Celá v bílém

Amanda, nevěsta z bohaté rodiny, zmizí a její tělo není k nalezení. Po letech se případu ujme Laurie Moranová, moderátorka televizního pořadu, v němž se řeší dávné zločiny. Motiv odstranit Amandu měla tenkrát řada svatebčanů, ale především ženich by Amandinou smrtí značně získal. Ovšem ani objevení Amandiny mrtvoly nepřinese tolik potřebné rozuzlení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309917/cela-v-bilem-Q2y-309917.jpg 3.969

Laurie 3.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Alpress

All Dressed in White, 2015

Kniha Celá v bílém

Zlatinka.Emilly
12.06.2020

Příběh byl nenásilný, ač se jednalo o thriller. Děj poutavý, postavy sympatické, napětí přetrvávalo do poslední stránky. Lidská závist je vražedná a přímá postava tyhle aspekty nedokáže posoudit tak, jak pozorovatel. Vyplatí se v krizových situacích zachovat duchapřítomnost, což se ukázalo jako výhra života. Takže pět hvězdiček si tento příběh rozhodně zaslouží a myslím si, že ani zásah Alfair Burke nesnížil to kouzlo, které vyzařuje z Maryina díla.

sabca
12.05.2020

Po dlouhé době zase jedna Clarková. I když knihu nepsala sama, docela se mi líbila. Byla napínavé a do konce jsem nevěděla kdo za zmizením Amandy stojí. Každou chvíli jsem podezírala někoho jiného. Myslím si, že kdo má rád detektivky tak se mu bude tato líbit.

amanda99
29.03.2020

i přes nízké hodnocení,se mi četlo dobře

marcela8908
08.02.2020

Taková rychlá oddychová cetba. Určitě jsem od ní čekala vic

Pajina68
26.08.2019

Tahle kniha se opět velice povedla. Napínavá a moc pěkná.

TaLu
19.07.2019

Třetí díl ze série, která není vrcholným autorčiným dílem, ale určitě splňuje letní oddechovou pohodu. Opět se setkáváme s týmem lidí, kteří připravují seriál Ve stínu podezření. Tentokráte se jedná o pohřešovanou dívku, která zmizela v předvečer své vlastní svatby. Myslím, že pokud by se jednalo o skutečnou Reality show, mohlo by se během natáčení odhalit něco, co nikdo nečekal, podobně jako tomu je v knihách této série. Ono pozvat na místo dávné tragédie všechny, na kterých ulpěl "stín podezření" a vystavit je konfrontaci s dřívějšími i současnými myšlenkami....kdo ví, zda by to pachatelé "ustáli" . Takže námět se mi líbí. Jen zpracování místy trochu pokulhává a vztahy zůstávají tak nějak na povrchu a nejedou na hloubku. Možná je to způsobeno tím, že se na knize podílí další spisovatelka. První díl pouze z pera mé oblíbené Mary Higgins Clark byl nejlepší. Na druhou stranu si uvědomuji věk paní spisovatelky. Za její knihy děkuji, přeji pevné zdraví a budu se těšit na další příběh.

veveronka
17.06.2018

Kniha byla napínavá a musím přiznat,že jsem dlouho nevěděla kdo je vrah

magdalena13
15.11.2017

Opět napínavá kniha. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Motiv trochu zvláštní, ale budiž. Doufám, že autorka připravuje další díl, protože jsem zvědavá, jak by to pokračovalo.