mišule5 mišule5 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Tohle je nejkrásnější a nejlepší knížka co jsem četla! Je to taková krásná dívčí pohádka. Dala bych deset hvězdiček, ale bohužel jich tu tolik není :-D. Mohu jenom doporučit a doufám, že si této knihy někdo všimne a natočí o tom film. Těším se na další pokračování této úžasné dívčí pohádky :3

03.02.2015 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Dva velmi silné příběhy...opravdu jsem nečekala, že mně tak chytí za srdce. Hltala jsem snad každou stránku, každou větu. Tuto knihu jsem si naprosto užila. Krása)*****

31.12.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další krásný příběh, u kterého se nelze odtáhnout. Pokud jsem zrovna nemohla číst stále jsem přemýšlela jak to s Callou a Jaxem dopadne. Ještě že jsou i další díly, protože se nemůžu dočkat až se pustím do dalšího milostného příběhu!! J.Lynn píše prostě BOŽSKY!

02.07.2017 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka s pořádnou dávkou napětí, romantiky a sexu! Celou dobu se příběh četl velice dobře- autorka píše opravdu poutavě. Žádné nudné pasáže jsem tam neobjevila ba naopak- stále jsem byla napnutá jak struna abych se dozvěděla jak to nakonec dopadne.
*****

22.06.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tak tento příběh mě oslovil hned na začátku, ale říkala jsem si co se tam bude dít celých 400 stran? Rozhodně se nudit nebudete, protože je tam plno milostných zápletek, intimní chvilky, spoustu humoru, ale i smutné zápletky. Opravdu krásně psaná knížka a můžu jedině doporučit.

18.04.2016 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Tento příběh je tak KOUZELNÝ! Nemůžu si pomoct, ale naprosto jsem se do této knihy zamilovala.... příběh mě přenesl přímo do pozadí kde jsem všechno sledovala a prožívala spolu s Kráskou a ostatními.
Kniha je okouzlující od začátku do konce. Za mne jedna z knih s nejkrásněji popsaným příběhem.
Nádhera!!!!

30.04.2019 5 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Byla jsem z knížky trochu zklamaná. Nápad platit krví se mi velmi líbil , ale i styl psaní byl příjemný a k tomu nádherná obálka, bohužel....to je konec kladů tohoto příběhu. Možná to napraví druhý díl :/

24.01.2020 2 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tak za mě to byl velmi silný příběh. Sice už jsem věděla jak to dopadne mezi Nickem a Stefanii, ale autorka psala velmi čtivě tak mi to vůbec nevadilo :-)

14.09.2017

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

Ze začátku čtení byla kniha docela nudná až jsem si říkala, že knihu odložím, ale pak se příběh pěkně rozvinul a byl velmi zajímavý. Pan Fuks byl velmi zajímavý člověk a styl jeho psaní mi osobně moc vyhovuje a jsem ráda, že jsem si tohle dílo mohla přečíst.
Krása.

28.03.2017 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Opravdu jsem nečekala, že mě tento druh čtiva bude bavit. Šílené a zároveň poutajicí dílo.
Za mě české veledílo.

10.03.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Sladký bonbónek pro ženy... až na ten konec. :-)

20.01.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak to byla bomba!! Seběhlo se toho tolik, že se to nedá ani všechno popsat.
Určitě si tento díl přečíst a to povinně! :-D
☆☆☆☆☆

08.10.2016 5 z 5

Podivné počasí v Tokiu Podivné počasí v Tokiu Hiromi Kawakami

Tomuto příběhu jsem vůbec nepřišla na chuť. Hlavní postavy na mně působily jako roboti a jejich nudný styl života bych teda prožívat nechtěla. Jediné plus na tomto příběhu byla japonská kuchyně, která tam byla hezky popsaná.
Dočetla jsem to jen kvůli toho, že už nemám doma nic na čtení.....

21.04.2020

Cesta do neznáma Cesta do neznáma Barbara Cartland

Taková jemná kniha pro večerní vypnutí od starostí.

22.12.2019 4 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Vtipný příběh u kterého jsem se velmi pobavila, ale líbil se mi osobně více Sluha dvou pánů. Určitě doporučuji k přečtení :-)

26.02.2017 5 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Opravdu skvělé dílo. Tento příběh mě vtáhl díky stylu psaní a dokonalému příběhu, který odhaluje co dokážou lidé kvůli penězům, slávě a postavení ve společnosti. Určitě doporučuji přečíst.
Filmové zpracování také skvělé! :-)

15.01.2017 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Dřina, hrozby, náboženství, strach, izolace, vina, násilí,štěstí, láska a nakonec naděje na lepší život. Nádherný a zároveň smutný příběh, který mi dlouho zůstane v paměti.
Doporučuji přečíst.

17.09.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná romantická knížka, u které musíte sedět někde doma, protože se budete neustále culit, díky skvělému Camovi a také Jacobovi( který, jak už bylo uvedeno v předešlých komentářích, je opravdu tzv.ideální :-P ve všech ohledech.) Avery mi přišla jako statečná holka, která se dokázala poprat se svou minulostí :-)
Moc pěkně se to četlo a určitě pokračuji s další romantikou od této spisovatelky.

24.02.2016 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Tak tohle jsem opravdu nečekala:-o ze začátku to bylo pohodové čtení s občasnou romantikou, kterou jsem očekávala(ikdyž jí tam bylo méně než v předchozích dílech ), ale ten konec byl šílený! Jsem strašně natěšená co se z Merit vyklube.:P

29.01.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Knížka byla fajn, ale zase tak unešená jsem nebyla. Příběh je akční a plný flirtovaní,které mám ráda, ale byli tam pasáže u kterých jsem se i nudila. Hlavní hrdinka se mi hned zalíbila, ale Ethan mi přišel jako nafrněny blbeček :-D určitě se pustím do dalšího pokračování, protože chci vidět jak Merit zabojuje u nenasytných upírů!

06.11.2015 4 z 5