Mišulka331996 Mišulka331996 komentáře u knih

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Upřímně mě nalákala obálka, která je prostě nádherná. Dejte k tomu červenou ořízku a já si to prostě koupím .. no vlastně mi jí koupil přítel, ale ... Mě se to líbilo. Příjemné oddychové čtení, magie, tajemství, špetka romantiky a je to prostě super čtení na dva večery. Těším se moc na další díl a snad i s ořízkou. Tohle v knihovně potřebujeme všichni. :)

25.04.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Je to opravdu tak skvělé, jak všichni říkají? ANO! Jsem na sebe naštvaná, protože jsem rozečetla další sérii s milióny díly? ANO! ALE ...
Myslela jsem si, že budu asi jediná, která knihu zkritizuje, ale nestalo se. Tohle je tak čtivé, skvěle napsané, že není moc co zkritizovat. Za mě erotické scény být nemusely, nějak mi to do celého příběhu tak nějak nezapadalo. Nejvíc TOP jsou DRACI! Prosím v dalším díle jim dejte víc prostoru. :D

20.04.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Musím říct, že tohle byla BOMBA! Pomocnice mě dostala, ale tohle se mi snad líbilo ještě víc. Jednohubka, ale vše důležité bylo řečeno, žádné zbytečné okolnosti a tohle mě na autorce prostě baví. Děsně se těším na další díla.

11.03.2024 5 z 5

Tak tohle bylo neskutečné. Upřímně mě osobně bavily obě časové linky. U historické jsem nedýchala u současné jsem si moc přála, aby konec dopadl tak, jak dopadl. Na konci jsem neudržela slzy. Neskutečný příběh a u některých scén mi bylo jako ženě opravdu zle, jak někdo může být takové monstrum. Rozhodně jdu otevřít Dračí královnu a těším se na snad i další díl.

16.01.2024

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Rozhodně nejsem cílová skupina, ale kamarádka prostě půjčila, že si to musím přečíst a vlastně jo, proč ne. Líbila se mi naprosto neskutečná energie mezi hlavními hrdiny, závěrečná erotická scéna byla na mě trochu mimo, ale taková autorka prostě je, a tak to tak beru. Milá romantika ve sportovním prostředí.

11.08.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Po hodně dlouhé době psychothriller, který mě bavil od začátku do konce. Celou dobu jsem strašně chtěla vědět, jak tohle dopadne a rozdělení do 3 částí bylo prostě skvělé. Není to něco, co tu ještě nebylo, ale mělo to napětí, čtivost a strašně se těším, co nám dalšího autorka přinese. Rozhodně mě to dostalo z thrillerové krize.

11.08.2023 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Jelikož jsem prožila pubertu se Stmíváním, tak mě tato kniha prostě vyhledala a za mě prostě ano. Vrátila jsem se zpátky do puberty, do světa upírů, draků, vlkodlaků ... Neměla jsem očekávání, ale odpočinula jsem si, zamilovala se a těším se na další pokračování.
Informace: Další díly budou, co se týče stran mnohem obsáhlejší a čeká nás 6 dílů :). Jupííí.

06.06.2023 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Nikdy by mě nenapadlo, že budu něco takového číst, ale Julie Caplinová mě totálně dostala a úplně jsem se do romantických útěků zamilovala. To jak autorka dokáže čtivě popsat konkrétní místo, a ze všech postav udělat neskutečné sympaťáky s kterými chcete zajít na kávu a kus dobrého cheesecaku, je až neskutečné. Tohle mě prostě strašně baví. Vypnete hlavu a po dočtení každé kapitoly se usmíváte od ucha k uchu.

13.06.2022 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Po opravdu dlouhé době kniha, která mě chytla od první strany, až do poslední. Případ černé vdovy jsem znala, ale tohle je mistrovsky zpracované. Neuvěřitelné nahlédnutí do hlavy sériové vražedkyně. Pořád jsem musela otáčet stránky, abych se dozvěděla víc a víc. Jsem nadšená, kdyby to šlo klidně bych dala mnohem více hvězd. Moc doporučuji pro všechny "milovníky" zločinů.

04.04.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nějak nevím. Od paní Mornštajnové mám vždy velká očekávání a tentokrát jsem měla možná až moc velké. Neříkám, že kniha není čtivá, že příběh je velmi zajímavý, ale mě bohužel za srdce tolik nechytla. Tiché roky za mě stále vedou!

03.06.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapenu mám fakt ráda, ale tohle prostě ne. Mám v poslední době problém, že všechny thrillery jsou na to samé téma. Buď je to nevěra nebo problémy v manželství. Knihu nehodnotím úplně nejhůř, jelikož se rychle četla, ale děj se v půlce zastavil a nějaký extra zvrat se také nekonal.

03.06.2021 3 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Překrásný soubor povídek, který prostě MUSÍTE MÍT! Za mě osobně vede povídka od Radka Blažka, protože je to můj velký oblíbenec a příběh Žofie byl mému srdci nejblíž. Kdyby ten kouzelný příběh pokračoval tak na 500 stran, tak by mi to vůbec nevadilo. :D 5 hvězd a rozhodně 10 z 10! Tohle se moc povedlo!

06.11.2020 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Mě se kniha moc líbila, trošku jsem se konce bála, ale nakonec mě fakt překvapil. Není to "drsná krimi", ale příjemná detektivka, která se dobře čte. Anne a Paul mě prostě baví. Takže 5 hvězd :).

20.11.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Věděla jsem, že paní Mornštajnová nezklame, ale že opět budu celou knihu otírat slzy, to jsem opravdu nečekala. Dokonale napsané rodinné tajemství a konec, který si všichni můžeme buď domyslet, nebo ho nechat tak, jak je napsaný. Miluji Hanu, ale tohle je úplně něco jiného a možná i mému srdci bližšího. Děkuji a prosím piště dál.

02.05.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Úžasný temný příběh. Velmi se mi líbilo tajemství domu a autorčin styl vyprávění. Kocour hrdina byl výborný. Velké plus dávám také krasné obálce, která celé knize dodává takovou tu třešničku na dortu. Moc se těším na další knihy od této autorky, a doufám, že se jich brzy dočkáme.

10.04.2019 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Dokonalé čtení. Kdo nepřečetl, nepochopí. Tuhle knihu doporučuji úplně všem, a jelikož jsem velký fanoušek p. Štiftera, tak bych klidně dala hvězd i 10!

04.02.2019 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Mě se kniha moc líbila, asi bych žánr nazvala jinak, ale celý příběh se mi četl moc dobře a konec knihy jsem musela přečíst jedním dechem. Za mě tedy 5 hvězd. Příjemné čtení, když chcete lehké odreagování.

04.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana patří ke knihám, které musíte přečíst, i když nechcete. To co se dělo, mnozí z nás ani nevědí a je to škoda. Více bychom si vážili toho, co teď máme. Alena Mornštajnová vytvořila dojemný příběh, a i když jsem přes velké bum, které při vydání knihy nastalo, knihu číst nechtěla, zvědavost mě přemohla a jsem za to opravdu moc ráda. Výborná kniha!

31.07.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Pokud bych měla k této knize něco napsat, tak bych asi nenašla to správné slovo. Osobně jsem probrečela skoro celou knihu a zároveň jsem si odnesla opravdu zvláštní pocit. Tohle stojí za přečtení! Nikdy si nedokážeme představit, co vše se skutečně dělo, ale tato kniha to dost slušně popisuje. Za mě 5 hvězd.

07.05.2018 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Každoroční vánoční pohádka. Bez téhle knihy nemůžou začít ty správné Vánoce. Četla jsem v originále a ano ano ano! (na konci mi vždy ukápne slza :))

07.05.2018 5 z 5