Kletba Vikingů

Kletba Vikingů https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272478/bmid_kletba-vikingu-KiG-272478.jpg 3 45 12

Příběh dívky, která se musí vypořádat s krutým a barbarským světem, ale nalezne v něm i lásku. Jenny se na výstavě v Londýně dotkne starobylé dýky a náhle se stane neuvěřitelné. Je katapultována do dávné minulosti, do doby války mezi Sasy a Vikingy. Najednou se octne v neznámém a nebezpečném světě, mezi muži jako je atraktivní vikinský válečník Fanna.... celý text

Romány Pro ženy Sci-fi
Vydáno: , Brána

Der Fluch des Wikingers , 2015

evineckY
07.12.2023 4 z 5

Začátek knihy se mi líbil - taková napodobenina Cizinky z dob Vikingů,
ale pak je to moc... naivní, sladké a neuvěřitelné.

ArwenEvenstar
05.12.2020 3 z 5

První polovina knihy mě moc bavila, dobu vikingů mám ráda. V polovině ale přestal být příběh uvěřitelný. I tak jsem knihu dočetla.

mikela
11.08.2019 5 z 5

Pěkná oddychová a lehce dobrodružná kniha. Jsem ráda, že autorka nechtěla napsat novou Cizinku - jedna taková hrůza na knižním trhu stačí. Příběh neurazí, je lehký a jako stvořený na nedělní odpoledne.

daza.dt
25.01.2019 3 z 5

Přiznám se, pro mě docela zklamání. Taková hodně jednoduchá variace na Cizinku. A ten přeslazený konec už byl vážně moc.

Mergirus
03.06.2017

Ne že bych čekala nějakou složitou zápletku, ale tato kniha mě opravdu ničím neupoutala, rozhodně se k ní vracet nebudu. Triviální zápletka a trapná snaha o vystižení středověké mluvy.Kniha obsahuje velmi zvláštní a ne příliš často používané výrazy jako "maskáro, čerednost, brvy a vůčihledě."

Aniday
26.02.2017 3 z 5

dobrá myšlenka, dobře i historicky... jen by to chtělo pořádně osekat vikinskou bojovou sekerou...

EvikU.
14.02.2017 4 z 5

Pěkná kniha, mám ráda fantasy a cestování do minulosti. Romantično. Oddychovka, rozhodně neurazí.

pettrass
17.08.2016 1 z 5

Ani vlastně nevím, proč jsem si tuhle knihu v knihovně rezervovala. Doufala jsem, že to bude dobrá oddychovka, ale vůbec mě to nebavilo a i když jsem od knihy moc neočekávala, doufala jsem, že mě mile překvapí - což se nestalo. A některé pasáže, obzvlášť ta v Londýně mi připadala, mírně řečeno, přitažená za vlasy. A ani romantická linka příběhu mě nezaujala. Jednu hvězdičku dávám proto, že jsem četla i horší knihy. Možná už očekávám od knih víc ...

minimonisek
18.07.2016 3 z 5

Příjemná oddychovka. Kniha obsahuje lásku a dobrodružství. Takže doporučuji všem romantičkám.

MissBlack
24.04.2016 3 z 5

Pro mě příjemné počtení, mnohdy jsem se až nahlas zasmála :)
Kniha neslibuje mnoho, ale kdo nečeká zázraky, nejspíš zklamaný nebude. Přečtení nelituji, jak jsem už napsala, pro mě to byl příjemně strávený čas a mnohé věci mě v knize potěšily a pobavily - Seneca, starší bratr Chrise Hemswortha, Titanic scéna na drakkaru, i vcelku jadrný jazyk, bez kterého by to nebylo ono... :D
A samozřejmě - prostě Vikingové :)

ciaram
27.03.2016 3 z 5

Tak tato kniha neurazí, ale taky bohužel ani nenadchne. Vpodstatě se v celé knize nic zásadního neděje. Dokonce až tak, že jsem neuvěřila ani romanci, která se mezi hlavními protagonisty příběhu měla odehrávat. Navnadil mě nápad s cestováním v čase, ale jeho potenciál zůstal nevyužitý.
Coulterová z mého pohledu píše o Vikinzích lepší romance.

Bulma
08.12.2015 3 z 5

No rozhodně bych tohle neoznačila za: Pro děti a mládež :D
Když si přečtete anotaci knihy tak už starší čtenáři ví o co v téhle knize jde a rovnou ji odkládají. :)
No příběh není nic neočekávaného. Je to přesně tak jak to vypadá. Ale já to beru za dobrou oddychovku. :) Sice tam nic nepřekvapí, ale ani tam není nic výslovně trapné. :) Je to dobře napsané, takže se to dobře čte. Navíc :) Vikingové mají své kouzlo, o tom žádná. :D Mě to bavilo :) Ale zařadila bych to tak do lehkého nadprůměru :)

Vikingové láska cestování časem

Shirley Waters