Merynkaw Merynkaw komentáře u knih

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

Knihu jsem četla s dětmi, dětem se líbila. Já jen nechápu jak někdo je schopen vydat knihu v které jsou skoro na každé 7 stránce chyby!!! To mě dost rozčilovalo.

06.04.2017 2 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Je neuvěřitelné, jak děti dokážou být silný. Moc pěkná kniha.

27.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Trochu americká červená knihovna. Pár knih od Jojo jsem četla, ale tahle zatím propadá. Je to hezké čtení, zajímavé ukončení dramatické události z první knihy. Ale na mě je to moc pocukrované.

14.02.2017 3 z 5

Běžkyně - Krátký příběh o dlouhém běhu Běžkyně - Krátký příběh o dlouhém běhu Lizzy Hawker

Fakt zajímavě psaná kniha, napřed takový nábuch závodů a konec je pouze filozofování. Šlo vidět, že jak sama spisovatelka píše, musela zcela změnit náhled na život. Souhlasím, ale mě ta změna byla nepříjemná a nebavila mě. Kdyby knihu ukončila posledním šikovným závodem, měla by větší úspěch.

30.01.2017 2 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Kniha se líbila jak mě tak dětem. Trochu jsem se bála, abych příběhem děti nevystrašila, ale napínavé to bylo tak akorát. Na čtení jsme se vždy velmi těšily. Film jsme shlédli těsně před dočtením, ale vůbec to nevadilo, protože závěr je stejně rozdílnej.

26.01.2017 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Steve Sem-Sandberg

Téma je děsivé, podstata knihy je neuvěřitelná, děli se strašné věci. Nicméně spisovatelovo psaní se mi nelíbilo, kniha byla napsána dost chaoticky, objevilo se v ní mnoho jmen, která si člověk nemůže zapamatovat. Škoda, takové zajímavé téma a tak divně zrealizované...

18.01.2017 3 z 5

Sluneční hroch Oranžoch Sluneční hroch Oranžoch Miroslav Adamec

Kniha mě ani děti neoslovila, nedočetly jsme ji.

16.01.2017 2 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Já jsem s knihou velmi spokojená. Až na několik odbočeních od tématu, za což se spisovatel i omlouvá a já tyto odbočení přeskočila, jsem spokojená a na běh koukám teď i z jiného pohledu.

05.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Opět jedna z knih kde dali více energie do reklamy než do obsahu.

13.12.2016 3 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Veselá kniha, děti bavila.

29.11.2016 5 z 5

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Hezké čtení, přestože příběh nabral na obrátkách, dalo se to číst s klidem. Kniha mně příjemně překvapila.

29.11.2016 5 z 5

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Poučná, děti bavila.

21.11.2016 5 z 5

Škorpilova škola běhu Škorpilova škola běhu Miloš Škorpil

Nevím, zda je vhodné ji označit jako přečtenou, protože se k ní určitě budu vracet. Budou mě opět zajímat způsoby tréninků, na co si dát při intenzivním běhu pozor při stravování, na co si dát pozor, abych se nezranila atd.

07.11.2016 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Krásná čtivá kniha pro děti, u které se i zasmějete. Určitě nebude od Roalda Dahla poslední!

07.11.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

V příběhu jsem se taky občas ztratila, někdy mě strašně iritovali příběhy těch lidí, nicméně knihu jsem dočetla během 3 dnů. Myslím, že už nyní jsem zapomněla, kdo je kdo a kdo s kým...

07.11.2016 3 z 5

Záhada školní půdy Záhada školní půdy Zuzana Pospíšilová

Pěkná kniha a pro děti lehce napínavá. Starší syn se bál víc než mladší dcera.:-) Mohu doporučit.

20.10.2016 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Knihu jsem nechtěla odložit, už mi únavou padala z ruky, ale já se chtěla dozvědět, jak to všechno nakonec dopadne. Knihu jsem četla v angličtině a vřele doporučuji.

12.10.2016 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Při čtení první čtvrtiny knihy jsem si nadávala, že jsem si vybrala opět pěkně pitomou knihu. Nic méně po této čtvrtině jsem velmi nerada knihu odkládala, protože příběh začal být zajímavý a napínavý.

03.10.2016 5 z 5

Jez a běhej Jez a běhej Scott Jurek

První půlka knihy se mi četla velmi dobře, ale pak už se v podstatě stále opakovaly závody jeden za druhým, který mi přišli pro mě jako čtenáře už skoro totožný. Velmi ale oceňuji recepty, některé určitě vyzkouším.

21.09.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná kniha, bohužel pro její komentář mi již došly slova:-). Jen dělám uaahh.

29.08.2016 5 z 5