minimonisek minimonisek komentáře u knih

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Moje první kniha přečtená od této autorky. Z počátku se mi zdála zdlouhavá a trochu mě mátlo množství postav. Hodně mi styl připomíná A. Christie, jejíž detektivky mám moc ráda. Způsob provedení vraždy je opravdu originální. Líbí se mi i informace o chovu včel. Z knihy jsem po přečtení měla celkově velmi dobrý pocit. Těším se na další knihy autorky.

16.03.2018 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Skvěle napsaná kniha. Od téhle autorky moje první přečtená kniha, rozhodně nelituji. Doporučuji každému, kdo má rád zvrat a krimi.

27.12.2017 4 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Kniha se velmi dobře četla, příběh i děj byl dobře vymyšlený, navíc se odehrává na reálném místě. Nechybí tu napětí a člověk se od knihy až do konce neodtrhne. Konec mě přišel trochu divočejší, ale přesto dobrý. Rozhodně si knihu ještě někdy přečtu.

18.10.2017 4 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Musím říct, že tenhle díl je mnohem lepší, než předchozí, u toho jsem se rozhodovala, zda číst dál či ne a dobře, že jsem vytrvala.

28.06.2017 3 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Další skvělá kniha od R.L.Stineho, jeho knihy jsem jako náctiletá doslova hltala. Když jsem na tuhle knihu v knihkupectví narazila, hned jsem ji musela mít :-) Nechybí v ní jako v ostatních jeho knihách napětí. Další knihy si taky přečtu.

13.06.2017 3 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Kniha má určitě zajímavý námět, četla se dobře a rychle. Jediné co mi vadilo, bylo popisování zabíjení zvířat, pasáž např. se želvou jsem radši úplně přeskočila, kvůli těmto morbidním popisům, kterých tam bylo mnohem víc než je třeba, dávám průměr.

22.05.2017 3 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Kniha byla trochu zdlouhavá, hodně se popisoval život služebnictva, i když se v něm v podstatě nic nedělo. K závěru se kniha sice četla dobře - bylo tam víc akce, ale pokud by autorka opravdu vybrala jen to nejdůležitější, tak je kniha poloviční.

26.02.2017 3 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

04.02.2017 4 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Jak už to bývá, když je sbírka hororových příběhů, tak některé zaujmou a některé ne a přesně tak je tomu i v Bazaru zlých snů. Do knihy jsem se nějak nemohla začíst, což je škoda, protože knihy S. Kinga mám moc ráda.

21.11.2016 2 z 5

Ty proti mně Ty proti mně Jenny Downham

Skvělá kniha. Příběh mě bavil od začátku až do konce. Škoda jen, že ke konci nebylo uvedeno jak dopadl soud.

19.09.2016 4 z 5

Standa a dům hrůzy Standa a dům hrůzy Arnošt Goldflam

No nevim, nevim, úplně malým dětem bych tuhle knížku asi nedoporučila, kdybych jí četla jako malá, asi bych měla strach ze sousedů - co kdyby to taky byli vrahouni a chystali by se naši rodinu a rodinu sousedů zavřít do klece....to by byla noční můra.

17.08.2016 3 z 5

Vzpoura mrtvých Vzpoura mrtvých Otomar Dvořák

Kniha je taková oddechovka, příběhy byly zajímavé, nejvíc se mi líbil poslední. Knížku jsem četla poměrně dlouho, nějak se mi nepodařilo vtáhnout do děje, tak dávám 3 hvězdičky.

17.08.2016 3 z 5

Kletba Vikingů Kletba Vikingů Shirley Waters

Příjemná oddychovka. Kniha obsahuje lásku a dobrodružství. Takže doporučuji všem romantičkám.

18.07.2016 3 z 5

Ve spárech hororu Ve spárech hororu Vladimír Hulpach

Známý seznam hororů, který je doplněn o pěkné obrázky. Kniha se čte dobře, obsahuje např. hororové příběhy jako je Horla, Drákula, Frankenstein a další klasiku.

11.07.2016 4 z 5

Noční můry nespí Noční můry nespí * antologie

Jedna z mých nejoblíbenějších knih hororových povídek, všechny se čtou moc dobře. Knihu čtu už po několikáté.

08.07.2016 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Skvělé zakončení série. Určitě se k ní znovu vrátím, jen mě mrzí, že jedna postava, kterou jsem si oblíbila umřela, určitě to šlo nějak zvrátit. Jinak super čtivá kniha.

15.06.2016 5 z 5

Podvedená láska Podvedená láska Petra Nachtmanová

Ze začátku mi trochu vadil autorčin styl psaní, používá dost květnatá slova (říkala jsem si, že takhle snad dneska nikdo nemluví), ale pak jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. No konec mě dost zklamal, bylo to takové nijaké, přišlo mi, že autorka nevěděla sama, jak knihu ukončit, tak zvolila takovýhle závěr...

08.03.2016 3 z 5

Na prahu dospělosti Na prahu dospělosti Věra Řeháčková

V celku pohodová knížka o životě dvou dospívajících dívek. Celkově nenadchne ani neurazí. Od této autorky už jsem ale četla i lepší knihy.

23.02.2016 3 z 5

Pensylvánský upír Pensylvánský upír David Wellington

Super kniha, s trochu jiným podáním upírské tématiky, která mě bavila od začátku až do konce. Těším se na další díl.

28.01.2016 4 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Do knihy jsem se nemohla pořád nějak začíst. Jinak mi připadá jako průměr, už nejsem ta věková kategorie, které je určená. Jinak super příběh s ponaučením. Čtenář bude překvapený, kdo je zodpovědný za všechny vraždy.

22.01.2016 3 z 5