Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Skvělá, má oblíbená česká autorka. Její detektivky jsou psané velmi čtivě. Jsem zatím moc spokojená. Snad to tak i vydrží.

02.02.2023 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nemůžu si pomoct ale asi jsem našla svou oblíbenou autorku a i hlavní hrdinku. Knížku jsme zvládla během dvou dní. Napínavý děj, velmi čtivý stejně jako Němý křik.

28.11.2016 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ponuré a smutné, nicméně knížka ubíhala rychle.

30.08.2023

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Konečně česká autorka, která mi sedí. Mám ráda její styl psaní a každá kniha je pro mě balzám na duši.

09.01.2024 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak to byla pecka. Nejlepší od Colleen co jsem zatím četla. Určitě se k ní časem vrátím.

02.02.2023 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Spokojenost. Kniha se skvěle četla a byla vtipná. Těším se na film.

16.08.2019 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Gábinu jsem obdivovala jako biatlonistku. Teď jsem jsem trošku v rozpacích co se kolem ní děje. Moc mě mrzí, že neskončila s větším respektem a úctou jakou by si jako sportovkyně zasloužila. Místo toho je teď za hloupou a podle mě za to dost může její manžel, který na mě působí jako nesympatický chlap. Knihu jsem přečetla udělala jsem si svůj názor a zůstane pro mě paní biatlonistka. Ale jinak bych už ji nechala na pokoji ať si žije svůj život jak sama uzná za vhodné.

20.04.2018 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Já jsem opět spokojená. Tahlata autorka je přímo pro mě. Nikdy zatím nezklamala.

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Knížka mi byla doporučena v knihovně. Paní knihovnice se mi opravdu trefila do noty. Četla se dobře a rychle. I když jsem nečetla od začátku série napravím to. Po paní Klevisové mám dalšího oblíbence z českých spisovatelů.

17.01.2024 4 z 5

Líbila se mi stylem paní. Rozhovor se četl skvěla a byla velni zajímavá. Těším se na další.

10.01.2023 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak to byl jízda, nejlepší knížka co jsem za tento rok četla. Konec byl skvělý a nečekala jsem ho. Za mě veliká spokojenost.

26.10.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Bože. Pět hvězdiček je málo. Tahle kniha mě dostala svou otevřeností a syrovostí. Byla velmi čtivá a já jsem se od ní nemohla odtrhnout. Za mě nejlepší od autorky. Konec jsem obrečela a to se mi u knih moc nestává, doufala jsem v jiný ale život se taky neptá...

19.09.2018 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Pecka jako vždy. mIluji tuhle sérii

06.01.2022 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

bydlím kousek od Přerova. V Horní Moštěnice jsme měli dokonce žít. A proto mě tento příběh zasáhl asi ještě víc. Neměla jsem načtené co přesně se tam stalo a proto byl pro mě konec šokující. A přes obsah se kniha dobře četla.

06.01.2022 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knížka nebyla špatná ale taky nebyla úplně nejlepší. Myslím, že hodně lidí ji koupí jen díky tomu, že autorka napsala Dívku ve vlaku. Námět podle mě nebyl vůbec špatný, jen bych upřednostnila více děje a akce. Vše se řešilo pořád dokola a zbytečně zdlouhavě, pořád jsem čekala na nějakou fakt bombu, která nepřišla. Vyprávění z pohledu více lidí mě nevadilo naopak si myslím, že to bylo zpestření knížky. Spokojenost ale nejsem tak unešená jak jsem si myslela že budu.

19.06.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Čekala jsem od knížky strašnou nudu... ale moc mě překvapila, líbila se mi a četla se velmi dobře. Autorka zvládla situace vykreslit na jedničku, vše bylo propletené ale tak nějak to perfektně do sebe zapadalo. Za mě zatím nejlepší od autorky.

26.07.2016 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Na knížku jsem byla zvědavá. Zaujala mě názvem i obálkou. Kniha se četla rychle, děj ubíhala a já chtěla vědět jak to dopadne. Konec jsem absolutně nečekala a teda ten byl hodně překvapivý pro mě.

11.04.2024 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Knížka se četla moc dobře, pro mě hodně čtivá. Začínám mít autora čím dál radši.

11.04.2024 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Děj mě vtáhl, byl poutavý a díky kratším kapitolám se skvěle četl.

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Asi se po přečtení přestanu i bát létat a risknu to. A to jsem ženská a ne moc technicky zdatná jak by řekl můj muž. Ale prý jestli sednu do letadla tak si to přečte taky :D. Skvělý rozhovor už netrpělivě vyhlížím další knížku.