Námluvy starého mládence

Námluvy starého mládence https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20678/namluvy-stareho-mladence-20678.jpg 4 60 9

Milostný román odehrávající se v anglické společnosti na počátku devatenáctého století. Hlavní hrdinka Sarah již od dětství miluje Jarroda. Ten je však rozhodnut, nikdy se neoženit a Sarah je naopak odhodlána provdat se za muže svých snů.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Hardly a Husband , 2004

uzivatel83509
02.06.2023 5 z 5

Plný počet hvězd, co dodat :-) krásný příběh

LilluLong
12.11.2022 3 z 5

Hokotazko som samu seba presvedčila aby som tuto časť zo série hodnotila aspon s 3*,myslela som si totiž, ze práve Jarrodov príbeh bude najzaujímavejší , mýlila som sa,som sklamana,uvidím čím ma autorka prekvapí v nasledujúcej časti.

petraj30
10.03.2021 4 z 5

Ano bylo to pěkné, ale nemělo to tu správnou jiskru jako minulé díly. Bylo to hodně natahované.
Sarah byla v mnoha ohledech naivní, ale měla jiné přednosti. Jarrod byl bručoun, který potřeboval trochu popostrčit (nebo nakopnout). Pak už šlo všechno jako po drátkách.
Opět tam byla ukázka bleskových námluv. Během jednoho tance si nalajnovali celou budoucnost.
Ten konec byl opět to nejkrásnější na celé knize. Některé momenty byly moc vtipné, ale oproti minulým knihám to lehce pokulhávalo. Ale i přesto se těším na další díl.

Dani5a
03.02.2019 3 z 5

Sladký románek, nijak zvlášť mne nenadchl...
A malá připomínka- Jarrod si na straně 75 sladí kávu kostkovým cukrem, ale ten v té době ještě nebyl k sehnání. Patent na něj byl vydán až o 30 let později.

Lembac
21.10.2018 5 z 5

Byť se Jarrod sňatku bál jak čert kříže, stejně byl udolán. Tolik ve zkratce obsah knihy.
Tento milostný román je příjemně milý a nekonfliktní. Čtenář celou dobu ví, jak honba na budoucího manžela skončí, takže velkou neznámou je jen to, jak autorka "donutí" hlavního hrdinu požádat Sarah o ruku.
Knížka se mi líbila, nechtěně legrační mi přišly jen turbo námluvy lorda Mayhewa s lady Dunbridgeovou. Ti se stačili během dvaceti minut znovu poznat, uvědomit si svoji nehynoucí lásku, probrat možnost mít spolu děti a nakonec se domluvit i na brzké svatbě. :-) Vskutku nelenili!
Dávám plný počet hvězd.

Petra-Janů
25.07.2017 3 z 5

Vůbec mě nezaujala a ani jsem nedočetla.

kvetuse3368
18.07.2017 5 z 5

Krásně navazují díly série na sebe, čte se jedním dechem. Člověk se i zasměje, trocha erotiky.

havrmoni
10.10.2016 5 z 5

Myslela jsem,že nemůže už být hezčí než předchozí dvě,protože tato autorka opravdu hezky píše. A zatím byla. Může za to Jarodův přiběh o jeho dětství a co ho vedlo k nechuti se neženit. Opět velmi sympatické postavy. Silné,milující a ,,nehusoidní" ženy dost přispìvají k pěknému počtení.

miruska1
26.02.2014 5 z 5

Pekny pribeh a docela dojemny konec. Tešim sa na ďalši diel.

historické romance

2003  85%Nevěsta na ocet
2006  82%Bývalá milenka
2007  81%Jeho na celý život
2007  81%Druhá šance
2007  82%Námluvy starého mládence

Kniha Námluvy starého mládence je v