Ve spárech mstitele

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lady Verity Carlowová je vyrovnaná, okouzlující mladá dáma, dosud nepolíbená. Rodina si ji hýčká jako drahocenný skvost. Jakého šlechtice jí vyberou, za takového se provdá, i kdyby to měl být nějaký obstarožní suchar. Někdy mívá ale chvíle, kdy si představuje, co kdyby nebyla tak docela vzorná? Bratři ji poslali na venkov, aby ji ochránili před nebezpečím, které jejich rodině hrozí. Nemohli ovšem vědět, že ji posílají přímo do náruče nepřítele. A když ji cikánský baron Stephano Beshaley unáší, Verity zjišťuje, že jí v jeho náručí vůbec není nepříjemně! A vlastně si ani nepřeje, aby ji někdo zachraňoval. Kudy vede cesta k odhalení tajemství dávného zločinu? Přes starou rodinnou kletbu, nebo přes lásku…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110374/ve-sparech-mstitele-110374.jpg 3.913
Série:

Skandál mezi smetánkou 8.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Taken by the Wicked Rake, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Ve spárech mstitele

munka
13.10.2020

Posledný diel série priniesol odhalenie vraha a usporiadanie vzťahov medzi rodinami. Na príbeh o Verity a Stephanovi som sa tešila, ale výsledok má trochu sklamal. Nebudem prezrádzať dej, radšej si knihu prečítajte. Sériu doporučujem.

havrmoni
13.11.2019

Konečně rozluštění celého spiknutí. Některé knížky byly hezké jiné tak průměr, jako tato. Kdyby se celou sérií netáhla pomsta a hledání pravdy asi bych některé díly nečetla vůbec , tedy z těch co jsem sehnala.


miruska1
03.07.2013

Toto je 8 a posledni diel serie "skandal mezi smetankou" a mne sa veľmi pačil. Zaujimave čitanie