Standa a dům hrůzy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Známý herec a režisér, autor více než 50 divadelních her a několika knižních titulů pro dospělé, přichází letos už s třetí knížkou určenou dětem. Zatímco v jeho nejúspěšnější pohádkové knize s výmluvným názvem Tatínek není k zahození (obdržel za ni prestižní cenu Magnesia LITERA - za nejlepší knihu pro děti a mládež roku 2005), stejně tak jako v jejím volném pokračování s názvem Tatínek 002 (tato kniha obdržela Sukovu cenu udělovanou malými čtenáři nejoblíbenější knížce Noci s Andersenem), zachraňuje rodinu z prekérních situací odvážný tatínek, v nejnovějším hororovém příběhu je hlavním hrdinou chlapec Standa a jeho dva malí kamarádi. Autor vychází nejen ze své obliby uvedeného žánru, ale také ze zkušenosti, že děti se při sledování napínavých příběhů občas rády bojí. Kolik toho strachu musejí překonat sami knižní hrdinové a jejich rodiče, to se čtenáři dozví při čtení také z originálních ilustrací Lucie Lomové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12875/standa-a-dum-hruzy-Mh6-12875.jpg 3.918
Žánr:
Horory, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, Andrej Šťastný
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Standa a dům hrůzy

Přidat komentář
Anett17
04. března

Nevím, ale z knihy jsem nějak extra nadšená nebyla. Byla krátká, ale i přesto mi přišla zdlouhavá. Začátek se vlekl a konec mi přišel neskutečně rychlý a dost neuvěřitelný. Kniha mě možná nenadchla tím, že je pro mladší čtenáře než jsem já a taky tím, že jsem už vybíravější. Kdyby mi bylo o pár let méně, byla bych z ní více nadšená. Za mě kniha, která neurazí, ale ani nenadchne.

Vincik
08.09.2018

Je mi 9. Líbilo se mi to moc a moc jsme se u ní s mámou i mladší ségrou nasmáli.

alka1
08.02.2017

Za mě - naprosto nevhodná kniha pro malé děti. Hlavní hrdina má 7 let, představa, že tohle přečtu své 6leté dceři, mě děsí. Strašidelný a hororový příběh pro děti je spíš o tmě, sklepě, půdě, neprozkoumaných věcech, tajemstvích ... Já dětem nedovolím dívat se na zprávy, takže číst jim, že sousedé jsou vrahouni, zloději ... že si souseda nakrájí na malé kousíčky ... to fakt ne.
Je to nadsázka, ve skutečnosti se to nemůže stát, ale tohle děti nerozliší!

minimonisek
17.08.2016

No nevim, nevim, úplně malým dětem bych tuhle knížku asi nedoporučila, kdybych jí četla jako malá, asi bych měla strach ze sousedů - co kdyby to taky byli vrahouni a chystali by se naši rodinu a rodinu sousedů zavřít do klece....to by byla noční můra.

kuky921
21.07.2016

Dobrodružná knížka pro děti, pěkné čtení a prima říkanky zločinců :-)

Locika
06.01.2012

Příběh pro děti s absurdními motivy... Ojedinělá fabulace... Skvělé počtení a ilustrace Lucie Lomové.