milunka21 milunka21 komentáře u knih

Posedlost Posedlost Katherine Howe

Taková oddechovka a konec mohl být lepší.

20.07.2016 3 z 5

Priscilla - Dost svévolně se košatící osud Priscilla - Dost svévolně se košatící osud Ota Ulč

Čekala jsem úplně něco jiného.ani by mi to nevadilo, že je to psané o atorovi, a Priscilla je tam jen okrajově,kdyby to bylo napsané jinak a byla by vynechána ta nudná politika.

15.07.2016 1 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Na můj vkus málo akce,na film rozhodně nemá,ale jsou čtivé a doplnují mezery mezi filmy.Takže pecka :-)

07.07.2016 4 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Perfektní závěrečný díl.

04.07.2016 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Skvělé pokračování prvního dílu s dost blbým koncem :-D ještě že mam už třetí díl doma :-D

02.07.2016 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Nádherná kniha která mi připomínala silo

30.06.2016 5 z 5

Bez duše Bez duše Eva Molíková

Kniha se mi moc dobře četla,vždycky když jsem narazila na něco překvapivého,tak jako naschvál jsem musela knihu odložit abych se vůbec vyspala,nebo kvůli dětem protože už byly vzhůru,takže jsem měla co dělat abych vydržela do dalšího čtení. :-D Musím uznat že autorka na to,že je to její prvotina mě neskutečně překvapila.Tolik zvratů a to pro mě fakt překvapující rozuzlení.Nikdy by mě nenapadlo,kdo to neštěstí má ve skutečnosti na svědomí.Takže knihu můžu vřele doporučit. :-)

25.06.2016 5 z 5

Kapitánova dcera Kapitánova dcera Leah Fleming

Opravdu nádherná kniha

21.06.2016 5 z 5

Porodní bába z harému Porodní bába z harému Roberta Rich

Skvela i kdyz prvni dil byl o chlup lepsi.aZase napsani tak ze jsem to neskutecne prozivala s Hanou :-)

14.06.2016 5 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

jedna z tech lepsich

12.06.2016 4 z 5

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

První dva díly byly mnohem lepší

11.06.2016 4 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Napínavá a čtivá :-)

07.06.2016 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

slabsi ale cist se to da :-)

05.06.2016

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Skvělá a napínává a to i přes to že jsem věděla jak to dopadne :-)

04.06.2016 5 z 5

Neznámá známá Hana Vítová Neznámá známá Hana Vítová Ondřej Suchý

-To je tak nadherna kniha.Pobrecela jsem si nad jejim osudem a nasmala se nad jejimi zazitky.Byla to uzasna silna zenska a pan Suchy to tak dobre napsal ze se to cetlo samo.Urcite si od nej casem sezenu vice knih protoze stare cernobile filmy mam rada
:-)
stravila jsem s nima detstvi a mohla bych se na ne divat stale dokola

29.05.2016 5 z 5

Marie Stuartovna Marie Stuartovna Stefan Zweig

Miluju historicke knihy a hlavne romany takze jsem si myslela ze Zweig bude sazka na jistotu,ale bohuzel musim rict ze mi jeho styl nesedi :-( Docetla jsem jen proto ze mam Marii rada .....

27.05.2016 3 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Tenhle typ knih mam rada :-) Jen mi porad vadilo ta jejich neustala chut si slehnout :-D

24.05.2016 4 z 5

Psycho III Psycho III Robert Bloch

Ctive ale dvojku to neprekonalo...

22.05.2016 3 z 5

Psycho II Psycho II Robert Bloch

Fuj,nektery casti nechutny a konec me prekvapil :-) ale jinak se mi to libilo

18.05.2016 4 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Dost těžký čtení,první část jsem se nutila,druhou jsem se začínala chytat a třetí už jsem hltala.Ten jazyk je nezvyk ale myslim si že když si to člověk přečte po třetí,čtvrtý tak už to bude ok.

15.05.2016 4 z 5