MinaHawke

Malá mořská vílaMalá mořská vílaH. C. Andersen

Moc hezká pohádka se smutným koncem.

Ze života knihomolkyZe života knihomolkyD. Tung (pseudonym)

Zábavná kniha, ve které se určitě najde mnoho z nás.

Kozlova houbařská kuchařkaKozlova houbařská kuchařkaneznámý - neuveden

Slaboučká knížečka, ale recepty dobré.

Dračí lovDračí lovR. A. Knaak

Hezký příběh i kresba.

Máj / KyticeMáj / KyticeK. J. Erben

Líbí se mi toto vydání, že v jedné knize jsou dvě. Musím říct, že se mi líbí Máj i Kytice.

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Nejdříve jsem viděla film, který nebyl špatný a tak mě zajímala i kniha. Kniha je zajímavá a čtivá.

Vražda v Orient-expresuVražda v Orient-expresuA. Christie

Má druhá kniha od autorky, nejdříve jsem viděla film, ale to vůbec neubralo nic na kvalitě knihy.

Dobyvatelé ztracené archyDobyvatelé ztracené archyT. C. Black

Indiana Jonese mám ráda, už jako malá jsem měla ráda filmy. Musím ale říct, že film se mi líbil mnohem víc než kniha. Neříkám, že kniha je špatná, ale film je lepší, tedy aspoň pro mě.

Pátek třináctéhoPátek třináctéhoS. Chastain

Knihu jsem také přečetla, protože se mi hodila do čtenářské výzvy, ale nelituji. Je to taková romantická jednohubka.

Moje receptyMoje receptyT. Keleová-Vasilková

Hrozně ráda sbírám různé recepty z časopisů a vlastně ze všeho možného, takže tahle knížka je úplně pro mě. Vždycky jsem si chtěla nějakou takovou knížku koupit, ale překvapil mě můj manžel, když jsme byli v knihkupectví a řekl mi ať si jí koupím. Zřejmě ho už štvaly mé vystřihané recepty :) Pokud jste na tom stejně jako já, tak si určitě knihu kupte, líbí se mi její ilustrace a také je v ní dost místa na recepty. Za mě doporučuji.

Nepolíbená nevěstaNepolíbená nevěstaB. Cartland

Velmi milý příběh, jen je škoda, že je přečtený za chvíli. Přidala bych ještě pár stránek, ale jinak kniha splnila má očekávání.

Úžasný pan DarcyÚžasný pan DarcyT. Wilson

Kniha se mi líbila, ale rozhodně ji nesrovnávám s Pýchou a předsudek, protože to by byla zcela prohrávající. Bylo zajímavé číst knihu z prostředí psích soutěží a pokud hledáte odpočinkovou knihu, tak ji zkuste, protože já se při ní odreagovala.

Nevěsta jeho bratraNevěsta jeho bratraR. Anderson

Opět velmi milý příběh. Abigail je velmi dobrá přítelkyně Prudence a ta by ráda dohodila své přítelkyni manžela. Proto Abigail manželé Knaveovi vezmou do Londýna, aby ji uvedli do společnosti.
Nemohu se dočkat třetího dílu.

Snoubenec mé sestrySnoubenec mé sestryR. Anderson

Po sérii Tanglewood, která se mi moc líbila, tak autorka přišla s novou sérií. A musím říct, že styl jejího psaní se mi moc zamlouvá. Knihu jsem přečetla a už jdu na druhý díl a moc se těším.

Paprsek sluncePaprsek slunceB. Cartland

Mladý vikomt Frome se zamiloval a je odhodlaný si svou lásku vzít. Jen musí získat svolení od svého strýce vévody z Alvestrode. Vévoda nehodlá povolení udělit dokud dívku nepozná. Tak jsou pozváni do domu sira Jarvise. Vévodu stále neopouští pocit, že něco není v pořádku.
Romantický příběh protknutý napětím.

HausfrauHausfrauJ. A. Essbaum

Kniha mě celkem zajímala, tak jsem si řekla proč ne. Nelituji jejího přečtení, ale myslím, že to není kniha pro každého.

Velká hraVelká hraS. Moffat

Opět skvělá kresba a také velmi dobré připomenutí seriálu.

Irský milenecIrský milenecM. Brendan

Nevím čím to je, ale poslední dobou, když si přečtu nějakou harlequinku, tak je vážně dobrá.
Faye Shawcrossová, která má na starost dva mladší sourozence to nemá vůbec jednoduché. A ve svých nesnázích místo, aby se obrátila na svého snoubence, tak požádá o pomoc vikomta Ryana Kavanagha.
Moc se mi líbil příběh a i postavy v něm.

Lví králLví králW. Disney

Hezký příběh o Simbovi, můžete si ho přečíst a nebo vidět po několikáté a stejně neomrzí.

AladinAladinW. Disney

Moc hezká knížka pro děti doplněná hezkou ilustrací.

PopelkaPopelkaW. Disney

Kdo by neznal Popelku a její příběh. Když jsem byla malá, tak jsem si jí četla pořád.

Sunstone 3Sunstone 3S. Šejić

Takže je zde epické finále, zakončení příběhu s Lisou a Ally. Přiznám se, že než se přede mě dostal první díl, tak jsem o komiksu nevěděla. Manžel ten si komiks četl už na internetu, já ne. Musím říct, že celý příběh se mi líbil.
A teď už se těším na to, jestli vyjde komiks s Alanem a Anne.

Druhá stranaDruhá stranaJ. Houser

Zajímavý pohled z Willovi strany. A bylo dobré si díky komiksu připomenout první řadu seriálu.

Sunstone 2Sunstone 2S. Šejić

Druhý díl jsem dočetla a jsem plná emocí. Proč musí být zamilovaní lidé takový trubky, ach jo. Líbilo se mi, že v knize měly prostor i ostatní postavy a tak jsme se o nich mohli dozvědět víc.

Simpsonovi - Hokus Pokus BrutalběsSimpsonovi - Hokus Pokus BrutalběsM. Groening

Nejraději mám Speciální čarodějnické díly. Já se bavila.

Průvodce milenců: Něžné násilíPrůvodce milenců: Něžné násilíJ. Knotek

Kniha vám může poradit a pomoci, pokud váš sexuální život začíná být stereotypní.

Simpsonovi: Komiksový odvazSimpsonovi: Komiksový odvazM. Groening

Simpsonovi jsou vtipní, sice některý příběh více a jiný zas méně, ale jako celek dobré.

PudlenkaPudlenkaK. Čapek

Moc hezká kniha o kočkách a Pudlenka je moc hezké jméno pro kočičku.

Simpsonovi - Komiksový úletSimpsonovi - Komiksový úletM. Groening

Zasmála jsem se a to je hlavní.

Simpsonovi komiks - PromenádaSimpsonovi komiks - PromenádaM. Groening

Simpsonovi jsou super a vždy dokáží pobavit.