Něžný válečník

Něžný válečník https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1452/bmid_nezny-valecnik-kIw-1452.jpg 3 92 13

Ly-San-Ter série

3. díl

Brittany Callaghanová neměla do svých osmadvaceti let velké štěstí na muže, hlavně kvůli své mimořádné výšce, přestože její spolubydlící se jí neustále snaží najít vhodného partnera. Není tedy divu, že Brittany naprosto okouzlí přes dva metry vysoký mladý muž s plavou hřívou, zlatavou pletí a vypracovanými svaly. Netuší však, že se zamilovala do mimozemšťana pocházejícího z planety vzdálené od Země několik světelných let. Považuje ho pouze za cizince a později za účastníka jakéhosi nesmyslného projektu. Jak může dopadnout setkání dvou lidí naprosto rozdílných kultur? Najde Brittany trvalou lásku, jaká pro ni na Zemi nebyla?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Heart of a warrior , 2001

LenkaVes
04.04.2023 3 z 5

Čtení této knihy - křížence sci-fi a sladké romantiky bylo pro mne zvláštní. Znovu bych do toho nešla. Ovšem jsem ráda, že jsem četla a udělala si svůj názor. Zkus to taky. Změna je život. :-)) Může se stát maximálně to, že se rád/a vrátíš zpět k oblíbenému žánru ;-)

kirjava
09.07.2022 4 z 5

Musím uznat, že jsem se bavila od začátku do konce. I když to většinou bylo na téma "A to myslí autorka vážně?!".

zp87
21.10.2021

V knihovně jsem si na obálce za hlavní hrdinkou nevšimla té vesmírné lodě. Chyba, velká chyba. Ač jsem se snažila začíst, nedokázala jsem to. Ty vesmírné názvy, to, co tam řešili... Fakt ne. Chvíli jsem se řehtala, ale pak mě to začalo štvát. Možná číst to pod vlivem nějakých omamných látek, dávalo by to větší smysl. Takže toto už fakt ne.
Pro mě osobně: ODPAD.
Ale přečetla jsem jen pár stran a pak nárazově prolistovala knížku, takže nemám nárok hodnotit a nebylo by to úplně fér, proto hlasovat nebudu.

petraj30
24.09.2020

Johanna Lindsey píše nádherné historické romance, ale toto... Vlastně ani nevím, jak mám hodnotit, nevím jak na mě působili hlavní hrdinové a nevím to ani teď po přečtení. Mám z toho rozporuplné pocity. Občas mi to připadalo jako nějaká epizoda z Hvězdných válek, ale já nejsem žádný fanda sci-fi a takovéto filmy ani seriály vůbec nevyhledávám. Vlastně jsem ještě nikdy neviděla jediný díl. Jediné sci-fi, které mám opravdu moc ráda je Harry Potter a Pán prstenů.
Tady mi přišlo, že si autorka ukousla až moc silné sousto a já bych příběh ani nedokázala smysluplně popsat. Bylo to hrozně překombinované, možná že když máme přeložený jen jeden a zrovna ten poslední díl, tak je asi těžší chápat všechny souvislosti, ale ten začátek podle mě neměl hlavu ani patu. Tuto knihu nebudu hodnotit, protože bych ani nevěděla jak.

kveta2613
08.04.2018 4 z 5

Déle trvalo než jsem se do knihy začetla, ale pak se již nemohla odtrhnout :)

tabaluga
06.03.2018 3 z 5

Moc se mi nelíbila romantika na pozadí sci-fi

avalonek
28.10.2017 3 z 5

U Johanny jsem zvyklá na úplně jiné knihy,takže tohle mi tak nesedlo..Štvalo mě,jak Brittany pořád nevěřila..Ale za skvělou Marthu a moc pěkný konec dávám tak 3 a půl hvězdy..

independentka
28.05.2015 2 z 5

Nejbláznivější romantická kniha, jakou jsem kdy četla ... první odstavec věnovaný dění ve vesmíru jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem nevěřila tomu, že text chápu správně :-D. Mno, na můj vkus bylo v knize moc "informací" o vesmírném prostředí, ovšem originalita nelze autorce upřít.

HNEDOOCKA
07.03.2015

Všechny spisovatelčiny knihy jsou velmi pěkné, ale tato jednoznačně nejlepší :)

miruska1
11.09.2013 4 z 5

Kniha je docela čtiva ale nieje to moj štil. Je to ako trochu romanticky star trek a chviľami som si spomenula aj na film muži v čiernom. V tomto pripade asi zaleži od vkusu.

Kaety
30.11.2012 4 z 5

Jak už bylo napsáno níže, tato kniha mě vtáhla do děje, že jsem ji přečetla jedním dechem. Byla pěkná, vtipná, včetně počítače Marthy.

modranka
28.11.2012 1 z 5

Moja jedna, jediná hviezdička je za to, že autorka píše veľmi pekne. Téma mimozemšťanov mi však nesadla a myslím, že ani samotnej autorke. Oproti ostatným knihám, táto bola nudná, hlavní hrdinovia pôsobili na mňa hlúpo, romantika absentovala, celé mi to pripadalo, ako opísané zo Star treku. Ak sa niekto pustí do témy s mimozemšťanmi, mal by sa v nej aspoň trochu vyznať. Už samotný fakt, že v inej galaxii sa riadia pozemským časom ma vytočilo. Najhlavnejšou "postavou" bol počítač Martha.
To skôr odporučím knihu od Nory Robertsovej -Cesta časem (obsahuje dva príbehy: Muž z budúcnosti + Do minulosti) - je to o dvoch bratoch.

Terinka1982
13.11.2012 5 z 5

Nemám ráda sci-fi, ale tahle kniha mě vtáhla do děje. Lindsey je skvělá spisovatelka a nezklamala ani v tomto žánru:-)