Příhody Maxipsa Fíka

Příhody Maxipsa Fíka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4269/prihody-maxipsa-fika-4269.jpg 5 55 12

Holčička Ája dostala od rodičů malinké roztomilé štěňátko. Dali mu jméno Rek, jenomže Ája neuměla vyslovit R a začala mu říkat Fek, z čehož pak vzniklo definitivní pojmenování pejska Fík. Štěňátko rostlo a rostlo, až se z něho vyklubal obří maxipes Fík. V sedmi pohádkových příbězích se nejdřív dozvíte něco o zmoudření Fíka, dál bude sbírat vavříny na závodišti, půjde do školy, a dokonce si sedne za volant auta, stane se mistrem ve skoku pro něco a nakonec se vydá do světa širého, když se předtím nechá najmout jako plavčík na velkou loď. Bohatě ilustrovaná knížka pro radost malých i velkých i těch úplně největších vznikla podle známého a úspěšného televizního večerníčkovského seriálu.... celý text

EmokeII.
02.01.2022 5 z 5

Čteme doma s dětmi, stále je to super příběh jako za mého dětství.

Kerberos
02.03.2021 5 z 5

Naše oblíbená,čteme opakovaně.

klaraj093
22.10.2020 5 z 5

Klasické dětské čtení... Milý příběh.

jasmína
16.03.2019 5 z 5

Skvělé. Ač mi není dnes právě do smíchu, u čtení této knihy dcerce před spaním jsem se aspoň na chvilku odreagovala..

Hani77
04.01.2019 5 z 5

Jako malá jsem milovala Večerníčky s Maxipsem Fíkem. S dcerami jsme četly tuto knihu opakovaně.

softvelvet
24.10.2018 5 z 5

Bezva knížka, se synem ji čteme a pravidelně se k ní vracíme a baví nás. Rozhodně doporučuji.

martas006
09.01.2017 5 z 5

Pěkná pohádka, čtená pořád dokola. I televizní Večerníček byl super.

pkweb.eu
13.07.2016 4 z 5

Čteno dcerce před spaním. příběhy pobavili a několikrát jsem se i zasmál.

Lucissia
16.04.2016 5 z 5

Další nádherná kniha, bohužel z těch, které maminka nedovede přečíst tak krásně jako pan Dvořák v televizi :-) Nejvíc jsme se nasmáli u toho, jak Fík projel autem domkem a vezl si dva čápy i s hnízdem. Nádhera. Ve večerníčku to tak není, ale na mé staré gramofonové desce je to myslím přečteno úplně stejně :-)

Briv
10.01.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem měla moc ráda a věrně čeká na další uplatnění v knihovně:). Věřím, že i dalším generacím se bude líbit.

Milla
12.06.2015 5 z 5

Už je to dlouho, co jsem koukala na večerníček s Maxipsem Fíkem. Příběhy Fíka jsem si přečtením knížky připomněla a knížka mě moc potěšila. Je bezva.

katina
20.08.2013 5 z 5

Maxipes Fik vyhral u mych deti z dramataku cenu za nejlepsi knihu.