minimonisek minimonisek komentáře u knih

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Kniha mi přišla dost zmatená. Málem jsem ji ani nedočetla.

18.04.2017 1 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Kniha neurazí ani nenadchne.

18.04.2017 2 z 5

Zasloužíš si smrt! Zasloužíš si smrt! Zdenka Hamerová

Po dlouhé době zase jedna z dobrých detektivek, které jsem přečetla. Rozhodně doporučuji.

18.04.2017 4 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Ze začátku kniha nic moc, ale pak už to mělo spád. Nevíc mě překvapil konec, čekala jsem, že za osobou vraha se skrývá úplně někdo jiný.

18.03.2017 4 z 5

Sherlock Sherlock Graham Moore

Knížka se četla dobře. Bavilo mě číst dvě roviny příběhu zároveň, ale trochu mi tam chyběla postava Sherlocka Holmese.

11.03.2017 3 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Kniha byla trochu zdlouhavá, hodně se popisoval život služebnictva, i když se v něm v podstatě nic nedělo. K závěru se kniha sice četla dobře - bylo tam víc akce, ale pokud by autorka opravdu vybrala jen to nejdůležitější, tak je kniha poloviční.

26.02.2017 3 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Doporučuji jako příjemnou oddechovku.

04.02.2017 4 z 5

Truhla ze Zálivu smrti Truhla ze Zálivu smrti Svatopluk Doseděl

Kniha mě bavila, příběhy byly čtivé. Hodnotím ji jako výbornou oddechovku.

31.01.2017 3 z 5

Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Kalvárie: Zlo přichází dvakrát Svatopluk Doseděl

Skvělá kniha, která vás udrží v napětí až do konce.

28.12.2016 4 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Jak už to bývá, když je sbírka hororových příběhů, tak některé zaujmou a některé ne a přesně tak je tomu i v Bazaru zlých snů. Do knihy jsem se nějak nemohla začíst, což je škoda, protože knihy S. Kinga mám moc ráda.

21.11.2016 2 z 5

Rakev do domu Rakev do domu Miloslav Švandrlík

Skvělá sbírka hororových povídek ve které nechybí ani nejznámější povídka Guláš. Sehnala jsem ji v antikvariátu a rozhodně nelituji.

07.11.2016 3 z 5

Hodina po půlnoci Hodina po půlnoci Hana Marie Körnerová (p)

Kniha byla čtivá, líbila se mi kombinace napětí a napoleonského tažení. Nechybí tu zvraty, milostné zápletky ani padouši.

07.11.2016 4 z 5

Vražedné struny Vražedné struny Oscar de Muriel

Jedna z nejlepších detektivek, kterou jsem za poslední dobu přečetla. Příběh je vtipný a člověk se od něj nemůže odtrhnout. Na vraha bych svou dedukcí ale asi nikdy nepřišla, vždy když mi byl někdo podezřelý, tak ho zabili. Rozhodně si přečtu další díly.

03.10.2016 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Skvělá kniha, trochu mi připomíná příběh ze Stop hrůzy, které jsem dřív hrozně hltala.

03.10.2016 4 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Kniha se dobře četla, ze začátku jsem si trochu musela zvyknout na japonská jména a o koho se jedná , ale pak mě děj vtáhl, takže jsem s tím neměla problém. Podle obálky jsem čekala nějaký drsný japonský horor, ale příběh byl i tak zajímavý.

22.09.2016 3 z 5

Ty proti mně Ty proti mně Jenny Downham

Skvělá kniha. Příběh mě bavil od začátku až do konce. Škoda jen, že ke konci nebylo uvedeno jak dopadl soud.

19.09.2016 4 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Zajímavé čtení, které líčí poutavý příběh Ellen a jejího manžela Johna - jejich problémy ve vztahu a stavbu honosného sídla. Kniha se četla jedním dechem. Ani jsem nevěděla, že už jsem ji kdysi četla, ale po pár stránkách se mi děj vybavil.

15.09.2016 3 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Celá kniha je hodně vážná, nezasmála jsem se ani u jedné pasáže. Škoda, že autorka trochu v některých situacích neodlehčila děj. Jiné knihy této autorky jsou mnohem lepší.

05.09.2016 3 z 5

Temný tanec Temný tanec Tanith Lee

Tato kniha má zajímavou zápletku, bavilo mě dozvídat se dál a dál o Scarabových. Určitě si jí někdy zase přečtu.

17.08.2016 4 z 5

Standa a dům hrůzy Standa a dům hrůzy Arnošt Goldflam

No nevim, nevim, úplně malým dětem bych tuhle knížku asi nedoporučila, kdybych jí četla jako malá, asi bych měla strach ze sousedů - co kdyby to taky byli vrahouni a chystali by se naši rodinu a rodinu sousedů zavřít do klece....to by byla noční můra.

17.08.2016 3 z 5