MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Volba lady Harriett Volba lady Harriett Rachael Anderson

Poslední díl se mi moc líbil, bylo to vážně moc dobré zakončení série. Christopher se mi moc líbil a i Harriett a také, že tam bylo spoustu postav z předchozích dílů. Jen je škoda, že už je konec.

11.08.2019 5 z 5

Moje abeceda Moje abeceda Josef Lada

Když jsem byla malá, tak jsem knihu podědila po mamce. Zábavná forma učení abecedy pro nejmenší.

12.04.2019 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Velmi dobrá a zajímavá kniha. Kdo by neznal Alžbětu Báthoriovou a její krvavé řádění.

01.10.2018 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Nádherná kniha, u které jsem se smála, ale i slzička ukápla. Honor i Tom byli oba sympatičtí, hned jsem si je zamilovala. Ale i ostatní postavy jsem měla ráda, tedy až na Brogana a Danu. Kniha určitě stojí za přečtení.

21.04.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedočteno! Nějak celá ta mánie šla kolem mě, ale řekla jsem si, že to zkusím, ale vážně se to nedalo.

12.03.2017 odpad!

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Moc hezká kniha. Ráda se k ní vracím.

27.02.2017 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Miluji Sherlocka Holmese, ať už filmy a nebo knihy, ale prostě pro mě nejlepší je Pes Baskervillský, je to zkrátka má srdcovka.

23.01.2017

Katka Katka Michael Třeštík

Je to smutné, protože když si uvědomíme, kde mohla Katka být, kdyby nezačala brát drogy. Taková hezká holka to byla. A když ji od drog nedostalo ani to, že má dceru, tak už asi nic. Je to vážně smutné.

18.12.2021 3 z 5

O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace) O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace) Eduard Hofman

Pejska a kočičku mám ráda. Jsou to takové milé příběhy, člověk by je mohl číst pořád.

28.09.2021 5 z 5

Slabikář Slabikář Jarmila Hřebejková

Pamatuji si, že jsme ho měli doma po mamce a já v něm listovala jako malá.

18.08.2021

Jak se bude jmenovat? Jak se bude jmenovat? Miloslava Knappová

Knížku mi půjčila kamarádka, abych se prý koukla jaký význam mají jména co jsme vybrali. Jak už je napsáno v předešlých komentářích, tak i tato kniha je hodně čtená. Některá jména jsou zajímavá a některé jsem v životě neslyšela. Raději ale zůstaneme u těch co jsme vybrali. Protože už vidím, jak na syna volám Čistoslave a na dceru Dulcineo. Ale je to zajímavé přečíst si o různých jménech.

10.12.2020 4 z 5

Pomsta hraběte Lyndona Pomsta hraběte Lyndona Barbara Cartland

Po nějaké době opět Barbara a její nevinná romantika.
Charles má vše co si může každý jen přát, je mladý, pohledný a bohatý. A také si myslí, že si vezme dívku svých snů. Když je však odmítnut, nemůže tomu uvěřit. Osud mu však do cesty přivede krásnou Ranii.

21.11.2020 5 z 5

Moje recepty Moje recepty Táňa Keleová-Vasilková

Hrozně ráda sbírám různé recepty z časopisů a vlastně ze všeho možného, takže tahle knížka je úplně pro mě. Vždycky jsem si chtěla nějakou takovou knížku koupit, ale překvapil mě můj manžel, když jsme byli v knihkupectví a řekl mi ať si jí koupím. Zřejmě ho už štvaly mé vystřihané recepty :) Pokud jste na tom stejně jako já, tak si určitě knihu kupte, líbí se mi její ilustrace a také je v ní dost místa na recepty. Za mě doporučuji.

02.10.2020 5 z 5

Lví král Lví král Walt Disney

Hezký příběh o Simbovi, můžete si ho přečíst a nebo vidět po několikáté a stejně neomrzí.

11.04.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Nejdřív jsem viděla film a líbil se mi, tak jsem si řekla, že si přečtu i knihu. Knížka se mi líbila trochu víc. I jsem se u ní zasmála.

30.08.2019 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Musím říct, že mě kniha bavila mnohem víc než 50 odstínů šedi. Kniha mi byla doporučena a rozhodně toho nelituji.

11.07.2019 3 z 5

Justina a Julietta (komiks) Justina a Julietta (komiks) Donatien Alphonse François de Sade

Nebylo to špatné, moc se mi líbila kresba. Příběh o dvou rozdílných sestrách je zajímavý. Jen některé pasáže byly na mě trochu moc.

04.05.2019 4 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Nad touto knihou jsem přemýšlela už dlouho a díky čtenářské výzvě si ji mohu odškrtnout. Je to zajímavý příběh, jen vím určitě, že bych nechtěla být zavřená v ponorce.

24.11.2018 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben