Tatínek není k zahození

Kniha obsahuje patnáct pohádek pro malé i velké, které Arnošt Goldflam vymyslel a následně sepsal pro své děti, jistě však potěší i ty Vaše. Hrdinou všech je statečný tatínek. Knihu ilustrovala autorova žena.

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/5076/tatinek-neni-k-zahozeni-IjH-5076.jpg 434
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Andrej Šťastný

Kniha Tatínek není k zahození

jarabr
28.07.2018

Krásné pohádky v netradičním pojetí o důležitosti tatínka. A teď už běžte spát, ať jste taky tak silní a šikovní jako váš tatínek :-)

TamaraKrejčí
06.02.2018

Když jsme u nás četli tuto knížku ani nás nenapadlo, že byla oceněná . Ale vůbec se nedivím a jsem nadšená, že jí mohu přidat do letošní výzvy.

Jajulina
01.12.2017

Tak u téhle knížky jsme se s holkama na bytě od srdce nasmály. Možná to bylo i čtecím umem a intonacemi hlasu mé kamarádky (učitelky v mateřince), když nám pohádky předčítala na dobrou noc.
Každopádně ta myšlenka je geniální a pro děcka to musí být hrozně super! A motivace pro tatínky být opravdu těmi hrdiny! :)
Tak a ty už jdi taky spát, ať si taky tak silný a statečný, jako ten tvůj tatínek!

yaoiyuri
29.09.2017

Neurazilo, ale ani nenadchlo. Jako audio namluvené panem Goldflamem by mě to snad oslovilo víc, protože při čtení mi text přišel takový neučesaný, neuhlazený… spíše jako neupravený přepis jeho vyprávění, úplně jako bych ho slyšela, ale nebylo to ono. Svým budoucím dětem to asi číst nebudu, až tolik se mi ty pohádky nelíbily.

Monike
01.01.2017

Vtipné pohádky, pro tatínky jako stvořené :-)

bibi.r
26.04.2016

Některé pohádky byly v pohodě a vtipné, a některé mi přišly takové "kostrbaté" a těžko se četly.

Asterionela
12.01.2016

Roztomilé a vtipné, určitě doporučuji :)

Ninie
14.11.2014

Atypické pohádky pro unavené maminky - tatínek tímhle zaručeně pobaví děti a dámy si odpočinou!

pohádky Magnesia Litera

Arnošt Goldflam

Arnošt Goldflam
česká, 1946

všechny knihy autora

Kniha Tatínek není k zahození je: