miruska1 miruska1 komentáře u knih

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Veľmi pekny pribeh,čitalo sa to doslova samo. Toto je moja druha kniha od tejto autorky,takže nemožem moc porovnavať. Ale ak naozaj patri tato kniha k tym slabšim,tak už sa nemožem dočkať kedy si prečitam tie ďalšie.

05.01.2014 5 z 5

Tajemný snoubenec Tajemný snoubenec Arnette Lamb

Kniha ma 364 stran a vyvrcholenie vsťahu hlavnych hrdinov je opisane na jednej-poslednej strane. Mala som z toho divny pocit,akoby ten pribeh niekto uťal. Napriek tomu je to veľmi pekny,zaujimavy a svojim sposobom aj napinavy pribeh.

03.01.2014 5 z 5

Záhadný skvost Záhadný skvost Amanda Quick (p)

Pekny pribeh. Docela som sa aj bavila a chviľami to bolo aj napinave.

30.12.2013 5 z 5

Návrat z temnot Návrat z temnot Elizabeth Thornton

Presne ten druh knihy ktore mam rada. Romanticko historicky pribeh, ale svojim sposobom aj detektivka a pekne napinava.

28.12.2013 5 z 5

Ostrovy vášní Ostrovy vášní Candice Proctor

Nadherny,dobrodružno romanticky pribeh.

26.12.2013 5 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Veľmi zaujimavy a napinavy pribeh,s prekvapivym zaverom. Jedine čo mi vadi je epilog. Mam rada knihy ktore končia "a žili šťastne až kym nezomreli",ale tato kniha konči skor "Zomreli,ale žili šťastne". Mne osobne, zaver ktory sa odohrava o nejakych sto rokov neskuor(čo znamena,že hlavny hrdinovia su už davno mrtvy)kazi celkovy zažitok z knihy. Ale ak by som ten epilog nečitala tak nemam knihe čo vytknuť.

23.12.2013 5 z 5

Síla lásky Síla lásky Johanna Lindsey

Mne sa kniha veľmi pačila, v prvych kapitolach ma dosť vytačala bezmocnosť hlavnej hrdinky a tak som mala potrebu to čitať a čitať aby som sa dostala k tomu šťastnemu koncu. Poslednych par kapitol bolo same prekvapenie. Knihu by so zaradila k tym lepšim od tejto autorky.

20.12.2013 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Pekna, ako cela tato seria.

18.12.2013 5 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Pekny pribeh. Pačil sa mi najviac zo serie.

16.12.2013 5 z 5

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Kniha sa mi pačila,prišla mi lepšia ako prva časť v tejto serii. Už sa tešim na tretiu časť.

14.12.2013 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Kniha ma nesklamala. Je to pribeh typicky pre tuto autorku-zapletka jednoducha,napetie minimalne,ale ten eroticky nadych.... :-D.

12.12.2013 5 z 5

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Tak ako aj prva časť,tak aj tato druha sa mi pačila. Bol to zaujimavy pribeh od začiatku až do konca.

10.12.2013 5 z 5

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Kniha bola pekna a určite si od tejto autorky toho prečitam viac.

10.12.2013 5 z 5

Dům neřesti Dům neřesti Candice Proctor

Veľmi pekna kniha,ako všetky čo som doposiaľ čitala od tejto autorky. Bola som prekvapena,pretože to bolo oveľe lepšie ako som čakala.

09.12.2013 5 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Veľmi,veľmi pekny pribeh,dosť smutny ale so šťasnym koncom.

05.12.2013 5 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Ak by to šlo tak by som dala aj desať hviezdičiek. Krasny pribeh.

04.12.2013 5 z 5

Rozum a vášeň Rozum a vášeň Sabrina Jeffries

Kniha sa mi pačila. Pre mňa bola najlepšia z celej serie.

02.12.2013 5 z 5

Nesmlouvej s ďáblem Nesmlouvej s ďáblem Sabrina Jeffries

Kniha sa mi pačila. Čo sa tyka zapletky,Prišla mi,zatiaľ,najzaujimavejšia z tejto serie. Tak som zvedava na poslednu časť.

28.11.2013 5 z 5

Svůdný vikomt Svůdný vikomt Sabrina Jeffries

Je fakt,že som už čitala aj lepšie zapletky a zaver vo mne nevyvolal pocit zadosťučinenia. Ale inač to bol zaujimavy pribeh. Chviľami som sa aj docela bavila. Kniha sa čitala veľmi dobre,nemala som pocit,že som rada, že som ju dočitala. Podľa obsahu na prebale som od knihy očakavala omnoho menej. Takže som s knihou spokojna,nesklamala ma.

26.11.2013 5 z 5

Nevyzpytatelný vévoda Nevyzpytatelný vévoda Sabrina Jeffries

Je to docela eroticke ale to boli doposiaľ všetky knihy od tejto autoky,ktore som prečitala. Pribeh je to ale pekny a koniec bol docela dojimavy. Proste : Mne sa to pačilo.

23.11.2013 5 z 5