Možná, možná ne

Kniha povídek, završující jedno autorovo tvůrčí období

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/2708/mozna-mozna-ne-2708.jpg 4.3472
Literatura světová, Povídky, Biografie a memoáry
Vydáno, Argo

Maybe (Maybe not), 1993

Kniha Možná, možná ne

Taralcielle

Další dobrá "fulghumovka". Oddechová a vtipná. Zasmála jsem se a pobavila mě.

Bauriska

Mé první setkání s autorem. Hned s první úvahou jsem se zamilovala. Nádherná knížka.

Hřibče

Knihu jsem dostala darem a přiznám se, že bych si ji asi sama ke čtení nevybrala. Na druhou stranu jsem si řekla: "Když už tě mám doma, tak si tě přečtu." A kupodivu se mi kniha opravdu moc líbila.
Leden je pro mě jedno z nejhektičtějších období v roce, proto mi krátký styl fejetonů a povídek nesmírně sedl. Už teď vím, že si budu muset někdy některé povídky přečíst znova, abych si je osvěžila a připomenula si z nich myšlenky, které mě zaujaly a pobavily.
Za mě tedy maximální spokojenost, tímto děkuji za krásný dárek a objevení nového autora. :)

Adell-ka
07.11.2018

Ačkoli mám radši souvislé příběhy, tyhle úsměvné střípky z autorova života mě bavily a chvílemi jsem se i docela zasmála :)

konicekbily
17.09.2018

Typické vyprávění o životě a názorech autora na život. Svá pozorování si nechce nechat pro sebe a cítí potřebu je sdělit dalsim čtenářům.

Safienka
17.08.2018

Krásná! Po x letech jsem si přečetla znovu a znovu se jen a jen usmívala a připomínala si to správné kouzlo Fulghumovského vyprávění :)

bosorka78
29.06.2018

Tuhle knihu budu mít v knihovně na čestném místě a budu ji předávat dále v podobě dárků, protože v sobě ukrývá nádherné kouzlo žití......stačí ho jen objevit.

Jessica007
21.05.2018

Zatím poslední knížka, kterou jsem od mého oblíbeného autora Roberta Fulghuma přečetla. Ale zdůrazňuji zatím. Opět se mi knížka moc líbila. Jednu povídku - o dražbě pejska - jsem tedy četla už v knížce "Ach, jo". Je to krásná povídka a líbí se mi všechny úvahy, myšlenky, fejetony, povídky v této knížce. Je psána opět laskavým, milým jazykem a obsahově je také milá, laskavá, moudrá, k zamyšlení. Je to prostě moudré a milé. Moc se mi líbila.