miruska1 miruska1 komentáře u knih

Oslnivá láska Oslnivá láska Bertrice Small

Toto je moja prva kniha od tejto autorky a veľmi sa mi pačila. Na začiatku som bola trochu zmetena z toľkych mien ale keď som sa zorientovala tak už to šlo. Určite to nebude posledna kniha od tejto autorky, ktoru čitam.

14.09.2013 5 z 5

Něžný válečník Něžný válečník Johanna Lindsey

Kniha je docela čtiva ale nieje to moj štil. Je to ako trochu romanticky star trek a chviľami som si spomenula aj na film muži v čiernom. V tomto pripade asi zaleži od vkusu.

11.09.2013 4 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Kniha sa mi veľmi pačila a zaver bol prekvapením. Myslela som že to bude jedna z tych slabšich knih, ale bola som prekvapena,

07.09.2013 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Johanna Lindsey

Kniha bola pekna,i keď začiatok mi prišiel trochu nezaživny. A musim dodať,že zo všetchych troch časti bola,podľa mňa, najslabšia.

05.09.2013 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

Tak ako aj prva časť,tak aj tato sa mi pačila. Krasny pribeh.

04.09.2013 5 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

kniha sa mi hrozne moc pačila. Bol to veľmi pekny pribeh a aj som sa docela pobavila. Možem len doporučiť

01.09.2013 5 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

Veĺmi zaujimavo napisane.

31.08.2013 5 z 5

Žár v nitru Žár v nitru Kat Martin

Veľmi pekny a napinavy pribeh,až na ten rychli koniec. Ale aj tak sa mi to veľmi pačilo.

27.08.2013 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Kniha sa mi veľmi pačila ako nakoniec cela seria o rodine Maloryovcov. Par veci som si predstavovala inač ale nakoniec to skončilo dobre.

25.08.2013 5 z 5

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Tak konečne viem ako to vlastne je s ciganskou babičkou Maloryovcov. Veľmi pekny pribeh.

22.08.2013 5 z 5

Dotek kouzla Dotek kouzla Teresa Medeiros

Užasna kniha. Prva časť(tajemna nevěsta) ma nadchla,ale tato časť je ešte lepšia.

21.08.2013 5 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

Veľmi pekna a napinava kniha. Teresa Medeiros proste nesklame :-)

19.08.2013 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

veľmi napinavy a zaujimavy pribeh,rano som ho začala čitať a večer som ho dočitala. Určite to bolo lepšie ako prva časť. Mne sa to hrozne moc pačilo.

15.08.2013 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Veľmi zaujimavy a napinavy pribeh,veľmi sa mi pačil. Som zvedava na pokračovanie.

15.08.2013 5 z 5

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Pekne, veľmi pekne. Ale od teresy medeiros som ani nič ine nečakala.

13.08.2013 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Veľmi zaujimavy pribeh. Mne sa veľmi pačil,nakoniec,ako všetko od tejto autorky.

10.08.2013 5 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Veľmi pekny pribeh,ako aj ostatne z tejto serie,

09.08.2013 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Veľmi,veľmi sa mi tento pribeh pačil. Možem tuto knihu len doporučiť,tak ako aj predošle knihy z tejto serie.

08.08.2013 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Kniha sa mi veľmi pačila.

06.08.2013 5 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Tak ako aj predošle časti aj tato sa mi veľmi pačila.

03.08.2013 5 z 5