miuk miuk komentáře u knih

Dějiny vlasů - Účesy, vousy, chlupy a péče o ně Dějiny vlasů - Účesy, vousy, chlupy a péče o ně Martin Rychlík

Velmi precizně provedená kniha. Před autorem smekám, informace jsou opravdu detailní. Perfektní práce!!

18.02.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nejdříve jsem se docela ztrácela v postavách, ale nakonec to šlo, ale není to nijaká bomba.

04.02.2019 3 z 5

Babylon Moskva Babylon Moskva Owen Matthews

Zajímavý pohled na Rusko, dobře napsané, zápletka neotřelá, docela to ušlo.

04.02.2019 3 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Tenhle autor prostě umí!

04.02.2019 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Perfektní!

04.02.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Tenhle autor opravdu umí. Palec hore. Dokonalé, dechberoucí, výborně poskládané. Super!

30.12.2018 5 z 5

Mamlas z maloměsta Mamlas z maloměsta Philip K. Dick

Kniha mě dost překvapila, perfektně vykreslená psychologie postav, hrátky s názory, manželské vztahy...to můžu.

30.12.2018 4 z 5

Kvásek Kvásek Robin Sloan

Nevím, ale v knize jsem bohužel nenašla nic, co by mě trochu drželo, něco, co by bylo kousek mě, něco, co by mě přinutilo neříct slovo - nuda.

30.12.2018 1 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ze začátku jsem se nemohla začíst, připadalo mi to jako slohovka nějakého středoškoláka. Pak jsem si na styl psaní zvykla, zápletka mě pohltila, ale zase ne tak, že bych nad knihou nějak "filozofovala". Jako oddychovka dobré, ale snadno zapomenutelné.

24.12.2018 2 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Další perfektní díl série s Katie, opět napětí až do konce, zajímavá zápletka.

24.12.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Přečteno za den, nepředvídatelné, zajímavý pohled na duševně nemocnou ženu, někdy mě až mrazilo z těch jejích stavů...

20.12.2018 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Zajímavá zápletka, ale bohužel na první díl to nemá. Ale jinak samozřejmě je to stále nadprůměr ve svém žánru.

20.12.2018 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Dost jiná kniha. Kombinace brutality a mytologie, do toho "obyčejný" život vyšetřovatelky, dost čtivý mix. Doporučuju všem, kteří se nebojí bát. (...no chápete, ne...)

17.12.2018 5 z 5

Prořezávání zoubků Prořezávání zoubků Julia Fierro

Průměrná kniha, popis různých partnerských párů, jejich vztahy, starosti, radosti. Nic světoborného, nic nového, nic šokujícího.

09.12.2018 3 z 5

Žal je to s křídly Žal je to s křídly Max Porter

Zažila jsem si to samé, mohu říct, že žal po mamince NIKDY nezmizí...kniha ve mě rozehrála stavy, které se snažím v normálním životě odsunout. Ne zahodit, jen odsunout, je nutné normálně fungovat. Chápu, že pro čtenáře, který nemá tuto zkušenost (díky Bohu!!), to může být divná, možná i nepochopená kniha. Pro mě je to jedna z mých TOP knih.

07.12.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Poslední kniha od tohoto autora, kterou jsem četla a smekám svůj pomyslný klobouk! Většinou jde s počtem napsaných knih kvalita díla dolů, ale tohle je opak. Perfektní kniha, opět dlouho bez vědomosti (mojí), kdo je pachatel. Ke konci jsem si říkala, že vím, kdo je pachatel, ale autor to nakonec tak "zamíchal", že jsem byla zase mimo - a spokojená. Brilantní hra se čtenářem, napětí až do konce. Super!

30.11.2018 5 z 5

Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů Zrůdy století - Galerie nejen sériových vrahů Eduard Svítivý

Kompilace jiné, škoda...

28.11.2018 2 z 5

Falešná Pařížanka Falešná Pařížanka Kamila Boudová

Ani ne tak kniha pro ostatní, spíše deník. Nic moc, nuda.

28.11.2018 2 z 5

Svoboda Svoboda Jonathan Franzen

Trošku delší čtení, ale stálo to za to. Konec jsem nečekala, ale potěšil.

22.11.2018 4 z 5

John na konci umře John na konci umře David Wong

Tohle je jako co? Vtip? Asi ano, jinak nemám slov. Hrůza, ztráta času.

22.11.2018 odpad!