miruska1 miruska1 komentáře u knih

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Taketo knihy mam rada,nieje to len same ťuťu-muťu :-),ale je tam aj zapletka a napetie.

01.11.2013 5 z 5

Tajný sňatek Tajný sňatek Jo Beverley

Kniha sa mi veľmi pačila. Je to moja prva skusenosť s touto autorkou a určite nie posledna.

29.10.2013 5 z 5

Šepot nebes Šepot nebes Candice Proctor

Kniha sa čitala dobre od začiatku až do konca. Pribeh sa mi veľmi,veľmi pačil.

27.10.2013 5 z 5

Darebný vévoda Darebný vévoda Arnette Lamb

Bola som milo prekvapena. Kniha sa mi veľmi pačila,bola zaujimava od prvej stranky až po poslednu.

25.10.2013 5 z 5

Až navěky Až navěky Charlene Cross

Knihu som si kupila omylom,ale tento omyl sa vyplatil. Kniha sa mi veľmi pačila.

22.10.2013 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Moja prva kniha od tejto autorky. Som veľmi spokojna a určite si od nej ešte niečo prečitam.

19.10.2013 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Kniha sa čitala dobre,ale naozaj zaujimavych bolo pre mňa iba poslednych 5 kapitol. Z toho čo som do teraz od tejto autorky čitala je tato kniha najslabšia a preto davam len 4 hviezdičky.

18.10.2013 4 z 5

Znak polmesiaca Znak polmesiaca Johanna Lindsey

Kniha sa mi veľmi pačila. Rano som ju začala čitať a v noci som ju dočitala. Nedalo sa proste prestať :-). Chcela som vedieť ako si Taňa poradi s tou Štefanovou milenkou a kto ju chce zabiť.

13.10.2013 5 z 5

Triumf lásky Triumf lásky Johanna Lindsey

Knihu by som zaradila k tym slabšim od tejto autorky a nepači sa mi obal. Ale napriek tomu davam plny počet hviezdičiek,pretože pribeh,i keď slabši,sa mi pačil.

12.10.2013 5 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Jednoduchy pribeh ale mne sa aj tak veľmi pačil.

07.10.2013 5 z 5

Ostrov kvetov Ostrov kvetov Johanna Lindsey

Keď som začala čitať vyzeralo to,že to bude jeden z tych slabšich pribehov. Ale po par kapitolach som zmenila nazor. Kniha sa mi veľmi pačila a možem ju len doporučiť.

05.10.2013 5 z 5

Pirátska láska Pirátska láska Johanna Lindsey

Kniha sa mi veľmi pačil. I keď prva polovica knihy bola len taka priemerna,potom už pribeh nabral obratky a bol naozaj zaujimavy.

03.10.2013 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Kniha sa mi pačila. I keď to bol dosť zvlaštny pribeh.

01.10.2013 5 z 5

Afrodiziaka a recepty pro zamilované Afrodiziaka a recepty pro zamilované Dagmar Kludská

Zaujimava kniha,okrem zoznamu niektorych afrodiziak a receptou su tu aj zaujimavosti či kuriozity,ale aj citaty a milostne perličky. Mňa docela zaujala.

29.09.2013 5 z 5

Horúce srdce Horúce srdce Johanna Lindsey

Veľmi zaujimavy a napinavy pribeh. Da sa povedať že som ho prečitala jednym dychom. Možem len doporučiť.

29.09.2013 5 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Pribeh sa mi veľmi pačil. Skoro do konca som nevedela čo mam čakať,takže to bolo napinave a aj prekvapive. Možem len doporučiť.

28.09.2013 5 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Pekny pribeh,čital sa odbre a koniec bol docela prekvapenim.

25.09.2013 5 z 5

Nebezpečná svůdnice Nebezpečná svůdnice Bertrice Small

Užasna kniha,hrozne sa mi pačila.

22.09.2013 5 z 5

Skotská nevěsta Skotská nevěsta Bertrice Small

Až na par nezaživnych stran o politike sa mi kniha Veľmi pačila.

17.09.2013 5 z 5

Oslnivá láska Oslnivá láska Bertrice Small

Toto je moja prva kniha od tejto autorky a veľmi sa mi pačila. Na začiatku som bola trochu zmetena z toľkych mien ale keď som sa zorientovala tak už to šlo. Určite to nebude posledna kniha od tejto autorky, ktoru čitam.

14.09.2013 5 z 5