miruska1 miruska1 komentáře u knih

Sladká pomsta Sladká pomsta Kasey Michaels

Zvlaštna kniha,hlavne ten zaver. Ale ja som si u nej oddychla a hlavne som sa pobavila,fakt niečo pre mňa. Je to moja prva kniha od tejto autorky,ale určite nie posledna.

22.03.2014 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Kniha sa mi pačila. I keď vo mne vyvolavala pocit zufalstva a bezmocnosti nad nepravim,zaver bol aspoň čiastočnym zadosťučinenim. Jedine čo mi vadilo bolo,že značna časť knihy bolo len politika a vojna. Som zvedava na ďalšie časti.

19.03.2014 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Ako aj prva časť,tak aj tato bola super.

09.03.2014 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Knihu by som nikdy nečitala ak by mi ju kamoška nepučila,a musim jej poďakovať. Podľa stručneho obsahu na prebale a niektorych komentarou som čakala priemerny pribeh. Ale už v prvej časti knihy mi bolo jasne že na tomto pribehu nieje nič priemerne,teda podľa mňa. Kniha sa mi veľmi pačila,miestamy to bolo docela huste a chviľami som chcela knihu odložiť,pretože som sa bala toho čo si ešte prečitam. Napadlo ma,že ďakujem za to,že som sa narodila v dnešnej dobe.Som zvedava na ďalšie časti.

04.03.2014 5 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Pribeh sa mi pačil tak ako aj zbytok serie. Začiatok mi prišiel trochu rozťahany a vadilo mi že sa miestamy opakovalo to čo bolo v predošlej časti(tento a predošli diel serie sa odohravaju v tom istom čase a niektore veci sa museli vyskytovať v oboch dieloch aby bol čitateľ v obraze.) ale inač kniha nemala chybu.

02.03.2014 5 z 5

Námluvy starého mládence Námluvy starého mládence Rebecca Hagan Lee

Pekny pribeh a docela dojemny konec. Tešim sa na ďalši diel.

26.02.2014 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Rebecca Hagan Lee

Tato časť sa mi pačila viac ako ta predošla. Ale tie preklepi ako napriklad: Colin zavrtěl důvod. Malo tam byť: Colin zavrtel hlavou. A 20 kapitola bola docela extrem,miestami som sa až zapotila než som prišla na to čo čitam a čo tam vlastne malo byť. Priklad: Colin odišiel na svadobnu cestu a jeho traja kamoši sa stretli a rozpravali. A zrazu tam bol aj Colin a hovoril o tom ako šiel Colin na svadobnu cestu. Ale inač pekny pribeh.

22.02.2014 5 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Kniha sa mi pačila. Zaujimavy pribeh s docela dojimavym koncom. I keď som mala pocit,že prva časť knihy je trochu rozťahana a zaver zasa trochu rychli,nijak to neubralo na zaujimavosti pribehu.

18.02.2014 5 z 5

Zpěv sirény Zpěv sirény Candice Proctor

Kniha sa mi veľmi pačila. Podľa toho čo som našla na nete,by mali byť ešte 2 časti,ale u nas nevyšli. To ma mrzi.

14.02.2014 5 z 5

Ozvěna noci Ozvěna noci Candice Proctor

Veľmi zaujimava detektivka. Mne sa teda fakt pačila,ako aj všetky ostatne knihy tejto autorky.

12.02.2014 5 z 5

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Vraha som si tipla spravne :-). Bol to zaujimavy a napinavy pribeh,nič ine som od tejto autorky ani nečakala. Som zvedava na ďalšiu časť.

07.02.2014 5 z 5

Vrahova modlitba Vrahova modlitba Ariana Franklin (p)

Skvele ako cela tato seria. Škoda že ďalšia časť nebude.

04.02.2014 5 z 5

Relikvie mrtvých Relikvie mrtvých Ariana Franklin (p)

Možem povedať len : "Super!" Stoji to za prečitanie.

29.01.2014 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Diana Norman

Kniha prevyšila moje očakavania. Bola fakt dobra,docela husta.

24.01.2014 5 z 5

Přijdu tě zabít / Mrtvá světice / Smrtící rozhodnutí Přijdu tě zabít / Mrtvá světice / Smrtící rozhodnutí Kathy Reichs

super,určite lepšie než serial

20.01.2014 5 z 5

Milenka Černého jestřába Milenka Černého jestřába Jackie Summers

Veľmi pekny pribeh.

19.01.2014 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

jednoduche ale veľmi pekne,aspoň mne sa to pačilo

17.01.2014 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Kniha sa mi pačila. Je čtiva,Prve dve tretiny su sice slabšie ale zaver bol fakt dobry.

14.01.2014 5 z 5

Svody polibků Svody polibků Elizabeth Thornton

Veľmi pekny a napinavy pribeh. A ani vo sne by ma nenapadlo kto je vrah.

09.01.2014 5 z 5

Svedený ďábel Svedený ďábel Amanda Quick (p)

Zaujimavy pribeh,pačil sa mi.

07.01.2014 5 z 5