Pirátska láska

Pirátska láska https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35784/bmid_piratska-laska-aG3-35784.jpg 4 49 5

Mladučká Bettina sa plaví na lodi v ústrety karibskému slnku, poslušne plniac otcovo želanie. Má sa vydať za človeka, ktorého jej vybrali rodičia. No nie je jej súdené, aby sa tejto svadby dočkala. Loď prepadnú piráti a plavovlasá Bettina sa ocitne v zajatí pekného kapitána Tristana, ktorý nevie, čo je to dvoriť dáme, a nemá dobré spôsoby. Dievčina ho znenávidí za to, že si ju zotročil, no zároveň je očarená jeho neodolateľným šarmom. V teplom vánku južných morí podľahne jeho zvodom a nachádza naplnenie lásky v mužnom objatí nebojácneho piráta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A pirate's love , 1978

Bosorečka28
12.07.2023 5 z 5

Táto kniha bola úplne prvá ktorú som od autorky prečítala a vlastne aj prvá z tohto žánru. Kniha sa mi veľmi páči, mám ju prečítanú už ani neviem koľko krát :) Z odstupom času, keď mám toho načítaneho podstatne viac, musím uznať že to vykanie mi moc nesedelo, ale keď som to čítala prvý raz myslím že som si to ani neuvedomila :)

avalonek
29.04.2022 4 z 5

Zase kniha jen ve slovenštině,ale to tomu vůbec nevadí.Jak už zde bylo řečeno,taky mi vadilo to věčné vykání.Jinak byla kniha jako vždy romantická,vtipná,občas i hlavní hrdinka na presdržku,ale jinak super.Jsem ráda,že jsem se k ní dostala..

dudunka
21.05.2017 5 z 5

Úžasná!

havrmoni
18.01.2015 4 z 5

Bohužel není v češtině, ale slovenština mi nevadila a vlastně už po pár stránkách jsem ani nevnímala,že čtu v ,,cizím jazyce". Příběh nebyl špatný,ale až od půlky.A co mi vadilo -vykání,nevím jestli je to překladem,ale u jiných knih této spisovatelky se to s tím vykáním moc nepřehání. Tady si vykal každý z každým.

miruska1
03.10.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačil. I keď prva polovica knihy bola len taka priemerna,potom už pribeh nabral obratky a bol naozaj zaujimavy.