midlajs midlajs komentáře u knih

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Trpim kdyz to ctu, koncim a dalsim dilum uz davat sanci nechci (a to nejsem narocny ctenar, tohle je fakt uz blbost). Prestalo me bavit mimo jine, jak barvite spisovatelska popisuje neci naladu.

03.01.2016 1 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Knihu jsem precetla rychle a zustala jsem u ni, nemela jsem v umyslu ji nedocist uz kvuli tomu jak to dopadne. Hlavni hrdinove by si zaslouzili trochu vice rozebrat, aby tam bylo vice scen...a o to vice smutnejsi...ALE...strasne me stvala hlavni hrdinka jak byla pitoma (naivni?). Nekolik dost veci na prvni pohled zrejme a ji to proste nedocvaklo...."copak asi Anna Danovi chce...?" Copa asi!!! :-) (lide, kteri knizku precetli, pochopi ;-) )

28.12.2015 3 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Verim, ze to nactilety to hltaji, ale ja tam vidim (33 let) spostu chyb.

21.11.2015 2 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Sofie Sarenbrant

Jooo, presne tak. Zadny super-trhak. Dektivkam moc neholduji, mam radsi thillery.

04.09.2015 3 z 5

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Analfabetka, která uměla počítat Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Analfabetka, která uměla počítat Jonas Jonasson

Starika jsem cetla po Analfabetce. Autor umi vymyslet takovy dej, ze jenom koukam...ve Starikovi bylo politiky premiru. Odlehcene cteni to urtice neni! A k trochu k zamysleni...ten autor ma rad nejak atomove bomby...

14.04.2015 3 z 5

Královna noci Královna noci Paul Doherty

Tato kniha se mi libilo, dokazala me uplne pohltit az jsem zapomnela na vnejsi svet. To kazda knizka neumi.
Pribeh byl vyvedeny. Precetla jsem jiz mnoho pribehu s dektetivni zapletkou, takze jsem vedela, kdo byl vinikem. Myslim si, ze by bylo pekne, kdyby to skoncilo tak, ze by se prisli podivat jestli teda budou zprosteny vinny nebo ne :-) trocha cerneho humoru by neuskodila teto knizce :-)

16.03.2015 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knihu jsem recetla skoro hned. Knizka je pro mladez, ale skoro nic nevysvetluje, naopak to muze vyvolavat dalsi a dalsi otazky...na ktere chteji znat odpoved? Tot otazka...
Cela kniha byla o detske naivite a pak...rychly konec. Proto jedna hvezda dole.

20.02.2015 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Me se knizka ze zacatku moc libila, libil se mi styl psani, bylo mi to hodne blizke. Ale jakmile jsem docetla, tak jsem zjistila, ze jsem ten konec nejak nepochopila?! Co se stalo Dore a kdo to teda byl, kdo sel na navstevu Baglarce?....asi mam dlouhe vedeni a mela bych si to precist znova, ale tohle me zklamalo, ze se mi do toho ani nechce....

20.01.2015 4 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Me ta kniha vubec nenadchla. Styl autora je pekny a ctivy, ale...ja romanticka duse holt nejsem.

05.12.2014 3 z 5

Cizí tvář v mém zrcadle Cizí tvář v mém zrcadle Ilona Borská

Me se tato knizka libila. Byla bych ale radsi, kdyby neskoncila zrovna dobre. Napr.ze by skoncila v blazinci, nebylo by to zajimavejsi?

06.11.2014 4 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Vedi o cem mluvi, ale clovek to proste takhle proste nechce. Je to knizka urcena pro ty, kteri uz neco vedi :-)

07.10.2017 5 z 5

Desátý dar Desátý dar Jane Johnson (p)

Ze začátku se mi kniha moc líbila, ale pak to spadlo do romance, kterou já zrovna nemusím. Takže se ten konec neskutečně táhl....ale jinak..oddychovka.

01.02.2017 3 z 5

Aztécké století Aztécké století Christopher Evans (p)

Tak utahane.

03.11.2016 1 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Ze zacatku to bylo dost zajimave. Opravdu. Byla jsem tada, ze se mi libi neco od ceskych autoru. Ale po ctvrtce knihy to zacalo - nuda. Par pasazi zajimavych, jinak nuda. A ta hlavni hrdinka mi strasne lezla na nervy. A ten jeji z ni byl az moc paf... Neprijde mi, ze se z takove obyc holky mafiani padnou na zadek. A neverim, ze by Mikee mohl mit s vyberem volnou ruku... Ale to uz je jinej smer mysleni.

18.03.2016 3 z 5

Tajný život takové normální matky Tajný život takové normální matky Fiona Neill

Nejdrive jsem si musela zvyknout na povahu hlavni hrdinky (ja jsem pravy opak). Po te to byl moc pekny pribeh ze zivota s trochou nadsazky. Nekterym poznamkach hrdinu jsem se od srdce zasmala.

02.11.2015 3 z 5

Píseň gladiátora Píseň gladiátora Paul Doherty

Nudila jsem se. Kralovna noci byla o 100% lepsi.

21.07.2015 2 z 5

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Ctiva, ale mam rada knihy se zapletkami. Je to denik veledokonale ctyricatnice. Lezlo mi to krkem. Ale autorce dam jeste sanci.
A ta "Nova romantika" nemusi byt vubec spatna.

15.06.2015 3 z 5

Rekviem za sen Rekviem za sen Hubert Selby

Film jsem znala o mnoho drive, jakmile jsem zjistila, ze je to na zaklade teto knihy, rada jsem si ji precetla. Dej plynul pekne, ale nijak me neuchvatila. Nudila me. Ale musim uznat, ze po precteni knihy a nasledne zkouknuti filmu byl zazitek z filmu mnohem vetsi!

14.05.2015 3 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Me tahle kniha nenadchla, nebavila me.

06.11.2014 2 z 5

Kdo si počká... Kdo si počká... Ruth Rendell

Me se kniha nelibila, zbytecne ji cist.

06.11.2014 1 z 5