MinaHawke

Deset malých černouškůDeset malých černouškůAgatha Christie

Detektivkou od Agathy Christie se absolutně nedá nic zkazit. Za mě SUPER.

Manžel neznámýManžel neznámýHelen Bianchin

Romantika na jedno dopoledne.

KatkaKatkaMichael Třeštík

Je to smutné, protože když si uvědomíme, kde mohla Katka být, kdyby nezačala brát drogy. Taková hezká holka to byla. A když ji od drog nedostalo ani to, že má dceru, tak už asi nic. Je to vážně smutné.

Čestný doktorČestný doktorCarol Wood

Tak to bylo vážně hezké. To byla láska.

Zelená liškaZelená liškaWinifred Witton

Robert i Elizabeth byli sympatičtí, od začátku jsem jim fandila.

02.12.2021

Cvičení při bolestech zadCvičení při bolestech zadJan Hnízdil

Jelikož mě dost často bolí záda, tak jsem si řekla, že zkusím cvičit podle této knížky. A myslím, že to není špatné.

17.11.2021

Divá BáraDivá BáraBožena Němcová

Jak je někdo jen trochu odlišný, tak je hned špatný. Lidé tak smýšleli (naštěstí ne všichni) v dřívějších dobách, ale bohužel někdo se tím řídí i dnes.

17.11.2021

První noc bez láskyPrvní noc bez láskyPetra Nachtmanová

Kniha nebyla špatná a i po všelijakých útrapách, tak nakonec přece dobře dopadla.

10.11.2021

Odvážná hraOdvážná hraBrenda Hiatt

Mě se kniha moc líbila, jak příběh, tak i postavy byly sympatické. Jenom být na místě Frederiky, tak bych to tak dlouho nevydržela.

09.11.2021

Indiánova ženaIndiánova ženaB. Williams (pseudonym)

Byl to hezký příběh, který se mi četl velmi dobře.

21.10.2021

World of Warcraft: Kletba worgenůWorld of Warcraft: Kletba worgenůMicky Neilson

Hned na začátek musím říct, že nejsem fanynkou aliance, ale bylo zajímavé si přečíst o vzniku worgenů.

12.10.2021

Pes baskervillský (komiks)Pes baskervillský (komiks)Jan Štěpánek

Pes baskervillský je můj nejoblíbenější román se Sherlockem Holmesem. Takže když jsem zjistila, že je nový komiks, musela jsem ho mít. Kresba se mi líbila, jen mě mrzí, že příběh je "osekaný".

29.09.2021

365 způsobů milování365 způsobů milováníVáclav Budinský

Také jsem od knihy očekávala trochu něco jiného.

DinosauřiDinosauřiPauline Bush

Když jsem byla malá, tak jsem se zajímala hodně o dinosaury. Pro děti určitě zajímavá kniha.

28.09.2021

O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahuO pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahuJosef Čapek

Pejska a kočičku mám ráda. Jsou to takové milé příběhy, člověk by je mohl číst pořád.

Milovat cizinceMilovat cizinceKathleen E. Woodiwiss

Další hezká kniha od autorky. Její knihy se mi líbí.

Růže v ziměRůže v ziměKathleen E. Woodiwiss

Moc příjemné čtení, pravá romantika.

28.09.2021

Angry Birds ve filmu - Komiks: Vrána k vráně sedáAngry Birds ve filmu - Komiks: Vrána k vráně sedákolektiv autorů

Musím souhlasit, že dětem se komiks určitě líbí.

28.09.2021

Těhotenství a mateřstvíTěhotenství a mateřstvíMiloš Velemínský ml.

Pro mě jako pro prvorodičku byla kniha užitečná.

Veselá zvířátkaVeselá zvířátkaJosef Lada

Moc hezká knížka pro nejmenší. Synovi se moc líbí.

Dracula (komiks)Dracula (komiks)Bram Stoker

Draculu mám ráda a komiksy taky, takže proč nezkusit komiks Dracula. Zkusila jsem a rozhodně nelituji. Moc se mi líbila kresba.

PsanecPsanecDiana Gabaldon

Komiks se mi líbil, líbila se mi kresba i příběh. Nebylo špatné, že je to z pohledu Jamieho.

04.09.2021

Blednoucí vzpomínkyBlednoucí vzpomínkyBartosz Sztybor

Po dlouhém čekání na další komiks Zaklínače jsme se konečně dočkali. Ale nejhorší je, že jsem ho přečetla za chvíli a co teď? Opět čekání :(

02.09.2021

TesákyTesákySarah Andersen

Komiks přečtený během chvilky. Ilustrace moc hezká, ale čekala jsem alespoň trochu příběhu. Jinak vztah upírky a vlkodlaka je super.

01.09.2021

Harry Potter a Kámen mudrcůHarry Potter a Kámen mudrcůJ. K. Rowling (pseudonym)

První díl série je ještě takový dětský, myslím to v dobrém a líbí se mi.

25.08.2021

O čem sním, když náhodou spímO čem sním, když náhodou spímAndrej Babiš

Co k tomu dodat? Radši snad ani nic.

25.08.2021odpad!

Jak získat báječné těloJak získat báječné těloAnita Naik

Když chce člověk zhubnout, tak pro to musí něco udělat, to snad ví každý. Není to tak, že si řeknete: "A teď zhubnu deset kilo." A kila jdou samy dolů. Tak takhle to bohužel nefunguje.

Mach a ŠebestováMach a ŠebestováMiloš Macourek

Kdo by neznal Macha a Šebestovou se psem Jonatánem a jejich veselé příhody.

SebelhářkaSebelhářkaViktorie Besó

To je skoro jak na horské dráze. Manžel mi zahýbá, tak mu zahnu taky. Po čase je všechno v pohodě, ale pak zas zahnu. Takové manželství bych nechtěla.

Sbírka motýlůSbírka motýlůViktorie Besó

Spíš se to mělo jmenovat Deník coury :)