milunka21 milunka21 komentáře u knih

Devět nocí Devět nocí Zuzana Strachotová

Klidně bych dala víc hvězdiček. druhý díl je ještě lepší, napínavější, akčnější a ten konec? Wooow.

20.02.2019 5 z 5

Lovec myšlenek Lovec myšlenek Ken McClure (p)

Bohužel, snad nenavštvu fanoušky knihy, ale na mě byla kniha náročnější na čtení a zdlouhavá. Nalakála mě anotace, ale tohle není nic pro mě. I když nezavrhuju ji úplně, protože je mi jasné, že své čtenáře má.

09.02.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Když opomenu tu velikou podobnost s Kingem, kterého autorka obdivuje, tak to byl docela dobrý thriller. Ale jen docela. Začátek byl moc zdlouhavý, a podobnost s knihou TO byla prostě do očí bijící. Ale zase musím uznat, že konec byl překvapující. Celou dobu jsem si myslela, že vím, jak to dopadne a autorka mě vyvedla z omylu.
Co bych chtěla autorce vytknout je, že když už zmiňuje známého zpěváka, měla by aspoň vědět, že to je muž, ne žena. A nebyla to chyba překladatele, v originálu je to totiž také. :-D

08.02.2019 3 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Neodolala jsem novému ilustrovanému vydání. To je svost. I přesto ze jsem to viděla snad milionkrat jako film, okamžitě jsem se začetla. A ty ilustrace jsou dokonalé.

21.01.2019 5 z 5

Sidonie Česká Sidonie Česká Hana Parkánová-Whitton

Další skvělá kniha od autorky. Má to cenu vůbec komentovat? :-D Mě prostě nikdy nezklame.

11.01.2019 5 z 5

Gregor a město pod městem Gregor a město pod městem Suzanne Collins

Rozhodně nesrovnávejte Hunger games, protože Gregor je pohádka na motivy Alenky. Skvělá čtivá dobrodružná kniha. Doporučuji.

28.12.2018 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Na tohle vydání se vyplatilo čekat se čtením této klasiky. Hlavně se tak dobře čte, že by člověk ani neřekl, že byla vydána před 70 lety. A ta obálka od Ledy TOP...

04.12.2018 5 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Wooooow. Tohle ani nejde srovnávat se sirotčincem. Ten Lískovému les nesahá ani po kotníky. Je to skvělý, temný a napínavý příběh. A ty příběhy se mi také moc líbili. Žádné pohádky se štastným koncem...

12.11.2018 5 z 5

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Na to že to je čtvrtý díl a ještě prequel, tak wooow. Autor udržuje svoji zaběhnutou laťku a i ve čtvrtém díle mě dokázal hodně překvapit.

30.10.2018 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Naprostá pecka. Hodně napínavá a to prostředí...wow. Těším se na další díl.

09.10.2018 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Skvělý a procítěný příběh. Je to smutná kniha s notnou dávkou romantiky. Rozhodně si přečtu i labutě.

27.09.2018 5 z 5

Exorcismus mé nejlepší kamarádky Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix

Skvělá kniha. Napínavá až do konce. Rozhodně doporučuji, já ji přečetla jedním dechem.

19.08.2018 5 z 5

S cejchem ďábla S cejchem ďábla Oldřiška Ciprová

Autorka nikdy nezklame. A tentokrát vybrala opravdu zajímavou postavu z naší historie. Kniha je skvělá, čtivá, napínavá a krutá. Ale za tu krutost může hlavní postava, protože se to zakládá na skutečných událostech. Pro mě nejlepší, co jsem doposud od autorky četla, ale to díky tomu, koho autorka vybrala. Sem zvědavá koho si vybere příště. :-)

23.06.2018 5 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

Svižný a napínavý krimi thriller, který mi pomohl více nakouknout do tajemného Islandu.

19.05.2018 5 z 5

Uspávanky Uspávanky Jan Skácel

Moc krásná kniha která se líbila mě i dětem. A také ilustrace. :-)

19.05.2018 5 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Nemám co vytknout. Prostě kvalitní propracovaná scifi u které se autoři opravdu snažili být co nejreálnější. Rozhodně doporučuji.

13.05.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Skvělý závěr série. Oproti Předchozím dílům je trojka více krvavější, napínavější a ve všem prostě naprosto nejlepší. Jen je mi líto, že už je konec. sand se od autorky dočkáme další skvělé série. :-)

25.04.2018 5 z 5

Síť snů Síť snů Petra Kubašková

Kniha mě naprosto nadchla. To prolínání minulosti s přítomností. Lehká, čtivá a napínavá. Rozhodně doporučuji. :-)

22.04.2018 5 z 5

Michael Jackson: Zpátky v čase Michael Jackson: Zpátky v čase Daryl Easlea

Dokonalý přehled do života světoznámého zpěváka. Nebylo opomenuto nic z jeho života. A ty fotografie prostě úchvatné. Pro fandu dokonalost.

08.04.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

S dalším dílem kvalita nešla dolu, jak tomu bývá. Právě naopak. :-)

17.03.2018 5 z 5