Lví král

Oranžový kotouč slunce nahlédl prvními žhavými paprsky do nekonečné země písku, skal a stepní trávy a nad tím dílem světa, který lidé pokřtili jménem Afrika, se rozezněly tisíce bubnů a bubínků. Ale to nebouřily bubny! To dusala kopyta zeber a žiraf a dupaly mohutné sloní nohy. A nad bubny vřískaly a pípaly hlasy tisícihlavého sboru dalších zvířat. Všechna spěchala, aby se poprvé poklonila prvorozenému synu lvího krále Mufasy...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/175526/lvi-kral-175526.JPG 4.6105
Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Lion king

Kniha Lví král

Andrée
27.08.2019

Tuhle knihu jsem milovala. Rozkošný malý Simba a všechny ty krásné Disney ilustrace.

Anetka24
04.06.2018

úžasné, každý se do toho určitě začte a bude tuhle knihu chtít číst pořád dokola:)

StihOMam
29.03.2017

Opět jeden z povedených kousků. Tento příběh se neopolouchá a nezklame ani po stopadesáté.

NiNo
15.09.2016

Byla to snad první kniha, kterou jsem dostala. Tisíckrát přečtená na dobrou noc. Srdcovka.

cvocek
16.09.2015

První kniha, kterou jsem si koupila za 105 Kč od Knižního klubu. Je to prostě srdcovka:)

Beni
25.01.2015

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, VE KTERÉ NEJSOU POSTAVY LIDÉ

Tahle kniha mě prostě nikdy neomrzí.. i filmy jsou úžasné..

MarkétaLore
21.10.2014

V kině jsem brečela, pak jsem dostala knížku. Opravdu silný příběh.

SáraV.
12.02.2014

Podle mně nejlepší Disneyovka. Lvího krále jsem znala nazpaměť už když mi byly necelé čtyři roky(DVD verzi), ale i tak jsem si knížku přečetla hned jak jsem se naučila číst a rozhodně jsem neudělala chybu.