Falešná Pařížanka

Falešná Pařížanka

Kamila snila o velkém městě, slávě a šampaňském. Ale kariéra módní návrhářky se zvrhla dokonce ještě dřív, než se za svým snem odstěhovala do Paříže, kde se pokazilo i všechno ostatní. Místo skvělého života v hlavním městě módy začíná předem prohraný boj o získání statutu Pařížanky a uznání společnosti. Na pokraji osobního bankrotu i fyzických sil se rozhodla otočit kola osudu a stát se Falešnou Pařížankou. Přestat slepě následovat místní nesmyslné společenské konvence a určovat vlastní pravidla hry. Své zkušenosti začala formou vtipných a nezaměnitelně osobních sloupků popisovat v Pravém domácím časopisu, odkud byl už jen krůček k vlastní knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355919/falesna-parizanka-XYr-355919.jpg 4.37
Novely, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Esence

nikol8613

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou ač to nebylo poprvé co jsem o paní Boudové slyšela. Nečekejte návod na to jak se stát chic Pařížanka, skutečný obsah je mnohem zajímavější. Falešná Pařížanka je velmi čtivá kniha, která vás vtáhne do Kamily příběhu hned po přečtení prvních řádků. Ukáže vám fast fashion z té skutečné stránky a inspiraci nejen pro šatník, ale především pro životní směr. Děkuji paní Boudové za to co dělá a doufám, že se tahle kniha (a její vize) dostane k co nejvíce lidem.

Stoklaska

Velmi čtivá kniha, která ukazuje módní byznys z té méně lichotivé stránky. Nutí nás k zamyšlení, zda opravdu potřebujeme všechny ty věci, které si kupujeme.

Roberta

Zajimava vec, urcite bych doporucila ke cteni. Neprejimam uplne bez namitek, na druhe strane precteno jednim dechem. Podle me uprimna vypoved, velmi inspirativni.