Milik Milik komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Pro mě úplně první kniha s touto tématikou. Moc pěkně napsaná, nic mě neodrazuje si přečíst další díly.

10.05.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Knihu jsem měla za dva dny přečtenou. Závěr pro mne nečekaný, nic jsem si dopředu o knize nezjišťovala. Líbila se mi moc, i přes těžké téma. Člověk pak nad příběhem přemýšlí , stejně jako u autorčiny knihy Vrány…

15.01.2023 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

První kniha od této spisovatelky se četla úplně sama.. za dopoledne přečtené.

26.04.2022 5 z 5

Zvěrolékař a kočičí historky Zvěrolékař a kočičí historky James Herriot (p)

Moc pěkná kniha s příjemnými příběhy o kočkách. Za odpoledne jsem měla přečteno, čte se úplně samo. :)

22.04.2013 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem se do knihy začetla a pak jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Příběh je moc hezký, pěkně se čte. Nakonec mi bylo líto, že jsem knihu dočetla... :) ale naštěstí má volné pokračování..

13.03.2013 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Kniha byla naprosto báječná, bylo mi líto, že jsem už dočetla. Těším se na druhý díl.. Super, krásný příběh..

21.03.2014 5 z 5

Dívka zvaná Lyra Dívka zvaná Lyra Cecelia Ahern

Příběh hezky plynul a byl odpočinkový. Takovou knížku jsem zrovna teď potřebovala.

19.02.2023 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Velmi zajímavá kniha, člověk se opravdu musí soustředit na jména, jinak se v knize ztrácí. Přesto bylo dobré si knihu přečíst.

31.05.2013 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Kniha se mi líbila jako další knihy od této spisovatelky. Mám ráda její styl psaní i její život.

20.04.2013 4 z 5

Dusím se ve vlastní šťávě Dusím se ve vlastní šťávě Betty MacDonald

Spisovatelku mám moc ráda, takže pro mě fajn oddechovka.

28.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem přečetla za 3 dny, ani jsem netušila, že by mne tak zaujala, ale chtěla jsem si udělat vlastní názor a ten je, že kniha se moc hezky čte a už se těším až se mi do rukou dostanou další díly.

24.02.2013 3 z 5

Výhra Výhra Patricia Wood

Pěkná oddychová knížka, kde je hezký a šťastný konec. Hezky se četla.

14.02.2013 4 z 5

Souvislosti Souvislosti Zdeňka Jordánová

Pro mě moc hezká kniha, kterou jsem si pořídila domů. Příběhy jsou moc hezké a myslím si, že každý si z nich něco odnese.

05.02.2013 5 z 5

Duhový most Duhový most Táňa Keleová-Vasilková

Myslím si, že kniha je moc pěkně napsaná a že by se člověk měl zamyslet nad svým životem a neřešit zbytečné věci, jako mít pořád uklizeno atd. Mě se kniha moc líbila.

04.02.2013 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Knížka se velmi pěkně čte, je to super oddychové čtení.

02.02.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nejprve jsem viděla film, pak až dostala knížku. Kniha je mnohem lepší! Krásné a hodně smutné čtení, ale mám ji ve své knihovně, takže se k ní určitě zase někdy vrátím.

02.02.2013 5 z 5

Neznámý Neznámý Simon Toyne

Kniha mi vůbec nesedla. Dočetla jsem asi do půlky a dál to nějak nejde..

10.05.2022

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Byla to má první kniha od této spisovatelky a jsem nadšená.

26.01.2015 5 z 5

Jednadvacet magnólií aneb o lásce a jiných násilích Jednadvacet magnólií aneb o lásce a jiných násilích Kateřina Richterová

Mě osobně se kniha líbila, vede mě ke stálému zamýšlení se nad příběhem.

21.02.2014 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha byla moc zajímavá, čte se hezky a za chvilku je přečtená. Člověk se po přečtení zamýšlí nad svým životem a přáními. Jsem ráda, že knihu mám doma v knihovně.

07.02.2013 4 z 5