miruska1 miruska1 komentáře u knih

Mistr X Mistr X John Lutz

Kniha sa mi docela pačila až na ten zaver,ale myslim že ju možem doporučiť.

Mistr svádění Mistr svádění Sherrilyn Kenyon

Cviľu mi trvalo než som ju prečitala,ale bola docela dobra. Myslim, že od tejto autorky ešte niečo prečitam.

03.07.2013 4 z 5

Pašerák a dáma Pašerák a dáma Julia Justiss

Toto je 5 diel zo serie "skandal mezi smetankou" a mne sa to pačilo, docela zaujimave čitanie.

Lord a svéhlavička Lord a svéhlavička Louise Allen

Toto je moj prvy harlequin abola som spokojna. čo ma zaskočilo, bolo to že som na konci zystila,že je to prva časť k 8dielnej serii. Ale bolo to dobre čitanie,už mi chybaju len 2diely. Možem to doporučiť.

Manželské štěstí Manželské štěstí Annie Burrows

Toto je 3 časť so serie "skandal mezi smetankou" a veľmi sa mi pačila.

Cikánská princeznička Cikánská princeznička Gayle Wilson

Toto je 4časť zo serie " skandal mezi smetankou",pačila sa mi,ale patrila k tym slabšim.

Zpátky do života Zpátky do života Margaret McPhee

Toto je 6 časť zo serie "skandal mezi smetankou" a veľmi sa mi pačila.

Ve spárech mstitele Ve spárech mstitele Christine Merrill

Toto je 8 a posledni diel serie "skandal mezi smetankou" a mne sa veľmi pačil. Zaujimave čitanie

Nesplněný slib Nesplněný slib Teresa Medeiros

Nikdy ma nebavili knihy z divokeho zapadu,ale tuto som skusila,pretože bola od Teresy Medeiros a oplatilo sa. Mam akurat vyhradu k epilogu:ten opisuje udalosti o 120 rokou neskor...teda hovory o potomkoch hlavnych hrdinou knihy a mne v tej chvyli došlo že hlavní hrdinovia su mrtvi a mala som z toho pocit sklamania.

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Keď som čitala obsah,tak som si vravela: Čo može byť romanticke na chlapovi s kopou deti? A, bola som prekvapena, kniha bola fakt pekna,romanticka aj zabavna. Možem len doporučiť.

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Zaujimavy pribeh, mňa zaujal a pačil sa mi.

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Veľmi pekny pribeh. Mne sa pačil a možem len doporučiť. Vlastne ako každu knihu tejto autorky

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Tento pribeh je trochu iny ako tie ostatne od Teresy M. Ale veľmi sa mi pačil. Využila som každu voľnu chviľu aby som to prečitala. Možem ju len doporučiť.

01.07.2013 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

čitala som to už pekne davno,za 10 stranu som sa dostala až na treti pokus,ale stala za to.

Mafia Mafia Václav Pavel Borovička

čitala som ju uz pred par rokmi. Mňa osobne zaujala. Ak vas zaujima literatura faktu /historia americkej mafie/, čož tato kniha je,tak ju možem doporučiť.

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Hrozne moc sa mi pačila. Neviem čo viac napisať.Všetky knihy od Teresy su skvele a ja mam pocit, že tie moje komentare sa opakuju,ale s každej jej knihy som maximalne nadšena a keby som mohla tak jej dam minimalne dvakrat plny počet hviezdičiek.

28.06.2013 5 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Shannon Drake (p)

Bola to skor detektivka než romantika. ale take knihy sa mi pačia. Bola napinava až do konca. A ja som ju prečitala, da sa povedať,že jednym dychom.

27.06.2013 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Mne sa veľmi pačila. Bolo to romanticke ale aj napinave a tajomne. To ma ba.

24.06.2013 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Noo, ta ma teda dostala. Podľa obsahu sa zdala nič moc,ale bola fakt dobra. Zaujimava,veľmi zaujimava, od začiatku až do konca. Mala som problem ju odložiť. A tak sa stalo,že som zistila že je pol druhej rano a ja mam o šiestej vstávať. :-). Možem len doporučiť

21.06.2013 5 z 5

Polibek měsíce Polibek měsíce Lisa Jackson

čitalo sa to dobre. Od začiatku do konca docela napinave. Ale čakala som niečo viac.

18.06.2013 4 z 5