Podezřelý č. 1

Podezřelý č. 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285353/bmid_podezrely-c-1-yjp-285353.jpg 4 54 20

Agentura Private série

Od chvíle, kdy bývalý mariňák Jack Morgan založil firmu Private, její význam narostl. Stala se nejvýkonnější vyšetřovací agenturou na světě. Když najdou Jackovu bývalou milenku zavražděnou v jeho posteli, je on sám rázem hlavním podezřelým. Jack ví, že čelí nejmocnějším nepřátelům za svou kariéru. Nesmí udělat žádnou chybu, jinak přijde o vše, i o život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Private: #1 Suspect , 2011

Renca.ch
24.06.2022 1 z 5

Kniha mě nebavila, předchozí díly jsem nečetla a v knize se často odkazuje na předcházející děj. Jiné knihy autora se mi líbily, tady mi vadilo prolínání 3 různých příběhů, takže když jsem měla od čtení pauzu, nedokázala jsem se pak orientovat ve větším množství postav. Knihu už bych znovu nečetla.

Stanas513
27.04.2022 5 z 5

Hrozně dobře se čte, přečteno jedním dechem. Jenom mě trochu zarazil počet současně řešených problémů, takže jsem byla nucena přečíst hodně rychle, abych nezapomněla, co je právě na řadě k řešení...

martin3554
01.02.2021 4 z 5

Jack Morgan tentokráte sám podezřelý, z vraždy bývalé milenky..

kalache
30.08.2020 4 z 5

...systém krátkých kapitol je hodně mazaný...

Danuše7
09.02.2020 5 z 5

i tato řada Patersonova hrdiny mě zaujala. určitě budu pokračovat dalším dílem. Však to Jack svému nepříteli jednou nandá.

dany512
11.04.2019 1 z 5

Slátanina.

CharlesWard
26.12.2018 1 z 5

Kniha mě málem unudila k smrti.

konicekbily
24.11.2018 4 z 5

Autor chrlí jednu scénu za druhou, děj rychle utíká, hlavní postava knihy -Jack -je podezřelá, vraždy k řešení pro jeho agenturu přibývají - a ničím nerušené odpoledne pro čtenáře jeho příběhu je opět zajištěno!

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Janaves
01.03.2018 5 z 5

Jako vždy super!

pobijecmuch
26.06.2017 5 z 5

Další díl z volné detektivní řady Private. Kniha se opět výborně čte. Pan Patterson to prostě umí.

mulder
30.11.2016 5 z 5

Pro mě, fanouška Jamese Pattersona, opět chuťovka. Čte se lehce, má to spád, hodně sympatických postav, prostě klasika.

makke
12.09.2016 5 z 5

Nepoučena z předchozích zkušeností jsem se vypravila na plánované vyšetření se synem do Dětské nemocnice. Poté, co jsem pochopila, že budu muset čekat minimálně hodinu, jsem navštívila nemocniční krámek a zakoupila tuto knihu. Byla to sázka na jistotu a vyplatila se. Kniha není nijak zvlášť náročná, ale to je její výhodou, čte se lehce a rychle.

Šánka
05.09.2016 4 z 5

Dobrý, odpočinkový a nekrvavý thriller se sympaťákem detektivem.
Patterson píše s úžasnou lehkostí a velmi čtivým vypravěčským stylem. Líbilo se mně, že se tentokrát řešilo více případů souběžně a děj měl plno zvratů. A závěr ?...., takový jaký je :-), aby se dalo navázat, já se budu těšit na další pokračování.

putpuda
29.08.2016 4 z 5

Čte se rychle a dobře - jako vždy ;) Proutník Jack je sympaťák, ale přišlo mi to takové o ničem. Možná kdyby se neřešilo tolik věcí najednou .... bylo by to lepší.

čef
30.07.2016 4 z 5

Tato kniha se dá přečíst za 4 - 5 hodin a není to jen způsobem nafouklého tisku. Private řeší jeden problém za druhým jak na běžícím pásu. Šéf je vzorňák ve všech směrech(až na ty děvčata) a všichni za něj neúnavně bojují. Co si víc pro rozptýlení přát!

Hella
25.06.2016 4 z 5

Tradičně výtečné počtení....k 5 hvězdičkám ovšem tentokrát až tak úplně nedosahuje, nenadchl mě úplný závěr knihy, resp. rozuzlení vztahu Jack - Justine.

Ivana11
07.06.2016 4 z 5

Kniha se mi pěkně a rychle četla. Vyšetřovací agentura v příběhu řešila více případů současně, podle mě mohly být lépe odděleny, moc se prolínaly a měla jsem dojem zmatku. Ale jinak dobré, byla to moje první četba od Pattersona, určitě si ráda přečtu další.

mirunda
07.06.2016 5 z 5

Klasický Patterson. Rychle a dobře se čte.

biki
17.04.2016 3 z 5

Dojem z knihy dost rozpačitý. Kupodivu zajímavější mi připadaly vedlejší zápletky - vraždy v hotelích, či řešení nechtěného závazku hrdiny k podsvětí. Ale hlavní motiv ... že se tak zkušený autor, jakým Patterson bezesporu je, uchýlí k takovému lacinému klišé (víc raději neuvádím), to bych fakt nečekala.

Autoři knihy

James Patterson