milunka21 milunka21 komentáře u knih

Evin ostrov Evin ostrov Edgar Wallace

Pěkná kniha o tom jak se nemožné může stát možným a že každý si má jít za vlastním snem.Od autora si seženu víc knih,dobře píše :-)

17.07.2015 4 z 5

Bílý náčelník Bílý náčelník Charles Frazier

Krasny pribeh.Nikdy jsem ke kniham o indianwch a te dobe netahla,ale kniha se mi tak zalibila,ze si k tomu tematu sezenu vice knih :-)

06.07.2015 4 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Bylo to slabší než jsem od Jane zvyklá ale i tak se mi líbila :-)

27.06.2015 3 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Myslela jsem že si ji zamiluju jako všichni ale nějak se mi nepodařilo do toho vtáhnout a ze začátku jsem to dlouho přelouskávala.

14.06.2015 3 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

pěkná kniha,jen ten útěk ze mi znál moc natahovaný,tak sem zvědavá na další díly

08.06.2015 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

čte se to samo,hodně se mi kniha líbí a jako první přečtena za pár hodin :-)

27.05.2015 5 z 5

Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Alena Křivánková

Tak jsem v polovině přestala číst,už mě to nebavilo,protože to hlavní jsem se dozvěděla na začátku a v každé kapitole se opakovaly ty samé věci pořád dokola

25.05.2015 2 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Krásný silný příběh.Opravdu pěkná kniha.Místama jsem to i obrečela.Těžko se mi s knihou loučí,nejraději bych ji začla číst hned znova,jenže mě čeká kopec nepřečtených.Tuhle knihu opravdu doporučuju.

22.05.2015 5 z 5

Isola Isola Isabel Abedi

nešlo se odtrhnout :-)

17.05.2015 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

ten konec :-D ale aspon se někam podival a poznal lásku :-)

12.05.2015 5 z 5

Zrazená královna Zrazená královna Ella Ritterová

tak smutný konec :-( ale jinak velmy pěkná kniha

08.04.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Mě se líbila,dost dobře se čte.Místama trošku zamrazí,ale jinak to neni moc strašidelný,ale to mě nevadí.

14.03.2015 5 z 5

Vzpomínky z protektorátu Vzpomínky z protektorátu Lubomír Popelínský

Škoda že tam neni jak si žije Ládík po válce,dost by mě to zajímalo.jinak velmi pěkná kniha kterou lehce přečte i náctiletý :-)

02.03.2015 5 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Konec sem čekala jiný,kniha mě velmy překvapila. :-)

23.02.2015 4 z 5

Konec sem čekala jiný,kniha mě velmy překvapila. :-)

23.02.2015 4 z 5

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

to se nedalo číst

11.02.2015 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Nemam slov,knihu sem za dva dny přečetla :-D ale nevim jestli vydržim do léta na třetí díl

09.02.2015 5 z 5

Očkování v otázkách a odpovědích pro přemýšlející rodiče Očkování v otázkách a odpovědích pro přemýšlející rodiče Alexandr Kotok

nemam co říct,prostě to by si měl přečíst každý rodič.

10.01.2015 5 z 5

Lord John a důvěrná záležitost Lord John a důvěrná záležitost Diana Gabaldon

Nějak mě nechytla.Ale to je možná tim že nemam na čtení moc čas

24.11.2014 1 z 5