mirunda mirunda komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Jedním slovem "výborná"

16.11.2017 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Kniha se mi velmi dobře četla, příběh jako takový mě bavil, ale konec mi přišel přitažený za vlasy, proto ubírám jednu hvězdu ..

04.08.2017 4 z 5

Druhé líbánky Druhé líbánky James Patterson

Konec mi přišel trochu odfláknutý a zmatečně napsaný, ale jinak to byla klasická jednohubka od Pattersona

23.06.2017 4 z 5

Tajemství Tajemství Ken McClure (p)

Kniha se dobře a rychle četla, ale příběh mi přišel dost neuvěřitelný a nepravděpodobný. Hlavně jeho vyřešení.

04.06.2017 4 z 5

Dívka, která zvítězila nad IS Dívka, která zvítězila nad IS Farida Khalaf

Velmi čtivý příběh. Člověk si ani neuvědomí, jaké hrůzy si asi ty dívky musely zažít.

28.04.2017 5 z 5

Celá v bílém Celá v bílém Mary Higgins Clark

Jako všechny její knihy se mi četla dobře a hlavně rychle.

09.04.2017 5 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Kdybych nečetla už první díl a kdybych nechtěla vědět jak to dopadne, asi bych ji odložila. Výhoda je, že se dobře a rychle četla. Lehce otevřený konec mě naštval.

07.04.2017 3 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Kniha se mi dobře četla, ale i přesto nedám pět hvězdiček. Příběh byl pro mne zamyšlením a párkrát mi tekly i slzy. Příběh ve mne zanechal spíš smutek, než naději ...

09.03.2017 4 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Knížka se dobře četla, příběh dobrý, ale dle mého názoru se z toho dalo vytřískat více. Konec mi celkově přišel nedotažený.

11.02.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tato autorova kniha nebyla až tak humorná, jako předchozí dvě. Začala velmi smutně. Dala jsem na radu komentujících a začala číst pohledem Veroniky. Bavily mě ale obě poloviny úplně stejně. Jedna prostě doplňovala tu druhou. Bavila mě moc.

07.02.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Toto byla nejslabší kniha od autorky. Trvalo mi skoro 200 stránek, než jsem se pořádně začetla a než mě začalo zajímat jak to vlastně dopadne.

21.01.2017 3 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Pořádně evím co napsat. Po autorově knize Jsou světla, která nevidíme jsem prostě čekala mnohem víc. Jediné co nemůžu knize upřít je to, že se četla rychle. To bylo jediné štěstí. Forma povídek mi až tak nevadila, ale špatně se mi to četlo a málo která povídka ve mě něco zanechala. Proto hodotím, tak jak hodnotím

04.01.2017 2 z 5

Vlastní krev Vlastní krev Patricia Cornwell

Výborná detektivka, ovšem jako vždy :-) Jen teda takhle otevřený konec mě naštval, už aby byla další kniha :-)

10.12.2016 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Tato kniha mě tak nechytla, do čtení jsem se mnohdy musela nutit a hlavně některé pasáže knihy mi přišli zbytečně zdlouhavé. Celkově mohu říci, že kniha Chlapec, který rozdával sny, mě bavila daleko více.

02.11.2016 3 z 5

Čtrnáctý hřích Čtrnáctý hřích James Patterson

Dobře se četlo, jako každá jeho kniha, ale přišla mi hodně taková divoká. Přeskakovalo se od jednoho k druhému a hlavně konec byl velmi rychle useknutý a otevřený ...

19.10.2016 3 z 5

Porodní bába z harému Porodní bába z harému Roberta Rich

Bavilo mě to. Oddechové čtení

01.10.2016 4 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Dobře a rychle se to četlo. Příběh hezký, ale spíš jsem zvědavá co bude v díle druhém.

14.08.2016 4 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Četlo se sice rychle, ale příběh mi přišel dost neúplný. Spousta toho nebyla vysvětlena.

30.06.2016 3 z 5

Podezřelý č. 1 Podezřelý č. 1 James Patterson

Klasický Patterson. Rychle a dobře se čte.

07.06.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Bavila mne o poznání méně než první díl, který jsem přečetla snad ze dne na den. Ale opět otevřený konec a přiznám se že se v tom začínám malinko ztrácet. Uvidíme jak to rozsekne trojka

21.05.2016 4 z 5