy. Děj slabý. Škoda.

Neznámá známá Hana VítováNeznámá známá Hana VítováO. Suchý

Pěkně zpracovaná komplexní kniha, ne klasický životopis. Skvělé!

Arlington ParkArlington ParkR. Cusk

Nuda. Téma nadějné, ale uchopeno zcela nesmyslným, divným způsobem.

PenelopiádaPenelopiádaM. Atwood

Tak tohle mě nějak minulo. Ano, promarnila život čekáním na "manžu", stále žárlí na Helenu...bbb a co jako? Prostě pokud jsi xxx, zůstaneš xxx celý život. Okolnosti se mění, xxx zůstává.

ŽivočichopisŽivočichopisM. Macourek

Snaha být vtipný se moc nepovedla. Něco tam bylo OK, ale spíše to bylo takové nucené hledání vtipného...

Metoda Ludmily Mojžíšové od A do ZMetoda Ludmily Mojžíšové od A do ZO. Strusková

Velmi kvalitně napsané, doporučuji do každé domácí knihovny.

Tajemství živýchTajemství živýchC. Wyer

Velmi čtivá kniha, plno zvratů, už na začátku mě při čtení mrazilo.

OlgaOlgaB. Schlink

Smutný příběh s překvapivým koncem. Kniha se mi líbila, jak se blížil konec, tak jo, ok, ale kde je ten KONEC, takový ten? No a dočkala jsem se! Perfektní dojezd se sochou, viva Olga!!!

Ovoce poznáníOvoce poznáníL. Strömquist

Super, tohle by měla být povinná četba na základních školách pro holky i kluky!!!

Nebojte se jíst - a hubnout!Nebojte se jíst - a hubnout!K. K. Hrubešová (pseudonym)

Docela podnětná kniha, některé věci a recepty jsem si osvojila a používám.

Deprese jako řeč unavené dušeDeprese jako řeč unavené dušeR. Dahlke

Vhodné jako učebnice pro gymnazistu, nic víc.

1 2 3 4 5 6 ... 9