Misa.K1 Misa.K1 komentáře u knih

Poslední let Poslední let Julie Clark

Čtivé a napínavé od začátku do konce. Super!

21.04.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knížku jsem si koupila, abych si odpočinula od thrillerů, bohužel ale nemůžu pochválit, hlavní hrdinka mi lezla svým chováním na nervy a všechno v knížce mi přišlo až moc nereálné. :)
Na další knížku od autorky mě to nenalakálo.

15.12.2020 2 z 5

Třetí světadíl Třetí světadíl Jan Pospíšil

Bohužel musím souhlasit s předchozím hodnocením / komentářem. Knížka mi přišla hrozně "negativní", cestování si má člověk užívat, tady mi přišlo, jak když je to za trest, autor si dost často na něco stěžuje, místy opravdu až hanlivě.

29.10.2020 1 z 5

Stará dobrá Anglie aneb Poslední vandr Stará dobrá Anglie aneb Poslední vandr Peggy Kýrová

Čtení téhle knížky mi vrátilo vzpomínky na Anglii i na staré dobré časy bez mobilů, 5*.

06.10.2020 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

5* a chválím taky obálku. Těším se na další díl o Faye.

27.09.2020 5 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Bohuzel, tentokrat jsem se nejak nemohla zacist, navic mi hlavni hrdinka hodne lezla na nervy, prisla mi otravna. :)

13.09.2020 2 z 5

Dneska půjdu spát až zítra Dneska půjdu spát až zítra Markéta Plechšmídová

Precteno za jeden den, to se mi dlouho nestalo. Hodne zajimavy pribeh.

23.08.2020 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Stejne jako predchozi knizka od autorky me i tahle bavila od zacatku, ctivy pribeh v pripade vsech tri zen.

Co se mi v knizce hodne libilo - ukazky toho, jak lidi na FB predstiraji, jak se maji skvele a maji uzasny zivot, pritom ve skutecnosti je vsechno uplne jinak. :-)

04.06.2020 5 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

4*, protoze me tyhle knizky o zivote letusky proste bavi, i kdyz uz jsem jich cetla nekolik.
Jedine minus, v knizce na me bylo az moc vsech tech zdrobnelin. :-D

26.04.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Ani presne nevim, cim to bylo, ale tahle knizka mi tak nejak sedla, tezko se mi odkladala, musela jsem cist dal a dal. :) Za me super.

08.03.2020 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Zajimavy pribeh, obe hlavni postavy se sice chovaly dost otravne :), ale knizka se cetla dobre.

23.02.2020 4 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Bohuzel, ten konec knizku tak nejak celkove "zazdil".

10.02.2020 2 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Uprimna, otevrena zpoved, knizka se cetla sama. Autorce fandim a preju hodne stesti. :)

06.02.2020 4 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Predchozi dve knizky od autorky me az tak nezaujaly, ale tahle se cetla sama, zajimavy namet, muzu doporucit.

31.01.2020 5 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Pokud dokážete knížku brát s nadsázkou a chcete si přečíst něco "ujetějšího", budete se při čtení bavit jako já (a rozhodně nebudete zklamaní). :)

03.01.2020 5 z 5

Knížka mi celkově sedla, s autorkou máme podobný smysl pro humor :), plus miluju cestování, za mě 5*.

17.08.2019 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Prvni pulka se tak nejak vlekla, az poslednich cca 100 stranek me bavilo cist. Proto 3*.

25.07.2019 3 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

V půlce jsem odložila, ztráta času.

14.05.2019 odpad!

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Priblizne do pulky me knizka moc bavila, pak zacala byt trochu moc 'prekombinovana', kazdopadne se cetla sama.

26.01.2019 4 z 5

Ve skříni Ve skříni Tereza Semotamová

Možná to bylo i tím, že jsem knížku četla v hodně zvláštním období a rozpoložení, ale vyloženě mi sedla.

21.11.2018 5 z 5