Michii Michii komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

(SPOILER) Tahle kniha ve mě zanechala dlouho šílený emoční pocit. Velice jsem se zžila s hlavní hrdinkou, měli jsme hodně společného s tím, že jsem byla chyba v rodině, celý život černou ovcí, která byla přítěž a zničila matce celý život tím, že se narodila brzo. Ovšem co se jí dělo s lesem se mě naštěstí nedělo ale naprosto jsem jí chápala v každé další kapitole. Konec mě rozsápal, doufala jsem, že se obrátí na Jakuba a on jí pomůže ale nečekala jsem požár ale ještě, že se tak stalo a našli tu nebohou kostru holčičky pod dlaždicemi. Celá kniha byla velmi emoční a jsem moc ráda, že jsem ji přečetla a přesně vím, jakému chování se vyhýbám abych byla dobrou mámou pro své děti. Děkuji.

09.04.2024 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Další přečtená kniha od autorky a opět šílené emoce. Zhnusení chováním esebáků a lítost se všemi, kteří si tímto museli projít. Čím více knih od autorky čtu, tím šťastnější jsem za svůj život.

17.04.2024 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Úžasná kniha na kterou jsem se každý večer těšila až jí budu číst. Nemám slov, příběh mě naprosto pohltil a nedokázala jsem se od ní do noci odtrhnout. Těším se na další díl.

07.11.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasný další díl naslouchače, opět jsem se nemohla od příběhu odtrhnout a naprosto mě pohltil. Prostě wow, boží kniha a nemohu se dočkat dalšího dílu!! :)

24.12.2020 5 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Pan Stephen King byl pro mě vždy mistr hororů. Proto mě tato kniha velmi zaujala, byl to přesně ten žánr, který jsem už dlouho hledala a byla jsem z ní opravdu moc nadšená. Moc mě mrzí, že pohádka byla zakončená, takže se dalšího pokračování asi nedočkám. I tak mohu říct, že mě tento svět moc bavil. Děkuji moc za skvělé čtení a ponoření se do úžasného světa.

16.01.2024 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Nadšená moc se mi líbila :)

17.05.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Můžu říct, že Darcy Coates bude mezi mými oblíbenými spisovateli :) další skvělá knížka, kterou jsem četla jedním dechem a nemohla se od ní odtrhnout. :) Jen tak dál :) Moc se mi tento žánr, tajemství, napětí a šťastný konec líbí :)

21.07.2020 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Dmitrij Rus

Perfektně napsaná kniha, hledala jsem dlouho knihu, která by byla na tohle téma. Kniha nezklamala naprosto mě vtáhla do světa MMORPG, zbožňuju takové hry ale tahle kniha mě tam i vtáhla jako bych tam byla a hrála svůj život ve hře také. Naprosto doporučuji. :) a teď jedu na další díl :)

26.10.2020 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Skvělá knížka a úžasný příběh. Hned se vrhám na další díl :)

03.08.2020 5 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Krásný a velmi smutný příběh. Vzal mě za srdce, kresby jsou naprosto úžasné. Jsem až překvapená, že mě komiks takhle nadchnul.

15.08.2020 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

(SPOILER) Velice zajímavá kniha, pořád jsem si říkala, že to bude podobné jako jiné duchařské knihy ale tato mě velice mile překvapila. Upřímně nečekala jsem to, že to budou ty rodiče mě nenapadlo. A moc se mi líbil ten závěr, popsáno co se stalo potom to moc často nevidím. Také se mi na knize líbili i obrázky prostě skvělá kniha.

11.04.2023 5 z 5