Žár v nitru

Žár v nitru https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61981/bmid_zar-v-nitru-bwp-61981.jpg 4 59 9

Heartless série

Historická romance ze začátku 19. století, jejíž děj se odehrává v Anglii. Kassandra „Kitt“ Wentworthová rozhodně není typická dívka své doby – je paličatá a vzpurná a rozhodně nemá v úmyslu dělat to, co po ní její otec, vikomt, chce. Totiž provdat se za toho, koho jí on vybere, a být mu poslušnou manželkou. A už vůbec se netouží provdat za Claytona Harcourta, nemanželského syna zámožného vévody. Ten jde doslova ze skandálu do skandálu, a to poslední, po čem touží, je stát se čestným a milujícím manželem. Jenomže ta zvláštní dívka ho natolik přitahuje, že se ji pokusí získat. Clayton ani Kassandra netuší, jak si s nimi láska bude zahrávat.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

The Fire Inside , 2001

Jessybelle
06.07.2020 4 z 5

Četla se pěkně, taková nenáročná oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Občas je to potřeba.

ariel platto
30.12.2018 3 z 5

No co říci k hlavní hrdince...za její chování a plus za to, že dopustí a vpustí do domu člověka, který ji chce zabít a nikomu to neřekne, jsem opravdu litovala, že ji neuškrtil už v té posteli!

LilianaFalcon
28.05.2017 2 z 5

Kdyby knizka byla polovicni, tak by si snad zaslouzila i 4-5 hvezdicek, ale takhle jsem mela pocit, ze furt jen preskakuju, aby se tam neco delo...

RADIN
12.05.2017 2 z 5

Nerozhodnosť a nedôvera oboch hrdinov v strede knihy mi prišla až trápna,práve tam stratila kniha u mňa na úrovni.

DUNIKO
04.01.2017 5 z 5

Nááádhera.

moudivlacek
01.11.2015

Věřím, že když někdo si prožije to co Kitt, je nadlouho poznamenán. To, jak se zachoval Clay, bylo obdivuhodné. Díky žárlivosti Kitt oba málem přišli o lásku, naštěstí pak o ni bojovali oba dva. A oba došli ke svému cíli.

havrmoni
04.09.2015 4 z 5

Líbilo se mi to,ale chvílemi bych Kassandru ohnula přes koleno. Podle mě byla obyčejná žárlivka,to co se jí stalo bylo hrozný,ale to souviselo s něčím jiným. V tom už mu věřila,jinak by s ním nespala.

miruska1
27.08.2013 5 z 5

Veľmi pekny a napinavy pribeh,až na ten rychli koniec. Ale aj tak sa mi to veľmi pačilo.

věra
27.05.2013 4 z 5

Začátek a konec knihy dobrý,ale u prostřed jsem se strašně nudila,ale po návratu Kitt ke
Clayovi se to znovu rozjelo a bylo to i napínavé.Dala jsem čtyři hvězdy,ale vidím to tak na tři a půl.