Milla Milla komentáře u knih

O čem ženy mlčí O čem ženy mlčí * antologie

Povídky se dají rychle přečíst. Nejvíce mě zaujaly ty od Kateřiny Tučkové, Josefa Moníka a Marka Epsteina.

12.08.2020 3 z 5

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

V knížce je spousta zajímavých myšlenek. Důležité ale je, nejenom si knížku přečíst, ale začít na sobě dlouhodobě pracovat dle popsaných cvičení a zvýšit si svou úroveň štěstí.

20.04.2020 5 z 5

Možná, možná ne Možná, možná ne Robert Fulghum

Mile a vtipně napsaná knížka. Pobavily mě povídky o opici, která si odnesla nahou figurantku, o rybaření, o léčivých účincích moči při jejím pití.

17.04.2020 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Knížka se mi hezky četla. Děj byl předvídatelný, ale to mi nevadí. Těším se na další díly, které si určitě přečtu.

28.07.2019 5 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Moc jsem přála Inez, aby svou nelehkou situaci zvládla a aby se na ní znovu usmálo štěstí. Jen ten závěr knihy mohla autorka někam nasměrovat.

23.07.2019 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Knížka se mi moc líbila, až do chvíle závěrečné kapitoly, kdy mě autorka velmi naštvala tím, jaký závěr zvolila

23.07.2019 3 z 5

V srdci je spousta místa V srdci je spousta místa Franziska Stalmann

V životě mnohokrát musíme učinit zásadní volbu, jakým směrem se budeme ubírat dál. Alla dala přednost vášni, vzrušení, touze před stereotypním a všedním dlouhodobým vztahem. Na konci knihy to vyznělo, jako kdyby hlavní hrdinka litovala toho, co se stalo. Jen čas nám může ukázat, zda jsme učinili dobré rozhodnutí či nikoliv.

23.07.2019 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Cetla jsem dceri a knizka je proste nadherna.

16.05.2016 5 z 5

Kniha líných radostí Kniha líných radostí Tom Hodgkinson

Perfektni knizka pro pobaveni a uzivani si line plynouciho casu.

05.03.2016 5 z 5

Levandulové noci: Román z Provence Levandulové noci: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Pekne pocteni, ke konci smutne. Tesim se na druhy dil.

03.03.2016 5 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

Pohodova a prijemna knizka, ktera me pobavila. I kdyz je z meho pohledu slabsi nez nektere dalsi autorciny knihy.

11.02.2016 4 z 5

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Knizka je docela povedena, ale cekala jsem ze bude vice zabavna, kdyz ma zabavit deti...

09.11.2015 3 z 5

Každé dítě může dobře spát Každé dítě může dobře spát Annette Kast-Zahn

Prave se snazime podle knizky naucit nase dite usinat samostatne. Nekdy je to dost narocne, ale je potreba nevzdat to a byt dusledni. Knizka nam moc pomohla a velke diky za ni.

09.11.2015 5 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Na vecernicek jsem nekoukala, ale knizka je bezvadna s krasnymi ilustracemi.

03.10.2015 5 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Knizku jsem cetla moji dceri a i me samotnou pribehy moc bavily. Krasne a zabavne pocteni.

22.09.2015 5 z 5

Příhody Maxipsa Fíka Příhody Maxipsa Fíka Rudolf Čechura

Už je to dlouho, co jsem koukala na večerníček s Maxipsem Fíkem. Příběhy Fíka jsem si přečtením knížky připomněla a knížka mě moc potěšila. Je bezva.

12.06.2015 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Moderní příběh o popelce, i když některé věci jsou trochu jinak. Dítě, o které se musí někdo postarat a spousta sexu.

05.10.2014 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Pekna knizka. Jen by me zajimalo, kolik zen ma doma nekoho jako je Ryan Maclachlan ;-)

26.04.2014 4 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Knížka se mi líbila, ostatně jako i další od této autorky, které už mám přečtené. Pokaždé když jsem došla k části, kde si "supermatky" psaly na jejich fóru, tak jsem nepřestávala kroutit hlavou, jaké to jsou krůty :)

10.04.2014 5 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Bezvadná knížka, která mě ani chvilku nenudila. Matka Gerri byla naprosto šílená. A ty rodinné oslavy jedna velká hrůza. Nechtěla bych být v její kůži.
Knížku doporučuji přečíst.

03.02.2014 5 z 5