Žár v nitru

Historická romance ze začátku 19. století, jejíž děj se odehrává v Anglii. Kassandra „Kitt“ Wentworthová rozhodně není typická dívka své doby – je paličatá a vzpurná a rozhodně nemá v úmyslu dělat to, co po ní její otec, vikomt, chce. Totiž provdat se za toho, koho jí on vybere, a být mu poslušnou manželkou. A už vůbec se netouží provdat za Claytona Harcourta, nemanželského syna zámožného vévody. Ten jde doslova ze skandálu do skandálu, a to poslední, po čem touží, je stát se čestným a milujícím manželem. Jenomže ta zvláštní dívka ho natolik přitahuje, že se ji pokusí získat. Clayton ani Kassandra netuší, jak si s nimi láska bude zahrávat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61981/zar-v-nitru-61981.jpg 4.153

Heartless 2.

Vydáno, Oldag

The Fire Inside, 2001

Kniha Žár v nitru

Jessybelle
06.07.2020

Četla se pěkně, taková nenáročná oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Občas je to potřeba.

ariel platto
30.12.2018

No co říci k hlavní hrdince...za její chování a plus za to, že dopustí a vpustí do domu člověka, který ji chce zabít a nikomu to neřekne, jsem opravdu litovala, že ji neuškrtil už v té posteli!

LilianaFalcon
28.05.2017

Kdyby knizka byla polovicni, tak by si snad zaslouzila i 4-5 hvezdicek, ale takhle jsem mela pocit, ze furt jen preskakuju, aby se tam neco delo...

RADIN
12.05.2017

Nerozhodnosť a nedôvera oboch hrdinov v strede knihy mi prišla až trápna,práve tam stratila kniha u mňa na úrovni.

DUNIKO
04.01.2017

Nááádhera.

moudivlacek
01.11.2015

Věřím, že když někdo si prožije to co Kitt, je nadlouho poznamenán. To, jak se zachoval Clay, bylo obdivuhodné. Díky žárlivosti Kitt oba málem přišli o lásku, naštěstí pak o ni bojovali oba dva. A oba došli ke svému cíli.

havrmoni
04.09.2015

Líbilo se mi to,ale chvílemi bych Kassandru ohnula přes koleno. Podle mě byla obyčejná žárlivka,to co se jí stalo bylo hrozný,ale to souviselo s něčím jiným. V tom už mu věřila,jinak by s ním nespala.

miruska1
27.08.2013

Veľmi pekny a napinavy pribeh,až na ten rychli koniec. Ale aj tak sa mi to veľmi pačilo.