MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

World of Warcraft: Kletba worgenů World of Warcraft: Kletba worgenů Micky Neilson

Hned na začátek musím říct, že nejsem fanynkou aliance, ale bylo zajímavé si přečíst o vzniku worgenů.

12.10.2021 4 z 5

Pes baskervillský (komiks) Pes baskervillský (komiks) Jan Štěpánek

Pes baskervillský je můj nejoblíbenější román se Sherlockem Holmesem. Takže když jsem zjistila, že je nový komiks, musela jsem ho mít. Kresba se mi líbila, jen mě mrzí, že příběh je "osekaný".

29.09.2021 4 z 5

365 způsobů milování 365 způsobů milování Václav Budinský

Také jsem od knihy očekávala trochu něco jiného.

28.09.2021 3 z 5

Dinosauři Dinosauři Pauline Bush

Když jsem byla malá, tak jsem se zajímala hodně o dinosaury. Pro děti určitě zajímavá kniha.

28.09.2021 4 z 5

O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace) O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace) Eduard Hofman

Pejska a kočičku mám ráda. Jsou to takové milé příběhy, člověk by je mohl číst pořád.

28.09.2021 5 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Další hezká kniha od autorky. Její knihy se mi líbí.

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Moc příjemné čtení, pravá romantika.

28.09.2021 4 z 5

Angry Birds ve filmu - Komiks: Vrána k vráně sedá Angry Birds ve filmu - Komiks: Vrána k vráně sedá kolektiv autorů

Musím souhlasit, že dětem se komiks určitě líbí.

28.09.2021 3 z 5

Těhotenství a mateřství Těhotenství a mateřství Miloš Velemínský ml.

Pro mě jako pro prvorodičku byla kniha užitečná.

27.09.2021 4 z 5

Veselá zvířátka Veselá zvířátka Josef Lada

Moc hezká knížka pro nejmenší. Synovi se moc líbí.

27.09.2021 5 z 5

Dracula (komiks) Dracula (komiks) Bram Stoker

Draculu mám ráda a komiksy taky, takže proč nezkusit komiks Dracula. Zkusila jsem a rozhodně nelituji. Moc se mi líbila kresba.

27.09.2021 5 z 5

Psanec Psanec Diana Gabaldon

Komiks se mi líbil, líbila se mi kresba i příběh. Nebylo špatné, že je to z pohledu Jamieho.

04.09.2021 4 z 5

Blednoucí vzpomínky Blednoucí vzpomínky Bartosz Sztybor

Po dlouhém čekání na další komiks Zaklínače jsme se konečně dočkali. Ale nejhorší je, že jsem ho přečetla za chvíli a co teď? Opět čekání :(

02.09.2021

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Komiks přečtený během chvilky. Ilustrace moc hezká, ale čekala jsem alespoň trochu příběhu. Jinak vztah upírky a vlkodlaka je super.

01.09.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl série je ještě takový dětský, myslím to v dobrém a líbí se mi.

25.08.2021 5 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Co k tomu dodat? Radši snad ani nic.

25.08.2021 odpad!

Jak získat báječné tělo Jak získat báječné tělo Anita Naik

Když chce člověk zhubnout, tak pro to musí něco udělat, to snad ví každý. Není to tak, že si řeknete: "A teď zhubnu deset kilo." A kila jdou samy dolů. Tak takhle to bohužel nefunguje.

Mach a Šebestová Mach a Šebestová Miloš Macourek

Kdo by neznal Macha a Šebestovou se psem Jonatánem a jejich veselé příhody.

25.08.2021 5 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

To je skoro jak na horské dráze. Manžel mi zahýbá, tak mu zahnu taky. Po čase je všechno v pohodě, ale pak zas zahnu. Takové manželství bych nechtěla.

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Spíš se to mělo jmenovat Deník coury :)