Možná, možná ne

Kniha povídek, završující jedno autorovo tvůrčí období

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2708/big_mozna-mozna-ne-jFn-2708.jpg 4.3554
Literatura světová, Povídky, Biografie a memoáry

Vydáno: , Argo

Maybe (Maybe not), 1993

Kniha Možná, možná ne

Briv

Robert Fulghum je opravdu pan spisovatel. Když mám špatnou náladu, nebo je mi smutno, tak mně jeho knížky opravdu dokáží pohladit po duši, vyloudit úsměv na tváři nebo si připomenout, že život je opravdu krásný ve své jednoduchosti a maličkostech, které nám přináší, děkuji za to!

Eistee

Vtipně napsaná kniha plná životních mouder a postřehů, které donutí o lecčems popřemýšlet. Doporučuji k přečtení.

Martin_Eli
28.10.2021

Klasický Fulghum, moc pěkně se to čte, pohladí to po duši, ale v zásadě jsem si z toho nic neodnesl a ani si nezapamatoval nějaký výjimečný moment.

ut.la
16.03.2021

Fulghuma mi kdysi doporučovala mamka, pak i třídní učitelka. Tehdy mě to nebavilo, vůbec jsem nechápala, co na krátkých vzkazkách bez děje a mnohdy bez vtipu lidi vidí. Teď mě k němu přivedl manžel - a já jsem asi zestárla, protože najednou mi ty povídky a drobné úvahy přijdou příjemné, oddychové a docela ráda je čtu (i když jsou bez děje a mnohdy bez vtipu).

maja2712
19.11.2020

Jedna z knížek, která zaručí příjemné chvilky se zamyšlením i pobavením. Těším se na každou další kratičkou povídku, ve které se dozvím o drobnostech a radostech našeho bytí s lehkostí a nadhledem.

mauvais-ange
02.11.2020

Možná, možná ne je útlá knížka obsahující drobné úvahy a postřehy ze života. Místy vtipná, místy filozofická i motivační. Po Fulghamových krátkých povídkách sáhnu vždy, když si potřebuji přečíst něco milého a oddechového. Četla jsem od něj ale už i knížky, které pro mě byly ještě o hvězdičku výš.

Greenfingers
01.09.2020

Robert Fulghum v knize s humorem jemu vlastním glosuje některé události ze svého pohnutého a jistě zajímavého života. Zároveň nabízí mnoho postřehů a názorů k zamyšlení. Pohodové a zábavné čtení.

radusak9806
02.06.2020

Je to přesně ta kniha, kterou nemůžete odložit, ale chcete si ji zachovat co nejdéle. Je to paradox! Čím více ji čtěte, tím více chcete, ať neubývá.