Ostrov kvetov

Ostrov kvetov https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123207/ostrov-kvetov-123207.jpg 4 37 7

Obletovaná krásavica Corinna sa vydá za belocha s prímesou havajskej krvi. Ich šťastie však trvá krátko .Zrazu sa všetko mení a Corinna zostáva sama v Bostone - ponížená a urazená. Manžel sa vrátil na rodný ostrov bez nej. Nešťastná žena sa mu rozhodne pomstiť a vyberie sa za ním do ďalekej cudziny iba so sprievodcom a komornou. A hoci ju na Havajské ostrovy priviedla nenávisť, zrazu zistí, že nevie odolať krásnej prírode, tyrkysovému moru - a ani nežnej romantickej láske, ktorou znovu zahorí k svojmu manželovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Paradise Wild , 1997

Ála1968
06.06.2023 3 z 5

Nebylo to takové jako předchozí knihy od spisovatelky.Přišlo mi to zbytečně natahované.Ale nebyl to propadák

avalonek
20.03.2019 5 z 5

Tohle bylo naprosto dokonalé..Užila jsem si každou větu,každý odstavec..Sice by oba potřebovali zavřít do jedné místnosti a vyříkat si to,ale pak by nevzniklo tak krásné čtení..Úplně jsem se rozpustila blahem

havrmoni
03.08.2017 2 z 5

Tak tohle mě bohužel nenadchlo. Necítila jsem jiskření a žádnou přitažlivost. Hrdinka mi byla tak nesympatická,že se mi o ní ani nechtělo číst. Hrdina taky žádná sláva. Naschvály a nenávist,tvrdohlavost i z tohoto důvodu jsem hodně přeskakovala to přiznávám. První kniha od této autorky,kterou mě nebavilo číst.

modranka
13.05.2015 3 z 5

Príbeh sa čítal dobre, držal v pozornosti počas celého textu. Jednu hviezdičku som stiahla za správanie hlavnej hrdinky. Bola rozmaznaná a nevychovaná. Nevedela si vážiť otca ani ľudí, ktorí jej slúžili. Pomsta, ktorú vymyslela, mala šancu vzniknúť iba v skutočne hlúpej hlave. Druhú hviezdičku som stiahla aj za hlavného hrdinu. Jeho výchovné metódy sa mi nepáčili.

Mh200877
07.09.2014

Pridávam sa k miruska1. Naozaj, keď sa príbeh presunie na Havaj, vtedy začína byť skutočne zaujímavý. Romantika plná kvetov a exotiky. Včera som ju opäť raz dočítala a zase ma bavila :)

miruska1
05.10.2013 5 z 5

Keď som začala čitať vyzeralo to,že to bude jeden z tych slabšich pribehov. Ale po par kapitolach som zmenila nazor. Kniha sa mi veľmi pačila a možem ju len doporučiť.

Dodinka
14.10.2012

Zaujimavy pribeh a nic ine som od nej ani necakala

romance

Johanna Lindsey