MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Detektivkou od Agathy Christie se absolutně nedá nic zkazit. Za mě SUPER.

18.12.2021 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Má druhá kniha od autorky, nejdříve jsem viděla film, ale to vůbec neubralo nic na kvalitě knihy.

20.10.2020 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

První jsem viděla film, který se mi líbil. Hlavně Katka byla správná. Kniha také super.

14.11.2020 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Zaklínače miluju, ať už v podobě knižní, herní nebo filmové (seriálové). A první díl ságy mě do sebe tak vcucnul, že musím pokračovat ve čtení. Líbily se mi pasáže s Ciri a Yennefer.

18.02.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl série je ještě takový dětský, myslím to v dobrém a líbí se mi.

25.08.2021 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Má první kniha od autora a musím říct, že se mi líbila. Původně jsem si jí vybrala do Čtenářské výzvy jen tak namátkově, ale nyní jsem ráda, že jsem si jí vybrala.

10.03.2019 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Téma hodně zajímavé, bylo mi Carrie vážně líto, ať už to bylo kvůli šikaně a nebo kvůli matce.

16.07.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdříve jsem viděla film, který nebyl špatný a tak mě zajímala i kniha. Kniha je zajímavá a čtivá.

20.10.2020 4 z 5

Kniha skvělá, Sirius Black je má oblíbená postava.

19.08.2021 5 z 5

Vlky mám moc ráda a tak, když jsem se dozvěděla o této knize, musela jsem si jí přečíst. A rozhodně nelituji, líbí se mi, jak autorka popsala své zážitky s vlky.

07.12.2019 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Nejdříve jsem viděla film (a ne jednou) a líbil se mi. Myslím, že jeho kritika byla přehnaná. Kniha se mi také líbila.

11.04.2019 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Když si to člověk představí, tak brrrr, úplně mi přeběhne mráz po zádech. Je vidět, že nezáleží v jaké člověk žije době, vždycky se najdou zlí lidé.

16.07.2018 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Nádherná kniha, která provázela mé dětství.

12.03.2017 5 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Moc hezká knížka o zvířátkách, doplněná obrázky a fotografiemi.

06.11.2020 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Po sérii Tanglewood, která se mi moc líbila, tak autorka přišla s novou sérií. A musím říct, že styl jejího psaní se mi moc zamlouvá. Knihu jsem přečetla a už jdu na druhý díl a moc se těším.

11.05.2020 5 z 5

Pád lorda Draysona Pád lorda Draysona Rachael Anderson

Na knihu jsem se hodně těšila a po jejím přečtení mám velmi dobrý pocit. Příběh byl vtipný a romantický a zápletka byla také dobrá. Hlavní hrdinové mě zaujali a i styl psaní se mi líbil. Nemám knize co vytknout.

16.06.2019 5 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Na Julii a Sebastiana jsem se těšila. Tenhle díl je pro mě zatím nejlepší.

09.11.2022 5 z 5

Dlouhý, Široký a Krátkozraký Dlouhý, Široký a Krátkozraký Zdeněk Svěrák

"Berte si, co hrdlo ráčí." "Já bych si s dovolením vzal." "Já bych si s dovolením také vzal."
Opět skvělá hra.

24.08.2021 5 z 5

Sunstone 2 Sunstone 2 Stjepan Šejić

Druhý díl jsem dočetla a jsem plná emocí. Proč musí být zamilovaní lidé takový trubky, ach jo. Líbilo se mi, že v knize měly prostor i ostatní postavy a tak jsme se o nich mohli dozvědět víc.

27.03.2020 4 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Kniha mě zaujala svou anotací a musím říct, že i obálkou. Příběh se mi líbil, Cecilie mi byla sympatická a Edward také. U knihy jsem se pobavila a i jsem měla na krajíčku.

02.02.2020 4 z 5