Znak polmesiaca

Znak polmesiaca https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35779/znak-polmesiaca-35779.jpg 4 52 5

Cardinia's Royal Family série

Vo vidieckom hostinci na Mississippi vystupuje krásna princezná ako háremová tanečnica pre potešenie iných. Nevie o svojom kráľovskom pôvode, preto ju dráždi príťažlivý muž, ktorý sa preplavil cez oceán, aby ju získal. Odvážny princ si prišiel do Ameriky po sľúbenú nevestu. No tvrdohlavá diablica odmieta prejavy jeho náklonnosti, a tým ešte väčšmi rozpaľuje jeho vášeň. Čo by však neurobil odmietaný nápadník preto, aby dobyl lásku ženy, ktorá prisahala, že jej nikdy nepodľahne? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Once a princess , 1991

avalonek
02.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době a velmi dlouhém shánění jsem si zase přečetla něco od mé oblíbenkyně Johannky..A byla jsem mooc spokojená.Táňa byla i po tom,v čem vyrostla dokonalá,nebojácná,vtipná a dost ironická,a Štefan si přes všechna svá příkoří nakonec uvědomil,že ho miluje,pro takového,jaký je a chce být jen sním.Krásné čtení

havrmoni
22.07.2017 5 z 5

Chvilku mi trvalo se začíst,ale spíš to bylo jazykem než příběhem. Přeci jenom čtu převážně v češtině. Nicméně jakmile jsem se začetla nebyla jsem schopná se odtrhnout. Příběh se mi moc líbil.

modranka
10.04.2015 1 z 5

Séria Cardinia´s Royal Family bola pre mňa naozaj sklamaním. Autorka absolútne nezvládla charakteristiku východnej kultúry. Príbeh sa odohráva vo vymyslenej krajine niekde južne od ruského územia (brušné tance, závoje cez tvár). Autorka nezvládla ani takú základnú vec, ako je pridruženie mien k lokalite (meno hlavnej hrdinky Janáčková). Nezvládla titulatúru východných monarchií (princ a kráľ). Príbeh ani nebudem komentovať.

PomněnkaPrvní
27.02.2014

To bylo tak zábavné! Opravdu, kdybych nemusela ráno vstávat a přes den nějak fungovat, četla bych to bez přestávky. V knize je hodně humoru a oba hrdinové jsou moc sympatičtí. Táňa má pořádně ostrý jazyk a na vše má pohotové ironické odpovědi, aby co nejvíce Štefana vytočila. Lámala jsem si hlavu, kde asi leží ta Kardínie. Pokud by měla být někde v okolí Polska a Rakouska, tipuji na Slovensko nebo Česko ;) Paní Lindsey opět nezklamala. Je to jedna z těch knížek, ke kterým se ještě někdy určitě ráda vrátím.

miruska1
13.10.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila. Rano som ju začala čitať a v noci som ju dočitala. Nedalo sa proste prestať :-). Chcela som vedieť ako si Taňa poradi s tou Štefanovou milenkou a kto ju chce zabiť.